top of page
header1.png

 Termín přihlašování: 19. 6. - 25. 6. 2023 

Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer

Samoopalovací kapky na obličej 30 ml + Samoopalovací mléko 200 ml + Samoopalovací pěna 200 ml

header2_cz.png

Toužíte po přirozeném a zářivém opálení pokožky bez nutnosti opalování?

Nová samoopalovací řada Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer využívá rostlinné složky. Samoopalovací kapky na obličej, tělové mléko a tělová pěna jsou obohacené o kyselinu hyaluronovou a hydratační kokosovou vodu a poskytují postupné opálení na míru, přirozený zářivý vzhled pleti a hydrataci.

 

Právě nyní hledáme 50 testujících, které již mají zkušenost se samoopalovacími produkty, používají je a vyzkouší s námi výše zmíněné novinky! Staňte se jednou z vybraných testujících a podělte se s námi o své dojmy z testování. Stačí řádně a opakovaně otestovat, zařadit do své pečující rutiny a následně vyplnit online dotazník!

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

drops_pack.png

Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer Samoopalovací kapky na obličej 30 ml

- pro přirozený opálený vzhled

- postupné opálení na míru

- pleť je hydratovaná, jemnější

- vzhled pleti je den po dni krásnější

Velikost testovaného produktu: 30 ml

POPIS PRODUKTU:

Samoopalovací přípravky Garnier Natural Bronzer využívají rostlinné složky. Samoopalovací kapky na obličej, obohacené o kyselinu hyaluronovou a hydratační kokosovou vodu, poskytují postupné opálení na míru. Smíchejte svůj hydratační krém s kapkami pro požadovaný výsledek. Přirozený lesk bez šmouh a postupné opálení.


Okamžitě, pleť je: hydratovaná, jemnější. Den po dni, pleť je: krásnější, s přirozeným opáleným vzhledem, zářivější a intenzivně vyživená.

PRO PŘIROZENÝ LESK BEZ ŠMOUH,
POSTUPNÉ OPÁLENÍ, A ZÁŘIVĚJŠÍ VZHLED

drops_full_cz.png

Použití:

V dlani smíchejte 4-12 kapek s hydratačním krémem. Rovnoměrně rozetřete na obličej a krk. U linie vlasů a obočí rozetřete pomocí vatového tamponu. Množství kapek upravte dle intenzity opáleného tónu, kterého chcete dosáhnout. Pro intenzivnější opálení přidejte více kapek. Po použití si dobře umyjte ruce. Nepoužívejte v okolí očí. Nanášejte opatrně a přípravek rovnoměrně rozetřete. Pokud máte světlé nebo bílé vlasy, nenanášejte přípravek ke kořínkům a na obočí. Nedovolte, aby se přípravek dostal do kontaktu s oblečením. Přípravek neslouží k ochraně pokožky před sluncem.

lotion_pack.png

Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer Samoopalovací mléko 200 ml

- hydratační mléčná textura

- jednoduše aplikovatelné, nelepivé, rychleschnoucí

- vyrovnané opálení

- vydrží  1 týden

Velikost testovaného produktu: 200 ml

POPIS PRODUKTU:

Samoopalovací mléko dodává pokožce krásné opálení a zároveň ji hydratuje. Mléko obohacené o vitamin E a vyživující meruňkový olej poskytuje přirozené opálení beze šmouh, které vydrží až 1 týden. 8 hodinová hydratace. Rychlé schnutí. Příjemná svěží vůně.
Samoopalovací mléko dodává pokožce krásné opálení a zároveň ji hydratuje. Přirozené opálení beze šmouh, které vydrží až 1 týden.

DODÁVÁ POKOŽCE KRÁSNÉ OPÁLENÍ
A ZÁROVEŇ JI HYDRATUJE

lotion_full_cz.png

Použití:

5 jednoduchých kroků pro přirozené opálení 1. Udělejte si peeling pokožky. 2. Ujistěte se, že před aplikací samoopalovacího mléka je pokožka suchá. 3. Na pokožku naneste mléko rovnoměrně. 4. Dobře si umyjte ruce. 5. Nanášejte každý den dokud nedosáhnete požadovaného výsledku. Nechte přípravek působit po dobu 1h*. Není třeba smývat. Můžete nanést opakovaně pro dosažení tmavšího tónu.

 

Bezpečnostní upozornění: Po použití si dobře umyjte ruce. Nepoužívejte v okolí očí. Nanášejte opatrně a přípravek rovnoměrně rozetřete. Pokud máte světlé nebo bílé vlasy, nenanášejte přípravek ke kořínkům a na obočí. Nedovolte, aby se přípravek dostal do kontaktu s oblečením. Přípravek neslouží k ochraně pokožky před sluncem.

mousse_pack.png

Garnier Ambre Solaire Natural Bronzer Samoopalovací pěna 200 ml

- poskytuje přirozený odstín opálení

- bez šmouh

- vydrží až 1 týden*, a to po jediné aplikaci

- rychle schne

- letní kokosová vůně

Velikost testovaného produktu: 200 ml

POPIS PRODUKTU:

Čirá samoopalovací pěna obohacená o glycerin a hydratační kokosovou vodu poskytuje přirozený odstín opálení beze šmouh, který vydrží až 1 týden*, a to po jediné aplikaci. Vhodné na obličej i tělo. Rychle schne. Letní kokosová vůně.


Přirozený odstín opálení beze šmouh, který vydrží až 1 týden.

PRO ZÁŘIVOU A HYDRATOVANOU POKOŽKU
S PŘIROZENÝM ODSTÍNEM OPÁLENÍ

mousse_full_cz.png

Použití:

Na pokožku naneste rovnoměrně. Po aplikaci si umyjte ruce. Nechte přípravek působit po dobu 1h.

 

Bezpečnostní upozornění: Po použití si dobře umyjte ruce. Nepoužívejte v okolí očí. Nanášejte opatrně a přípravek rovnoměrně rozetřete. Pokud máte světlé nebo bílé vlasy, nenanášejte přípravek ke kořínkům a na obočí. Nedovolte, aby se přípravek dostal do kontaktu s oblečením. Přípravek neslouží k ochraně pokožky před sluncem.

bottom of page