top of page
HEADER.png

 Termín přihlašování: 27. 6. - 2. 7. 2023 

Garnier Skin Naturals Micellar Water, Hydra Bomb Tissue Mask & Mixa Hyalurogel Rich

Micelární voda pro citlivou pleť 400 ml + intenzivně hydratační denní krém s kyselinou hyaluronovou 50 ml + hydratační plátýnková maska s kyselinou hyaluronovou 28 gr

HEADER2.png

Intenzivní hydratace a čistění pro citlivou pleť 

Nyní pro Vás máme známé trio krásnou hydratovanou pleť, a to ikonickou micelární vodu 3v1 pro citlivou pleť od Garnier, intenzivně hydratující plátýnkovou masku pro všechny typy pleti a intenzivně hydratační krém pro suchou citlivou pleť Mixa Hyalurogel Rich.

 

Právě nyní hledáme 40 testujících, kteří s námi vyzkouší výše zmíněné produkty. Staňte se jednou z vybraných testujících a podělte se s námi o své dojmy z testování. Stačí se s produkty řádně seznámit, zařadit je do své pečující rutiny po celou dobu testování (3 týdny) a následně vyplnit online dotazník!

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

MICELLAR_PACK.png

Garnier Skin Naturals micelární voda 3v1

pro citlivou pleť 400 ml​

- jednoduchý způsob odlíčení

- odstranění nečistot

- zklidnění celého obličeje (tvář, oči, rty)

Velikost testovaného produktu: 400 ml

POPIS PRODUKTU:

Garnier Skin Naturals micelární voda 3v1 pro citlivou pleť představuje velmi jednoduchý způsob odlíčení, odstranění nečistot a zklidnění pleti jedním tahem bez oplachování. Obsahuje micely, které přitáhnou nečistoty jako magnet a bez tření odstraňují nečistoty a make-up. Micelární voda je pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Neobsahuje parfemaci. Čistí a odstraňuje make-up, zklidňuje pleť. Jednoduchý způsob odlíčení, pleť je čistá, hydratovaná a zklidněná.

 

 VELMI JEDNODUCHÝ ZPŮSOB ODLÍČENÍ
A ZKLIDNĚNÍ CELÉHO OBLIČEJE (TVÁŘ, OČI, RTY)

MICELLAR_FULL.png

Použití:

Aplikujte na tvář, oči a rty pomocí vatového tampónku.

pakcshot.png

Mixa Hyalurogel Rich

Hydratační krém na suchou citlivou pleť

s kyselinou hyaluronovou 50 ml

- dlouhodobě hydratuje pleť

- zamezuje vysoušení pleti

- šetrně pečuje o pleť

- obnovuje ochrannou bariéru pleti

Velikost testovaného produktu: 50 ml

POPIS PRODUKTU:

Hydratační krém na suchou citlivou pleť s kyselinou hyaluronovou. Intenzivní bohatá hydratační péče Hyalurogel Rich je obohacena o kyselinu hyaloronovou, která váže 1000x více vody než sama váží. Krém je vhodný pro citlivou pleť se sklonem k vysoušení. Díky unikátní lehké textuře proniká péče rychle do pokožky a zanechává ji dlouhodobě vyživenou a s pocitem pohodlí. Má hypoalergenní složení. Citlivá pleť je po celý den vyživená, zklidněná, s pocitem pohodlí. Viditelně hladší pleť je rozjasněná. 

INTENZIVNÍ HYDRATAČNÍ PÉČE PRO CITLIVOU PLEŤ
SE SKLONEM K VYSOUŠENÍ

RICH_FULL.png

Použití:

Aplikujte denně na vyčištěnou pleť. Jemně vmasírujte krouživými pohyby.

MASKA_PACK.png

Garnier Skin Naturals Hydra Bomb

Hydratační vyplňující textilní maska

na obličej 28 gr

- dodává pleti intenzivní hydrataci

- vyplňuje a revitalizuje pleť

- zanechává pleť hebkou

- příjemně osvěžuje pleť

- snadno se aplikuje

POPIS PRODUKTU:

Garnier Skin Naturals hydratační a vyplňující textilní maska s výtažkem z granátového jablka. Dobij svoji pleť dávkou hydratace za pouhých 15 minut! Obohaceno o granátové jablko a kyselinu hyaluronovou pro vyplňující účinek. Vhodné pro citlivou pleť. Pleťová maska intenzivně hydratuje, vyplňuje a revitalizuje pleť. Prokázaný výsledek (1) Po 15 minutách: pokožka je rehydratována (2) a vypadá hladší.

 

Po 1 týdnu (3): jemné linky jsou redukovány, pokožka vypadá vyplněná, pevnější a mladší. (1) Spotřebitelský test, 54 žen. (2) Instrumentální test, 24 žen. (3) 3 aplikace týdně.

KYSELINA HYALURONOVÁ A VÝTAŽEK
Z GRANÁTOVÉHO JABLKA PRO VYHLAZENÍ
A REVITALIZACI PLETI

MASKA_FULL.png

Použití:

Masku rozložte. Aplikujte na vyčištěnou tvář. Přizpůsobte ji konturám tváře. Nechte působit 15 minut a následně masku odstraňte. Přebytečné množství vmasírujte, rozetřete až na krk anebo jej odstraňte pomocí vatového tamponku.

bottom of page