top of page
header1111.png

 Termín přihlašování: 6. 9 - 17. 9. 2023 

Eucerin DermoPure Sérum s trojitým účinkem 

& Ochranná emulze SPF 30

Sérum s trojitým účinkem pro problematickou pleť s pozánětlivou hyperpigmentací 40 ml + Ochranná emulze SPF 30 pro problematickou pleť s pigmentovými skvrnami po akné 50 ml

heade222.png

ZVÍTĚZTE NAD NEDOKONALOSTMI PLETI A HYPERPIGMENTACÍ PO AKNÉ DÍKY SÉRU S TROJITÝM ÚČINKEM

EUCERIN DERMOPURE, PŘEDSTAVTE JEJ PŘÁTELŮM A PODĚLTE SE S NIMI O VZORKY ZDARMA!

Chcete se zbavit nejednotného tónu pleti a dalších barevných nedokonalostí, které se na pleti vytvořily vlivem akné? 

Sérum s trojím účinkem Eucerin DermoPure už po dvou týdnech používání redukuje skvrny a další nedokonalosti, které postupně mizí a zabraňuje jejich opětovnému výskytu. Staňte se pravým ambasadorem, poznejte sérum s trojitým účinkem osobně, představte jej svým blízkým, které trápí problematická pleť a potěšte je vzorky séra zdarma!

 

V rámci testování navíc získáte k vyzkoušení ochrannou denní emulzi Eucerin DermoPure s faktorem SPF 30, která pomáhá předcházet vzniku nedokonalostí a zabraňuje tmavnutí pigmentových skvrn po akné.

 

Právě nyní hledáme 100 testujících ve věku 18-35 let s citlivou problematickou pletí se sklonem k akné, kteří zdarma získají výše zmíněné produkty Eucerin DermoPure k otestování a navíc budou mít příležitost podělit se o vzorky séra DermoPure se svými přáteli!

 

Staňte se jedním nebo jednou z vybraných testujících, seznamte se s produkty, zařaďte je do své každodenní pečující rutinyřádně a opakovaně je používejte po celou dobu testování (3 týdny) a podělte se s námi o své dojmy z testování!

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

STAŇTE SE OPRAVDOVÝM AMBASADOREM ZNAČKY!
OBJEVTE PRODUKTY DERMOPURE, PŘEDSTAVTE JE
SVÝM PŘÁTELŮM A PŘEDEJTE JIM VZORKY K VYZKOUŠENÍ!

ATAK10.png

Pokud se stanete jedním nebo jednou z vybraných testujících, získáte produkty Eucerin DermoPure zcela zdarma, připravené k objevování a vyzkoušení! Jakmile produkty dostatečně otestujete, podělte se o své dojmy s co největším počtem přátel a blízkých a 10 z nich, kteří mají pleť se sklonem k akné a ocení to nejvíce, předejte 1-2 vzorky séra DermoPure zdarma k vyzkoušení! Na konci testovacího projektu zhodnotíte své zkušenosti s produkty společně s dojmy svých přátel, a to vyplněním online dotazníku, který Vám zašleme emailem. Pro úplnost zbývá jen sdílení svých zážitků a zkušeností online na Instagramu nebo Tiktoku dle úplných pravidel tohoto testování. 

PRO VAŠE VLASTNÍ POUŽITÍ:

1x Eucerin DermoPure sérum s trojitým účinkem, 40 ml

1x Eucerin DermoPure ochranná emulze SPF 30 , 50 ml

PRO 10 VAŠICH PŘÁTEL S PROBLEMATICKOU PLETÍ SE SKLONEM K AKNÉ (1-2 VZORKY PRO 1 OSOBU):

18x Eucerin DermoPure Sérum s trojitým účinkem 7 ml

VAŠE ÚKOLY
V RÁMCI AMBASADOR TESTOVÁNÍ

1

SEZNAMTE SE

S PRODUKTEM

A TESTUJTE

Zařaďte testované produkty 

do své pečující rutiny, řádně a opakovaně je používejte po celou dobu testování

(3 týdny) a seznamte se s jejich vlastnostmi a použitím. Informace o produktech 

naleznete na této stránce.

SDÍLEJTE VZORKY

A SVÉ DOJMY SE SVÝMI BLÍZKÝMI

2

Představte testované produkty svým přátelům a blízkým, podělte se s nimi o své dojmy z testování a předejte jim vzorky k vyzkoušení (2 vzorky pro 1 osobu).

3

ZHODNOŤTE

SVOU ZKUŠENOST 

S PRODUKTEM

Dejte nám vědět, jak se Vám a Vašim přátelům testované produkty líbily,

a to osobním vyplněním online dotazníku, který Vám zašleme emailem.

4

SDÍLEJTE

SVÉ DOJMY ONLINE 

Podělte se o své zkušenosti

z testování v příspěvku, příběhu nebo pomocí videa na Instagramu nebo TikToku společně s následujícími hashtagy a označením: #eucerin_cz #eucerin_sk 

#all2test, @all2test 

VE SVÉM ONLINE SDÍLENÍ NEUVÁDĚJTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA" NEBOŤ SE NEJEDNÁ O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ

Pro řádnou účast v testování je třeba splnit všechny 3 zmíněné úkoly nejpozději do 18. 10. 2023.

Úplné podmínky testování naleznete zde.

