top of page
HEADER1111.png

 Termín přihlašování: 24. 8. - 2. 9. 2022 

John Frieda Sheer Blonde Go Blonder & Frizz Ease Miraculous Recovery & Volume Lift

& Frizz Ease Dream Curls

4 ŘADY ŠAMPONU 250 ML + KONDICIONÉRU 250 ML DLE VAŠEHO VÝBĚRU: 1. zesvětlující řada pro blond vlasy, 2. obnovující řada pro poškozené vlasy, 3. řada pro objem vlasů, 4. řada pro kudrnaté vlasy

HEADER2.png

JOHN FRIEDA IT´S FOR ME

JE PRO MĚ, PÉČE PRO MOJE VLASY! Vyzkoušejte na vlastní vlasy profesionální péči John Frieda s 30letou historií, která se začala psát v salonu známého britského kadeřníka Johna Friedy na New Cavendish Street v Londýně. Dnes je John Frieda jednou z nejpopulárnějších a nejúspěšnějších značek například v Anglii či Německu. Vize a strategie značky odráží dědictví salonů: přinášet revoluční produkty péče o vlasy, které se zaměřují na specifické potřeby vlasů, pro výsledky jako v salonu, které můžete nejen vidět, ale také cítit.

VYBERTE SI ZE 4 ŘAD DLE VAŠEHU TYPU VLASŮ:  PRO BLOND, JEMNÉ, POŠKOZENÉ NEBO KUDRNATÉ VLASY

Právě nyní hledáme 25  testujících pro každou výše zmíněnou řadu vlasové péče John Frieda, celkem tedy 100 testujících, které s námi otestují výše zmíněné produkty dle svých preferencí a typu vlasů a následně se s námi podělí o své dojmy z testování. Stačí v přihlašovacím formuláří zvolit řadu, kterou si přejete otestovat. Přihlaste se do testování, řádně používejte produkty po celou dobu testování (min. 3 týdny) a dejte nám vědět své dojmy z testování!

SDÍLEJTE SVÉ DOJMY Z TESTOVÁNÍ NA INSTAGRAMU A TIKTOKU A VYHRAJTE 5 BALÍČKŮ V HODNOTĚ 3 500 KČ!

Všechny vybrané testující se navíc mohou účastnit soutěže o 5 balíčků kompletní rutiny produktů John Frieda v hodnotě 1500 Kč (50 EUR) a 5 dárkových poukazů v hodnotě 2000 Kč na cokoliv na e-shopu luxusního povlečení LEJAAN (www.lejaan.cz). Výherci soutěže se stane 5 soutěžících, jejichž online sdílené a řádné označené příspěvky (#johnfrieda, #johnfrieda_czsk, #johnfriedaczsk #johnfrieda, #JFisforme #ItsForMe #mojevlasy #all2test @johnfriedauk @all2testz testování níže uvedených produktů na Instagramu nebo Tiktoku budou vybrány týmem značky John Frieda jako nejlepší zveřejněné příspěvky! Úplné podmínky soutěže naleznete zde.

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

VAŠE 3 ÚKOLY V RÁMCI TESTOVÁNÍ

1

SEZNAMTE SE

A TESTUJTE

Zařaďte testované produkty 

do své pečující rutiny, řádně a opakovaně je používejte po celou dobu testování a seznamte se s jejich vlastnostmi a použitím. Všechny náležité informace o produktech naleznete na této stránce.

SDÍLEJTE

S NÁMI 

2

Podělte se o své zkušenosti z testování v příspěvku, příběhu nebo pomocí videa na Instagramu nebo TikToku společně s následujícími hashtagy a označením:  

#johnfrieda, #johnfrieda_czsk, 

#johnfriedaczsk #johnfrieda, #JFisforme #ItsForMe #mojevlasy #all2test @johnfriedauk @all2test

3

OBJEKTIVNĚ

OHODNOŤTE

Řekněte nám formou objektivní recenze, jak se Vám testované produkty líbily, a to vyplněním online dotazníku, který naleznete v emailu od nás  společně s rekapitulací pravidel testování.

DĚKUJEME, ŽE NEUVÁDÍTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA", NEBOŤ SE NEJEDNÁ

O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ.

Pro řádnou účast v testování je třeba splnit výše zmíněné úkoly nejpozději do 8. 10. 2022.

Úplné podmínky testování naleznete zde

BLONDE_PACK.png

JOHN FRIEDA SHEER BLONDE GO BLONDER Zesvětlující řada pro blond vlasy:

šampon 250 ml + kondicionér 250 ml

- pro postupné zesvětlení vlasů jako od slunce

- vhodné pro celoroční a každodenní použití

- určené pro přírodní, barvené i zesvětlené blond vlasy

- neutralizace žlutých tónů

Velikost testovaného balení: 250 ml + 250 ml

POPIS PRODUKTU:

