top of page
header11.png

 Termín přihlašování: 11. 3. - 17. 3. 2024 

TESTUJTE S NÁMI ZDARMA:

Eucerin Hydro Protect Fluid SPF 50+

Ultra lehký fluid na obličej SPF 50+ pro všechny typy pleti včetně citlivé, 50 ml

header22.png

Ultralehká opalovací emulze na obličej pro všechny typy pleti včetně citlivé

Eucerin® přináší inovovanou ochranu proti slunci s technologií Advanced Spectral Technology kombinující velmi vysoký ochranný faktor proti UVA/UVB záření s účinky licochalkonu A, který neutralizuje volné radikály vzniklé působením UV záření a vysokoenergetického viditelného světla. Kyselina glycyrrhetinová podporuje vlastní mechanismy pokožky pro opravu DNA. To vše v ultra lehké textuře, která se rychle vstřebává a zanechává přirozený, neviditelný finiš.

Právě nyní hledáme 180 testujících se všemi typy pleti včetně citlivé, kteří používají sluneční ochranu a preferují její ultralehké, rychle se vstřebávající složení s neviditelným finišem, a kteří s námi otestují výše zmíněný ultra lehký fluid, který budou aplikovat řádně a opakovaně po celou dobu testování, zatímco nebudou používat jiný produkt s podobnými účinky a následně se s námi podělí o své dojmy z testování.

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

VAŠE 3 ÚKOLY V RÁMCI TESTOVÁNÍ

1

SEZNAMTE SE

A TESTUJTE

Zařaďte testovaný produkt 

do své každodenní pečující rutiny, seznamte se s jeho vlastnostmi a použitím a řádně a pravidelně ho používejte po celou dobu testování, zatímco nebudete používat jiné produkty s podobnými účinky. Všechny náležité informace o produktu naleznete na této stránce.

SDÍLEJTE

S NÁMI

2

Podělte se o své zážitky a zkušenosti z testování v příspěvku, příběhu nebo pomocí videa na Instagramu nebo TikToku společně s následujícími hashtagy a označením: 

#eucerin_cz #eucerin_sk 

#all2test, @all2test 

3

OBJEKTIVNĚ

OHODNOŤTE

Po pravidelném používání produktu po celou dobu testování nám řekněte formou objektivní recenze Váš názor na testovaný produkt a jeho účinnost, a to vyplněním online dotazníku, který naleznete v informačním emailu společně s rekapitulací pravidel testování a informacemi o produktu.

VE SVÉM ONLINE SDÍLENÍ NEUVÁDĚJTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA" NEBOŤ SE NEJEDNÁ O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ

Pro řádnou účast v testování je třeba splnit všechny 3 zmíněné úkoly nejpozději do 9. 4. 2024.

Úplné podmínky testování naleznete zde

CZ_SK_66961_Sun_Hydro_Protect-ecom1000x1000_300dpi.jpg

Eucerin Hydro Protect Ultra lehký fluid SPF 50+, 50 ml

Ultralehká opalovací emulze na obličej pro všechny typy pleti včetně citlivé

 

- velmi vysoká ochrana pleti obličeje před UVA/UVB zářením a vysokoenergetickým viditelným světlem

- ultralehké složení, rychle se vstřebává a zanechává po sobě neviditelný finiš

- nelepivá, nemastná emulze, která se beze zbytku vstřebá

Velikost testovaného balení: 50 ml

POPIS PRODUKTU:

Ultralehká opalovací emulze na obličej pro všechny typy pleti, dokonce i citlivou

 

Hlavní příčinou poškození pokožky sluncem je UV záření, nicméně k tvorbě volných radikálů zatěžujících pokožku přispívá i vysokoenergetické viditelné světlo (HEVIS).

 

Eucerin ultra lehký fluid Hydro Protect SPF 50+ je ultralehká opalovací emulze pro každodenní ochranu pokožky s hydro-tech komplexem pro okamžitou hydrataci a pocit svěžesti. Chrání pokožku před poškozením sluncem. Technologie Advanced Spectral Technology kombinuje širokopásmové, fotostabilní UVA/UVB filtry pro vysokou ochranu proti UV záření s účinky licochalkonu A, který neutralizuje volné radikály vznikající působením UV záření a vysokoenergetického viditelného světla. Tato ultralehká opalovací emulze navíc obsahuje kyselinu glycyrrhetinovou, která podporuje vlastní mechanismy pokožky pro opravu DNA.

 

Má ultralehké, nemastné složení a velmi rychle a beze zbytku se vstřebává. Klinické a dermatologické studie prokázaly velmi dobrou kožní snášenlivost emulze Eucerin ultra lehký fluid Hydro Protect SPF 50+ u všech typů pleti včetně citlivé.

 

1 Splňuje přísné standardy pro ochranu proti UVA a UVB záření stanovené asociací Cosmetics Europe.

Klinické a dermatologické studie

1 Klinická studie, vlastní hodnocení, 160 subjektů, 2 týdny každodenního používání. 2 Beiersdorf AG, uživatelská studie PiU, květen 2022

VELMI VYSOKÁ OCHRANA PLETI OBLIČEJE

PŘED UVA/UVB ZÁŘENÍM, ULTRALEHKÉ SLOŽENÍ,

RYCHLE SE VSTŘEBÁVÁ S NEVIDITELNÝM FINIŠEM

full.png

Použití:

Důležité pokyny k použití:

 

1. Před pobytem na slunci naneste na pokožku vydatné množství přípravku a často ochranu obnovujte opakovanou aplikací, zejména po plavání, při pocení nebo po utření do ručníku.

2. Příliš malé množství přípravku výrazně sníží stupeň ochrany. 

3. Nepobývejte na slunci příliš dlouho, ani když používáte opalovací přípravek. 

4. Nadměrné vystavování se slunečnímu záření představuje vážné riziko ohrožení zdraví. 

5. Kojence a malé děti je nutné chránit před přímým slunečním zářením.

6. Nechte přípravek zcela vstřebat a vyhněte se přímému kontaktu s textilem a tvrdými povrchy, abyste zabránili jejich znečištění.

7. Zabraňte kontaktu s očima.

8. Před použitím důkladně protřepejte.

 

 

Pozor

Ochrana před sluncem není určena jen pro opalování. Pokožku ovlivňuje i každodenní krátký až středně dlouhý pobyt na slunci, a proto je důležité zahrnout ochranu před sluncem do každodenní péče o pleť.

bottom of page