top of page
header.png

 Termín přihlašování: 24. 3. - 2. 4. 2023 

Garnier Ambre Solaire

Super UV denní sérum proti UV záření SPF 50+, 30ml + Super UV pleťová ochranná mlha proti UV záření SPF 50, 75ml + Super UV pleťové fluidum SPF 50+, 40ml + Super UV ochranný krém na obličej proti vráskám SPF 50, 50ml

header2.png

Vyzkoušejte s námi první ochranné přípravky proti UV záření v tomto roce a ochraňte tak svou pleť před ostrým jarním sluníčkem!

Tentokrát pro Vás máme hned 4 ochranné přípravky proti UV záření na obličej s ochranným faktorem SPF50+, a to novinky

z řady Ambre Solaire od Garnier! Vyzkoušet můžete Super UV denní sérum SPF50+, Super UV ochrannou mlhu SPF50+, Super UV pleťové fluidum SPF50+ a Super UV ochranný krém na obličej proti vráskám SPF50+.

 

Právě nyní hledáme 100 testujících žen a mužů, kteří s námi výše zmíněné novinky zdarma vyzkoušíStaňte se jednou nebo jedním z vybraných testujících a podělte se s námi o své dojmy z testování. Stačí se s produkty seznámit, řádně otestovat, zařadit je do své pečující rutiny a po 3 týdnech používání vyplnit online dotazník, který obdržíte na svůj email!

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

serum_pack.png

Garnier Ambre Solaire Super UV

Denní sérum proti UV záření, SPF 50+, 30ml

- velmi vysoká ochrana s faktorem SPF 50+

- vyvinuto pro citlivou oblast obličeje

- vhodné jako podklad pod make-up

POPIS PRODUKTU:

Nové Super UV sérum nabízí každodenní velmi vysokou ochranu s faktorem SPF 50+ proti UVB, UVA a dlouhovlnnému UVA záření. Je vyvinuto pro citlivou oblast obličeje a pomáhá bojovat proti vnějším agresorům a znečištění pleti. Textura je lehčí než u klasických opalovacích krémů a umožňuje celodenní pohodlné nošení. Je vhodné jako podklad pod make-up.


Nové složení obohacené o ceramidy poskytuje okamžitou ochranu funkce kožní bariéry a zároveň ji posiluje. Na pokožce je sérum neviditelné ihned po nanesení. Složení zaručuje ochranu před UV zářením a zároveň je neviditelné na všech odstínech pleti.

 

2X LEHČÍ TEXTURA,
VHODNÉ JAKO BÁZE POD MAKE-UP

cz_serum.png

Použití:

Přehnaná expozice na slunci je nebezpečná. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Nezůstávejte dlouho na slunci, i když používáte ochranný prostředek. Tento produkt nepředstavuje 100% ochranu. Aplikujte ochranný prostředek před expozicí na slunci. Pro udržení ochrany aplikujte opakovaně produkt v dostatečném množství, zejména při pocení, koupání nebo osušení ručníkem. Pro dobrou ochranu používejte pokrývku hlavy tričko a brýle. Před použitím důkladně protřepejte. Neaplikujte v okolí očí. Při zasažení očí ihned okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody.

spray_pack.png

Garnier Ambre Solaire Super UV

Pleťová ochranná mlha proti UV záření, SPF 50,

75ml

- má svěží, velmi lehkou texturu

- zanechává neviditelný finiš

- hydratační nemastné složení

- umožňuje použít produkt před/po aplikaci make-upu

POPIS PRODUKTU:

Pleťová ochranná mlha je vyvinutá pro citlivou pleť, a je obohacená o kyselinu hyaluronovou. Má svěží, velmi lehkou texturu, která na pleti zanechává neviditelný finiš. Hydratační nemastné složení umožňuje použít produkt před/po aplikaci makeu-upu. Vhodné pro každodenní použití.


Ochrana proti UVA, UVB a dlouhovlnnému UVA záření. Testováno dermatology, hypoalergenní.


Pleť je nejen chráněná před UV zářením, ale i hydratovaná.

