top of page
header.png

 Termín přihlašování: 30. 10 - 5. 11. 2023 

Jaguar Classic & Classic Black

2x Toaletní voda pro muže 100 ml - na výběr 1 ze 2 EDT dle Vašich preferencí

header2.png

OBJEVTE S NÁMI SEBEJISTÉ VŮNĚ JAGUAR, KOMBINUJÍCÍ STYL, VÝKON A MODERNOST.

 

Jaguar, jméno, které zaručeně rozpálí fantazii milovníků automobilů, je ztělesněním síly spojené s vynikajícím designem.

Jaguar Fragrances s hrdostí zaujímá pozici prestižní značky a stylově symbolizuje vlastnosti Jaguaru - styl, výkon a modernost.

Vůně čerpají z DNA estetiky Jaguaru a jeho ikonického dědictví. Jsou stálým zdrojem překvapení a inspirace, kombinují silný charakter a hrdou dynamiku.

 

Každá řada Jaguar Fragrances stylově symbolizuje silnou osobnost a odráží výjimečnou moderní filozofii vůně a designu, aby uspokojila širokou škálu vkusů. Všechny parfémy byly vytvořeny pro úspěšné, sebejisté muže, kteří jsou dost odvážní na to, aby nosili silnou, mužnou vůni vyrobenou podle klasické parfumerie.

VYBERTE SI K TESTOVÁNÍ 1 ZE 2 TOALETNÍCH VOD PRO MUŽE 100 ML

 

Právě hledáme 100 mužů nad 25 let (pro každou toaletní vodu 50 mužů), kteří si vyberou jednu ze 2 výše zmíněných toaletních vod pro muže k otestování zdarma a zařadí je do své každodenní pečující rutiny. Staňte se jedním z vybraných testujících, řádně a opakovaně produkt používejte po celou dobu testování a podělte se s námi o své dojmy z testování!

AUTOŘI 3 NEJLEPŠÍCH POSTŮ/REELS/VIDEÍ NA TIKTOKU NEBO INSTAGRAMU NAVÍC ZÍSKAJÍ BEZDRÁTOVÁ SLUCHÁTKA SONY V HODNOTĚ 3000 KČ A KOSMETICKÝ BALÍČEK JAGUAR!

Tým značky Jaguar navíc na konci testovacího období vybere dle svého názoru 3 nejlepší zveřejněné a řádně označené posty/reels/videa na Instagramu nebo Tiktoku (#jaguar_czsk, #all2test, @all2test), týkající se Vašich dojmů z testovaného produktu!

3 výherci s nejlepšími vybranými sdílenými příspěvky získají bezdrátová sluchátka SONY Noise Cancelling WF-C700N BLACK v hodnotě 3 000 Kč a navíc kosmetický balíček Jaguar s toaletní vodou pro muže a sprchovým gelem. Úplné podmínky soutěže naleznete zde.

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

VAŠE 3 ÚKOLY V RÁMCI TESTOVÁNÍ

1

SEZNAMTE SE

A TESTUJTE

Zařaďte testované produkty 

do své pečující rutiny, řádně a opakovaně je používejte po celou dobu testování a seznamte se s jejich vlastnostmi a použitím. Všechny náležité informace o produktech naleznete na této stránce.

SDÍLEJTE

S NÁMI

2

Podělte se o své zážitky a zkušenosti z testování v příspěvku, příběhu nebo pomocí videa na Instagramu nebo TikToku společně s následujícími hashtagy a označením: 

#jaguar_czsk,

#all2test, @all2test

3

OBJEKTIVNĚ

OHODNOŤTE

Řekněte nám formou objektivních recenzí, jak se Vám testované produkty líbily, a to vyplněním online dotazníku, který naleznete v emailu od nás  společně s rekapitulací pravidel testování.

VE SVÉM ONLINE SDÍLENÍ NEUVÁDĚJTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA" NEBOŤ SE NEJEDNÁ O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ

Pro řádnou účast v testování je třeba splnit všechny 3 zmíněné úkoly nejpozději do 28. 11. 2023.

Úplné podmínky testování naleznete zde

JF_Classic_100ml_edt_edited.jpg

Jaguar Classic

Toaletní voda pro muže 100 ml

- orientální vůně

- pro muže, který si jde za svým

- na denní nošení i speciální příležitosti

Velikost testovaného balení: 100 ml

POPIS PRODUKTU:

Zvuk rychlých a luxusních automobilů značky Jaguar je zvukem, za kterým se téměř každý muž ohlédne. Elegance, smyslnost, dynamičnost i luxus, který je s automobily této značky spojený, se promítá také do vůně toaletní vody pro muže Jaguar Classic. Vůně, která ženám nedá spát. Vůně, jež si stejně snadno jako luxusní rychlá auta získá také vás.

ELEGANCE, SMYSLNOST, DYNAMIČNOST
V LUXUSNÍ VŮNI, KTERÁ VÁM NEDÁ SPÁT

classic_full.png

SLOŽENÍ VŮNĚ:

Vodopád svěžesti, tak by se daly charakterizovat akordy, které ucítíte s prvním přivoněním. Vůně mandarinky a bergamotu se pojí s akordy bazalky, aromatickou vůni levandule a aromatem jalovce. Srdce vůně je založeno na kontrastních složkách, které však dohromady utváří harmonickou kompozici. Hřejivá vůně pikantního zázvoru se pojí s křehkou vůní květu pomerančovníku, vůní lotosového květu a aromatickým anýzem. Hřejivý základ vůně, který podtrhne vaši mužnou stránku, je duetem santalového dřeva a smyslného pižma. Objevte vůni, která je inspirovaná krásou rychlých aut s toaletní vodou Jaguar Classic.

Použití:

Toaletní vodu nanášejte na místa, která se dobře prokrvují. Ideálně na vnitřní strany zápěstí, předloktí, za uši, do podkolenních jamek, hrudník apod. 

ClassicBlack_EDT_100ml.jpg

Jaguar Classic Black

Toaletní voda pro muže 100 ml

- aromatická orientální vůně

- pro moderního muže

- vhodná na nošení po celý rok

Velikost testovaného produktu: 100 ml

POPIS PRODUKTU:

Černá sluší každému. A stejně tak i toaletní voda pro muže Jaguar Classic Black, která je přesně taková, jako luxusní automobily Jaguar – stylová, nadčasová a pořádně mužná. Ucítíte v ní šťavnaté jablko Granny Smith, zelený čaj i bílé pižmo a její orientální aromatická vonná kompozice skvěle podtrhne vaše charisma. Příběh vůně Jaguar Classic Black spatřila světlo světa roku 2009. Vonnou kompozici vytvořil parfémář Dominique Preyssas a originální flakonek nadchne každého milovníka ikonických vozů Jaguar.

VÝRAZNÁ, DŮRAZNĚ MUŽSKÁ VŮNĚ,
KTERÁ DOKONALE SPOJUJE SVĚŽEST A SMYSLNOST

black_full.png

SLOŽENÍ VŮNĚ:

Nejprve ucítíte šťavnaté jablko Granny Smith, sladkou mandarinku a hořký pomeranč. Poté se rozvoní aromatický kardamom, lahodný čaj, muškátový oříšek a mořské tóny. Základ vůně, jež vydrží na kůži nejdéle, tvoří exotické tonka fazole, zemitý dubový mech, hřejivé santalové dřevo, vetiver, bílé pižmo a virginský jalovec.

Použití:

Toaletní vodu nanášejte na místa, která se dobře prokrvují. Ideálně na vnitřní strany zápěstí, předloktí, za uši, do podkolenních jamek, hrudník apod. 

bottom of page