TESTOVANÉ PRODUKTY:

01_DermoPure_Triple_Effect_Serum_CZ_edited.jpg

Eucerin DermoPure

Sérum s trojitým účinkem pro problematickou pleť s pozánětlivou hyperpigmentací 40 ml

- zesvětluje pigmentové skvrny po akné

- předchází vzniku pigmentových skvrn po akné

- viditelně snižuje výskyt nedokonalostí 

- sjednocuje nejednotný tón pleti

- zjemňuje pleť a stahuje rozšířené póry

- poskytuje dlouhotrvající zmatnění pleti

- lehká, nemastná, rychle se vstřebávající textura 

Velikost testovaného balení: 40 ml

POPIS PRODUKTU:

Sérum s trojitým účinkem pro problematickou pleť s pozánětlivou hyperpigmentací

Eucerin DermoPure Sérum s trojitým účinkem obsahující patentovaný thiamidol* vám umožní konečně zvítězit nad nedokonalostmi pleti a pigmentovými skvrnami po akné díky 3 klíčovým faktorům:

1) Proti pigmentovým skvrnám: Patentovaný thiamidol* redukuje pozánětlivé hyperpigmentace po akné a brání jejich dalšímu výskytu.

2) Proti nedokonalostem pleti: Kyselina salicylová díky antibakteriálním a komedolytickým účinkům efektivně redukuje nedokonalosti pleti a protizánětlivá složka licochalcon A pomáhá předcházet vzniku nových.

3) Proti lesku pleti: Technologie regulující nadměrnou tvorbu kožního mazu poskytuje dlouhotrvající zmatnění povrchu pleti.

V kombinaci s Eucerin DermoPure Ochrannou emulzí SPF 30 poskytuje sérum ještě vyšší účinnost.

* Patentovaný značkou Eucerin v Německu.

REDUKUJE POZÁNĚTLIVÉ HYPERPIGMENTACE
PO AKNÉ A BRÁNÍ JEJICH DALŠÍMU VÝSKYTU

full_serum_3.png

Použití:

Sérum Eucerin DermoPure používejte každé ráno a/nebo večer. Na čistou pleť naneste množství odpovídající 1 stisknutí pumpičky. Pak můžete pokračovat ve vaší každodenní péči. Zvýšené účinnosti dosáhnete v kombinaci s ochrannou denní emulzí SPF 30 Eucerin DermoPure. 

Nejprve sérum vyzkoušejte na malé části pleti, protože může vyvolat pocit mírného štípání, které po chvíli zmizí. Neaplikujte produkt na silně zanícené pupínky a nepoužívejte další výrobky s obsahem thiamidolu. Nepoužívejte u dětí do 12 let.

Ingredience:

Aqua, Alcohol Denat, Glycerin, Tapioca Starch, Carbomer, Salicylic Acid, Isobutylamido Thiazolyl Resorcinol, Decylene Glycol, Glycyrrhiza Inflata Root Extract, Panthenol, Glucosylrutin, Isoquercitrin, Ammonium-Acryloyldimethyltaurate-VP-Copolymer, Pantolactone, Sodium Hydroxide, Trisodium EDTA, Citric Acid, Parfum

1603_DermoPure_Protective_Fluid_CZ_edited.jpg

Eucerin DermoPure Ochranná emulze SPF 30

pro problematickou pleť s pigmentovými skvrnami po akné 50 ml

- působí proti tmavnutí pigmentových skvrn po akné

- předchází opětovnému vzniku tmavých skvrn po akné

- chrání pleť před UV zářením

- reguluje nadměrnou tvorbu kožního mazu

- zklidňuje podráždění pleti

- pomáhá stahovat rozšířené póry

Velikost testovaného produktu: 50 ml

POPIS PRODUKTU:

Ochranná emulze SPF 30 pro problematickou pleť s pigmentovými skvrnami po akné

Eucerin DermoPure Ochranná emulze SPF 30 vám pomáhá předcházet tvorbě nedokonalostí pleti a zvítězit nad pigmentovými skvrnami po akné díky 3 klíčovým faktorům:

1) Proti tmavnutí pigmentových skvrn po akné: SPF 30 UVA/B filtry chrání před dalším tmavnutím již existujících pigmentových skvrn po akné (pozánětlivé hyperpigmentace) vlivem slunečního záření a před vznikem dalších.

2) Proti nedokonalostem pleti: Antibakteriální dekandiol pomáhá předcházet vzniku nedokonalostí a protizánětlivá složka licochalcon A zklidňuje podráždění pleti.

3) Proti lesku pleti: Technologie regulující nadměrnou tvorbu kožního mazu poskytuje dlouhotrvající zmatnění povrchu pleti.

Při použití společně s Eucerin DermoPure Sérem s trojitým účinkem poskytuje Ochranná emulze SPF 30 zvýšenou účinnost.

PŘEDCHÁZÍ VZNIKU PIGMENTOVÝCH SKRVN,
REDUKUJE NEDOKONALOSTI PLETI

full_fluid3.png

Použití:

Každé ráno naneste na čistou pleť množství odpovídající jednomu stisknutí pumpičky a jemně vklepejte. Vyhněte se oblasti okolo očí.  

Ingredience:

Aqua, Alcohol Denat., Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, C12-15 Alkyl Benzoate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Dibutyl Adipate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Silica, Ethylhexyl Triazone, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Behenyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Copernicia Cerifera Cera, Silica Dimethyl Silylate, Decylene Glycol, Carnitine, Glycyrrhiza Inflata Root Extract, Glycerin, Dimethicone, Carrageenan, Hydroxypropyl Methylcellulose, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride, Trisodium EDTA, Hydroxyacetophenone, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

bottom of page