top of page
HEADER33.png

 Termín přihlašování: 21. 11. - 27. 11. 2022 

Hot Tools Professional Volumiser Black Gold

Horkovzdušný kartáč na vlasy pro objem vlasů

HEADER23.png

Vykouzlete si perfektní účes plný objemu a pohybu během chvilky!

 

Pokaždé, když odcházíte od kadeřníka, litujete, že si vlasy nedokážete stejně vyfoukat i doma? Hot Tools Volumiser je přístroj, který vám s tím pomůže, a to navíc za zlomek času.

Představujeme Vám horkovzdušný kartáč Volumiser v limitované edici Black Gold pro objem vašich vlasů. Jde o fén a kartáč v jednom, který účesu díky unikátním štětinám Smoothflow s aktivním uhlím a důmyslným otvorům pro proudění vzduchu dodá ohromující objem a zvládne je narovnat i navlnit, přesně tak, jak si přejete.

Právě nyní hledáme 5 testujících, které budou mít možnost na 2 týdny zcela zdarma vyzkoušet výše zmíněný Hot Tools Volumiser Black Gold s dopravou i zpětným vrácením zdarma. 

 

Obáváte se, že už svůj Volumiser nebudete chtít pustit z ruky? Vybraní testující budou mít navíc možnost odkoupit svůj Volumiser s exkluzivní slevou 40 % z prodejní ceny na eshopu cosmetix.cz nebo cosmetix.sk! Úplné podmínky testování naleznete zde.

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

VAŠE 3 ÚKOLY V RÁMCI TESTOVÁNÍ

1

SEZNAMTE SE

A TESTUJTE

Zařaďte testovaný Hottools Volumiser do své každodenní rutiny, řádně a opakovaně je vyzkoušejte po dobu 2 týdnů  

a seznamte se s jeho vlastnostmi a použitím. Všechny náležité informace o produktu

naleznete na této stránce.

SDÍLEJTE

S NÁMI

2

Podělte se o své zážitky a zkušenosti z testování v příspěvku, příběhu nebo pomocí videa na Instagramu nebo TikToku společně s následujícími hashtagy a označením: 

#hottools, #all2test, 

@hottoolspro_czsk, @all2test 

3

OBJEKTIVNĚ

OHODNOŤTE

Řekněte nám formou objektivní recenze, jak se Vám testovaný produkt líbil, a to vyplněním online dotazníku, který naleznete v gratulačním emailu společně

s rekapitulací pravidel testování

a informacemi o produktu.

VE SVÉM ONLINE SDÍLENÍ NEUVÁDĚJTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA", NEBOŤ SE NEJEDNÁ O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ.

Pro řádnou účast v testování je třeba splnit všechny 3 zmíněné úkoly nejpozději do 18. 12. 2022.

Úplné podmínky testování naleznete zde

pack.png

Hot Tools Volumiser Black Gold horkovzdušný kartáč pro objem vlasů

- umožňuje rychlý styling

- zanechává vlasy hebké a lesklé

- vhodný pro každodenní úpravu vlasů

- současně vlasy pročesává a narovnává

POPIS PRODUKTU:

Představujeme Vám horkovzdušný kartáč Volumiser v limitované edici Black Gold pro objem vašich vlasů. Jde o fén a kartáč v jednom, který účesu díky unikátním štětinám Smoothflow s aktivním uhlím a důmyslným otvorům pro proudění vzduchu dodá ohromující objem a zvládne je narovnat i navlnit, přesně tak, jak si přejete. Je inspirován profesionály, kteří jej ve svých salonech používají také, ale práci s ním zvládne naprosto každý. Revoluční oválný tvar zaručuje rychlý a jednoduchý styling, k dispozici jsou tři rychlostní a teplotní stupně a speciální titanový povrch Micro-Shine je odolný proti korozi, minimalizuje tření a předchází lámání vlasů. Vykouzlete si perfektní účes plný objemu a pohybu během chvilky!

 

Možnosti stylů, které si vytvoříte, jsou jen na Vás a výsledek bude jako od profesionála - hladká, rovná, foukaná, objem u kořínků i v délkách. Díky iontové technologii zabraňuje poškození vlasů, redukuje krepatost a zároveň jeho titanový povrch rovnoměrně rozkládá teplo a zabraňuje tak statické elektřině.

 

HLADKÁ, ROVNÁ, FOUKANÁ A OBJEM VLASŮ
S VÝSLEDKEM JAKO OD PROFESIONÁLA

FULL2.png

Technologie:

Black Gold Titanium Micro-Shine - hladký titanový povrch minimalizuje tření, rovnoměrně rozkládá teplo, je vysoce odolný a propůjčuje vlasům dokonalý lesk.

Štětiny s aktivním černým uhlím - kombinované štětiny Boartech 2™ s technologií Refresh3 Max™ Activated Charcoal /aktivní černé uhlí/, perfektní pro osvěžení vlasů druhý den po mytí.

Ionizační technologie - menší poškození vlasů, redukuje krepatosti pro hladké a rovné vlasy.

Vlastnosti:

- oválný tvar pro objem vlasů
- štětiny s aktivním černým uhlím
- kančí a nylonové štětiny zakončené kuličkou
- titanový povrch
- ionizační technologie
- ideální pro dlouhé vlasy
- protiskluzová rukojeť
- zanechává vlasy lesklé
- 3 teploty a 2 rychlosti (tlačítko studeného vzduchu funguje jako chladnější oproti horkému vzduchu, nejedná se o studený vzduch jako u běžných fénů)
- otočný kabel
- příkon 820 W

POUŽITÍ VOLUMIZERU
KROK ZA KROKEM

FULL3.png

Jak používat:
Kartáč zapněte a pomalu pročesávejte prameny vlasů. Postupujte klouzavým pohybem od kořínků až po konečky.

Jak čistit Volumiser?

Volumiser čistěte pouze na sucho - tzn. vlasy z nástroje vyčešte hřebenem nebo špičkou. Tělo a štětiny lze otřít vlhkým hadříkem, není možné je namáčet. Při pravidelném čištění by se nemělo stát, že bude kartáč zanesený.

Upozornění:
Kartáč je vybaven dvěmi zástrčkami, což znamená, že může být používaná v UK, tak v Evropě. Pokud je kartáč používán v Evropě, musí být adaptér pro UK odšroubován. Návod k použití můžete stáhnout i zde.

Snímek obrazovky 2019-12-06 v 11.45.46.png
bottom of page