Pro vzhled zesvětlených vlasech jako políbených od slunce. Zesvětlující řada přípravků pro blond vlasy John Frieda Sheer Blonde Go Blonder je dokáže postupně zesvětlit tak, že budou celý rok vypadat jako po návratu z letní dovolené. Zároveň je k vlasům velmi šetrná a proto ji lze používat každý den, aniž by je vysušovala. Složení s přírodními výtažky dodává vlasům lesk a zvýrazňuje barevné pigmenty. Díky tomu si budete moci užívat přirozené a zářivé blond barvy bez nežádoucích žlutých tónů. Obsahuje zesvětlující komplex –výtažky z citrusového ovoce a heřmánku. Bez obsahu peroxidu a amoniaku

PRO VZHLED ZESVĚTLENÝCH VLASŮ
JAKO POLÍBENÝCH OD SLUNCE

BLONDE_FULL.png

Použití:

Šampon nanášejte na vlhké vlasy. Jemně vmasírujte do vlasové pokožky, dokud nevytvoříte bohatou pěnu, poté důkladně opláchněte. Pro ideální výsledek pokračujte použitím kondicionéru ze stejné řady. Následně upravte jako obvykle.

RECOVERY_PACKS.png

JOHN FRIEDA MIRACULOUS RECOVERY

 Obnovující vlasová řada pro poškozené, rozštěpené nebo křepatějící vlasy:

šampon 250 ml + kondiconér 250 ml

- okamžitě obnovuje suché, poškozené vlasy již po prvním použití

- zabraňuje vzniku dalšího poškození vlasů

- vhodný pro dlouhodobé použití

Velikost testovaného balení: 250 ml + 250 ml

POPIS PRODUKTU:

Okamžitá záchrana pro vysušené, poškozené a křepaté vlasy. Obnovující řada vlasových přípravků John Frieda Frizz Ease Miraculous Recovery jemně čistící a zároveň vyživuje a hedvábně zjemňuje poškozené a suché vlasy. Výsledkem jsou viditelně zdravější a posílená vlasová vlákna. Technologie Anti-Damage – chrání před opětovným poškozením vlasů a napravuje již vzniklé škody.

OKAMŽITÁ ZÁCHRANA PRO VYSUŠENÉ,
POŠKOŽENÉ A KREPATÉ VLASY

RECOVERY_FULL.png

Použití:

Šampon naneste do vlhkých vlasů, promasírujte a opláchněte. Pokračujte použitím kondicionéru.

VOLUME_PACK.png

JOHN FRIEDA VOLUME LIFT 

Řada pro objem jemných vlasů:

šampon 250 ml + kondicionér 250 ml

- jdodává vlasům pružnost a objem

- dodává lesk a objem

- zanechává vlasy hebké, lehké

Velikost testovaného balení: 250 ml + 250 ml

POPIS PRODUKTU:

Šampon John Frieda Volume Lift Touchably Full efektivně čistí pokožku hlavy, důkladně myje vlasy a navrací jim přirozenou krásu a objem. Kondicionér John Frieda Volume Lift Touchably Full zajistí vašim vlasům snadné rozčesání a potřebnou výživu, bez čehož se krásné a zdravé vlasy neobejdou.

DODÁVÁ VLASŮM PRUŽNOST A OBJEM,
ZANECHÁVÁ VLASY HEBKÉ A LEHKÉ

VOLUME_FULL.png

Použití:

Naneste přiměřené množství šamponu na mokré vlasy. Napěňte a důkladně opláchněte. Kondicionér aplikujte na šamponem umyté vlasy. Nechte chvíli působit a poté důkladně opláchněte.

DREAM_CURLS_PACKS.png

JOHN FRIEDA FRIZZ EASE DREAM CURLS

Řada pro vlnité a kudrnaté vlasy:

šampon 250 ml + kondicionér 250 ml

- hydratuje a uhlazuje vlasová vlákna

- napomáhá definovat strukturu vlnitých vlasů

- vyvinuté pro všechny typy kudrnatých vlasů včetně chemicky ošetřených a barvených

Velikost testovaného balení: 250 ml + 250 ml

POPIS PRODUKTU:

Vlnité vlasy bývají často vysušené a nepoddajné. Řada přípravků pro vlnité vlasy John Frieda Frizz Ease Dream Curls je určená pro okamžitou nápravu kudrnatých a suchých vlasů. Během použití vlasy důkladně čistí a zároveň je hydratuje a vyživuje. Výsledkem jsou hladké a krásně definované vlny jako z kadeřnického salonu. Dopřejte si perfektní styling vlnitých vlasů každý den.

DEFINUJE STRUKTURU VLASŮ
A HLOUBKOVĚ JE HYDRATUJE

DREAM CURLS_FULL.png

Použití:

Šampon naneste na vlhké vlasy, důkladně vmasírujte a opláchněte. Poté použijte kondicionér ze stejné řady, abyste vlasům dodali potřebnou hydrataci a zjemnění. Pro definici a výdrž vln doplňte pěnou na vlasy ze stejné řady.

VYBERTE SI ZE 4 ŘAD VLASOVÉ PÉČE 
DLE VAŠEHU TYPU VLASŮ: PRO BLOND, JEMNÉ, POŠKOZENÉ NEBO KUDRNATÉ VLASY

FORM.png

V přihlašovacím fomuláři lehce vyberete tu řadu vlasové péče John Frieda, která je určena pro váš typ vlasů a nejvíce tak odpovídá Vašim potřebám a preferencím. 

bottom of page