LEHKÁ MLHOVÁ TEXTURA,
NEVIDITELNÝ NA PLETI

cz_spray.png

Použití:

Před použitím důkladně protřepejte. Během aplikace zavřete oči a sevřete rty. Rovnoměrně aplikujte na obličej v dostatečném množství vodorovným pohybem ze vzdálenosti minimálně 15 cm. Nedostatečné množství prostředku podstatně snižuje stupeň ochrany. Pro udržení ochrany aplikujte opakovaně produkt v dostatečném množství, zejména při pocení, koupání nebo osušení ručníkem. Přehnaná expozice na slunci je nebezpečná. Tento produkt nepředstavuje 100% ochranu. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. V případě kontaktu se rty setřete přebytečné množství přípravku. V případě pocitu pálení v očích je okamžitě vypláchněte vodou. Účelně nevdechujte.

lotion_pack.png

Ambre Solaire Super UV

pleťové fluidum SPF 50+, 40ml

- vyvinuto pro obličej a jemné oční okolí

- ultralehká hydratační textura

- rychle se vstřebává

- obsahuje kyselinu hyaluronovou

POPIS PRODUKTU:

Vyvinuto pro obličej a jemné oční okolí. Ultralehká hydratační textura se rychle vstřebává. Obsahuje kyselinu hyaluronovou, pokožka je hydratovaná. Vhodné pod make-up.


TESTOVÁNO POD DOHLEDEM LÉKAŘŮ

HYPOALERGENNÍ
VELMI VYSOKÁ OCHRANA

OCHRANA PROTI UVB A UVA ZÁŘENÍ

LEHKÁ TEKUTÁ TEXTURA,
NELEPÍ, NEMASTÍ,DENNÍ POUŽÍVÁNÍ

cz_lotion.png

Použití:

Přehnaná expozice na slunci je nebezpečná. Nezůstávejte dlouho na slunci, i když používáte ochranný prostředek. Tento produkt nepředstavuje 100% ochranu. Pro udržení ochrany aplikujte opakovaně produkt v dostatečném množství, zejména při pocení, koupání nebo osušení ručníkem. Varování: Snížení tohoto množství prostředku podstatně snižuje stupeň ochrany. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Před použitím protřepat.

cream_pack2.png

Garnier Ambre Solaire Super UV

ochranný krém na obličej proti vráskám SPF 50, 50ml

- poskytuje pleti vysokou ochranu před slunečním zářením

- předchází poškození pleti vlivem slunečních paprsků

- má lehkou texturu, má hypoalergenní složení

- snadno se roztírá

- nezanechává mastný film

POPIS PRODUKTU:

Anti-Age Super UV pleťový ochranný krém, vyvinutý pro obličej a jemné oční okolí, redukuje výskyt vrásek až o 22 %* a snižuje viditelnost tmavých skvrn. Toto složení obsahuje kyselinu hyaluronovou a niacinamid a zanechává tak pleť hydratovanou, hladkou, zpevněnou a zároveň chráněnou. Naše složení se okamžitě vstřebává a nezanechává na pleti mastný povrch. Nekomedogenní. Vhodné pro každodenní použití. *Instrumentální hodnocení na 24 ženách po 8 týdnech používání dvakrát denně.

 

VYSOKÁ OCHRANA PROTI UV ZÁŘENÍ,
REDUKUJE VÝSKYT VRÁSEK AŽ O 22 %*

cream_form.png

Použití:

Přehnaná expozice na slunci je nebezpečná. Nezůstávejte dlouho na slunci, i když používáte ochranný prostředek. Tento produkt nepředstavuje 100% ochranu. Aplikujte ochranný prostředek před expozicí na slunci. Pro udržení ochrany aplikujte opakovaně produkt v dostatečném množství, zejména při pocení, koupání nebo osušení ručníkem. Varování: Snížení tohoto množství prostředku podstatně snižuje stupeň ochrany. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Před použitím protřepat. Neaplikujte v okolí očí. Při zasažení očí ihned okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody.

bottom of page