top of page
header.png

 Termín přihlašování: 11. 4. - 23. 4. 2023 

Garnier Skin Naturals Vitamin C

Rozjasňující noční sérum s Vitaminem C 30 ml

header2.png

Trápí Vás mdlá, unavená pleť a tmavé skvrny na pokožce? 

 

Staňte se součástí druhého velkého testování tohoto roku a vyzkoušejte s námi novinku na trhu, rozjasňující noční sérum s Vitaminem C  pro všechny typy pleti od Garnier Skin Naturals! Sérum obsahuje čistý Vitamin C v 10 % koncentraci - silnou účinnou látku přírodního původu. Díky své antioxidační síle pomáhá rozjasnit mdlou pokožku a zvyšuje jas pleti během noci. ​

Pleť je hladší, pružnější, revitalizovaná a odpočatá. ​Pleť je jasnější a vypadá zdravěji.​ Rozjasňuje pleť, zjemní vrásky a tmavé skvrny, sjednocuje tón pleti a vyhlazuje jí.

Právě nyní hledáme 400 testujících žen a mužů, které trápí mdlá, unavená pleť a tmavé skvrny na pokožce

a kteří s námi vyzkouší a otestují výše zmíněnou novinku od Garnier! Staňte se jednou nebo jedním z vybraných testujících a podělte se o své dojmy z testování!

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

VAŠE 3 ÚKOLY V RÁMCI TESTOVÁNÍ

1

SEZNAMTE SE

A TESTUJTE

Zařaďte testované produkty 

do své pečující rutiny, řádně a je vyzkoušejte a seznamte se s jejich vlastnostmi a použitím. Všechny náležité informace o produktech 

naleznete na této stránce.

SDÍLEJTE

S NÁMI

2

Podělte se o své zážitky a zkušenosti z testování v příspěvku, příběhu nebo pomocí videa na Instagramu nebo TikToku společně s následujícími hashtagy a označením: #garnierczsk, #testujnocniserum, @garnierczsk, @all2test, #all2test

3

OBJEKTIVNĚ

OHODNOŤTE

Řekněte nám formou objektivní recenze, jak se Vám testované produkty líbily, a to vyplněním online dotazníku, který naleznete gratulačním emailu společně s rekapitulací pravidel testování a informacemi o produktech.

VE SVÉM ONLINE SDÍLENÍ NEUVÁDĚJTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA" NEBOŤ SE NEJEDNÁ O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ

Pro řádnou účast v testování je třeba splnit všechny 3 zmíněné úkoly nejpozději do 23. 5. 2023.

Úplné podmínky testování naleznete zde

018d176f7aa30df3696e706ee2153a1437cf357b.png

Garnier Skin Naturals Vitamin C

rozjasňující noční sérum s Vitaminem C 30 ml

- vhodné pro všechny typy pleti

- zejména pro unavenou, mdlou a nevýraznou pleť

- pomáhá rozjasnit mdlou pokožku

- zvyšuje jas pleti během noci

- pomáhá intenzivně hydratovat a vyhlazovat pokožku

- pleť je hladší, pružnější, revitalizovaná a odpočatá

POPIS PRODUKTU:

Garnier Skin Naturals rozjasňující noční sérum s vitaminem C je vhodné pro všechny typy pleti, zejména pro unavenou, mdlou a nevýraznou pleť. Čistý Vitamin C v 10 % koncentraci - Silná účinná látka přírodního původu. Díky své antioxidační síle pomáhá rozjasnit mdlou pokožku a zvyšuje jas pleti během noci. ​Kyselina Hyaluronová - Známá účinná látka, která pomáhá intenzivně hydratovat a vyhlazovat pokožku a dokáže zadržet až 1000-násobek své hmotnosti.


Pleť je hladší, pružnější, revitalizovaná a odpočatá. ​Pleť je jasnější a vypadá zdravěji.​ Rozjasňuje pleť, zjemní vrásky a tmavé skvrny, sjednocuje tón pleti a vyhlazuje jí. ​Produkt je navržen tak, aby vyhovoval všem typům a tónům pleti. Dermatologicky testováno.

 

POMÁHÁ ROZJASNIT MDLOU POKOŽKU,
ZVYŠUJE JAS PLETI BĚHEM NOCI

full3.png

NEJVYŠŠÍ KONCENTRACE VITAMINU C OD GARNIER, 
PRO VŠECHNY TYPY A TÓNY PLETI

full2.png

Použití:

Aplikujte 3-4 kapky denně na vyčištěný obličej a krk. Sérum je na vodní bázi a obsahuje vysokou koncentraci vitaminu C přírodního původu. Složení neobsahuje silikon, takže pokožka může být po aplikaci několik sekund mírně "lepkavá". Pro bezchybný vzhled použijte hydratační krém. V případě přímého kontaktu s očima je důkladně vypláchněte.

bottom of page