top of page
header.png

 Termín přihlašování: 6. 6. - 18. 6. 2023 

TESTUJTE S NÁMI ZDARMA:

Garnier Pure Active Hydrating Deep Cleanser

Hydratační čisticí gel proti nedokonalostem 250 ml

cz_header22.png

Objevte šetrné čistění problematické pleti, které odstraňuje nečistoty a stahuje póry, ale zároveň chrání kožní bariéru! 

 

Představujeme Vám nový Garnier Pure Active Hydratační čisticí gel proti nedokonalostem, obohacený o kyselinu hyaluronovou, ceramidy a jíl, který intenzivně odstraňuje nečistoty, stahuje póry a současně chrání kožní bariéru.

PROKÁZANÁ ÚČINNOST: Okamžitě: Pleť je zklidněná dle 100 % žen.** Přebytečné nečistoty, maz a make-up jsou odstraněny dle 96 % žen.** Po 2 týdnech: Textura pleti se zdá hladší dle 100 % žen. Pleť je hydratovaná dle 96 % žen. Pleť vypadá obnovená a zářivější dle 98 % žen. Viditelné póry jsou redukovány dle 85 % žen.

Právě nyní hledáme 450 testujících ve věku 18-30 let se smíšenou až mastnou pletí se sklonem k nedokonalostem, kteří s námi vyzkouší a otestují výše zmíněnou novinku od Garnier! Staňte se jednou nebo jedním z vybraných testujících, zařaďte svůj testovaný produkt do své každodenní pečující rutiny a podělte se o své dojmy z testování!

VYHRAJTE NAVÍC BALÍČEK S PRODUKTY GARNIER V HODNOTĚ 1500 Kč (50€)!

Všichni vybraní testující se navíc mohou účastnit soutěže o balíček obsahující produkty Garnier v hodnotě 1500 Kč (50 EUR)!

 

Výhercem soutěže se stane ten/ta soutěžící, jehož/jejíž online sdílený příspěvek z testování produktu Garnier Pure Active Hydrating Deep Cleanser na Instagramu nebo Tiktoku bude vybrán týmem značky Garnier jako nejlepší zveřejněný příspěvek! Úplné podmínky soutěže naleznete zde.

**Spotřebitelský test, 60 žen.

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

VAŠE 3 ÚKOLY V RÁMCI TESTOVÁNÍ

1

SEZNAMTE SE

A TESTUJTE

Zařaďte testovaný produkt 

do své pečující rutiny po celou dobu testování, řádně a opakovaně ho vyzkoušejte a seznamte se s jeho vlastnostmi

a použitím. Všechny náležité informace o produktu 

naleznete na této stránce.

SDÍLEJTE

S NÁMI

2

Podělte se o své zážitky a zkušenosti z testování v příspěvku, příběhu nebo pomocí videa na Instagramu nebo TikToku společně s následujícími hashtagy a označením: #garnier, #garnierpureactive, @garnierczsk, @all2test, #all2test

3

OBJEKTIVNĚ

OHODNOŤTE

Řekněte nám formou objektivní recenze, jak se Vám testovaný produkty líbil, a to vyplněním online dotazníku, který naleznete v gratulačním emailu společně s rekapitulací pravidel testování a informacemi o produktu.

VE SVÉM ONLINE SDÍLENÍ NEUVÁDĚJTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA" NEBOŤ SE NEJEDNÁ O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ

Pro řádnou účast v testování je třeba splnit všechny 3 zmíněné úkoly nejpozději do 25. 7. 2023.

Úplné podmínky testování naleznete zde

3600542488068_01.png

Garnier Pure Active Hydrating Deep Cleanser

Hydratační čisticí gel proti nedokonalostem

250 ml

- intenzivně odstraňuje nečistoty

- stahuje póry

- zároveň chrání kožní bariéru

- s ceramidy, jílem a kyselinou hyaluronovou

- pro hladší vzhled textury pleti

- odstraňuje nečistoty, maz a make-up

POPIS PRODUKTU:

Garnier Pure Active Hydratační čisticí gel proti nedokonalostem obohacený o kyselinu hyaluronovou, ceramidy a jíl intenzivně odstraňuje nečistoty, stahuje póry a současně chrání kožní bariéru. KYSELINA HYALURONOVÁ - Aktivní látká známá svými hydratačními vlastnostmi. CERAMIDY - Chrání kožní bariéru před ztrátou vody a vnějšími agresory. JÍL- Odstraňuje nečistoty a intenzivně čistí póry.

PROKÁZANÁ ÚČINNOST: Okamžitě: Pleť je zklidněná dle 100 % žen.** Přebytečné nečistoty, maz a make-up jsou odstraněny dle 96 % žen.** Po 2 týdnech: Textura pleti se zdá hladší dle 100 % žen. Pleť je hydratovaná dle 96 % žen. Pleť vypadá obnovená a zářivější dle 98 % žen. Viditelné póry jsou redukovány dle 85 % žen.

 

**Spotřebitelský test, 60 žen.

 

INTENZIVNĚ ODSTRAŇUJE NEČISTOTY,
STAHUJE PÓRY A CHRÁNÍ KOŽNÍ BARIÉRU

cz_full.png

OKAMŽITĚ: PLEŤ JE ZKLIDNĚNÁ DLE 100 % ŽEN.** PŘEBYTEČNÉ NEČISTOTY, MAZ A MAKE-UPJSOU ODSTRANĚNY DLE 96 % ŽEN.**

cz_header22.png

Použití:

Aplikujte 2x denně na navlhčenou pleť a jemně vmasírujte. Opláchněte vodou. Upozornění: V případě kontaktu s očima je okamžitě vypláchněte vodou.

bottom of page