top of page
HEADER.png

 Termín přihlašování: 1. 7. - 7. 7. 2024 

TESTUJTE S NÁMI ZDARMA:

Garnier Color Naturals

Permanentní barva na vlasy (60+40+12 ml) - na výběr ze 4 odstínů: 5.12 Ledová světle hnědá, 7.34 Přirozeně měděná, 8.0 Světlá blond, 2.0 Přirozená černá

HEADER2.png

BOHATÁ A DLOUHOTRVAJÍCÍ BARVA, 5X SILNĚJŠÍ VLASY, 100% KRYTÍ ŠEDIN A OCHRANA VLASŮ PŘED VYSUŠOVÁNÍM AŽ NA 8 TÝDNŮ


Právě nyní hledáme 75 testujících, které s námi vyzkouší permanentní barvu na vlasy Garnier Color Naturals. Máte na výběr hned ze 4 různých odstínů dle Vašich preferencí a získáte 2 ks balení pro plné pokrytí délky Vašich vlasů.

Staňte se jednou z vybraných testujících. Stačí po obdržení obratem řádně otestovat, sledovat efekt barvy/zesvětlovače na Vašich vlasech po dobu 2 týdnů a následně se podělit o své dojmy z testování! Těšíme se na Vaši účast!

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

TESTOVANÉ PRODUKTY:

52708e37bce920f8b474826f88ebfa0ba12c7c93.png

Garnier Color Naturals permanentní barva na vlasy 60+40+12ml

- složení vyživující péče obohacené o 5 olejů

-péče intenzivně vyživuje vlasy a uhlazuje povrch vlasového vlákna

- technologie „Color boost“ pro sytější a déle trvající barvu

Na výběr ze 4 různých odstínů dle Vašich preferencí v přihlašovacím formuláři.

2 ks balení k testování.

POPIS PRODUKTU:

Barva na vlasy Garnier Color Naturals je vyživující permanentní barvou od Garnier. Díky složení vyživující péče obohacené o 5 olejů – olivy, avokádo, karité, kokos a argan budou vaše vlase lesklejší a hebčí. Péče intenzivně vyživuje vlasy, uhlazuje povrch vlasového vlákna a vytváří ochrannou vrstvu. Technologie „Color boost“ pro sytější a déle trvající barvu proniká do vlasových vláken a vyplňuje je sytou bohatou barvou. Díky závěrečné péči s 5 oleji je barva bohatá a dlouhotrvající. Výsledkem jsou 5x silnější vlasy, 100% krytí šedin a ochrana vlasů před vysušováním až na 8 týdnů,

Zesvětlující barvy dokáží přirozeně odbarvit vlasy až o 4 odstíny. Studené pigmenty obsažené ve vybraných studených odstínech eliminují nežádoucí oranžové a žluté odlesky.

*Instrumentální test

SLOŽENÍ VYŽIVUJÍCÍ PÉČE OBOHACENÉ O 5 OLEJŮ:
OLIVY, AVOKÁDO, KARITÉ, KOKOS A ARGAN

CZ_VIZUAL_1.png

K TESTOVÁNÍ NA VÝBĚR ZE 4 RŮZNÝCH ODSTÍNŮ
DLE VAŠICH PREFERENCÍ V PŘIHLAŠOVACÍM FORMULÁŘI

CZ_SHADES.png

Použití:

1. Smíchejte barevný krém s oxidačním činidlem. 2. Podle toho, zda si chcete obarvit celé vlasy nebo jen zakrýt odrosty, naneste barvu ke kořínkům vlasů nebo po celé délce vlasů a nechte působit po dobu uvedenou v návodu k použití. 3. Důkladně opláchněte a na závěr naneste kondicionér a znovu opláchněte.

Upozornění: Před barvením proveďte test kožní snášenlivosti 48 hodin před aplikací! Úplné znění návodu k použití a bezpečnostní pokyny jsou uvedeny v příbalovém letáku.

bottom of page