top of page
header.png

 Termín přihlašování: 28. 11. - 11. 12. 2022 

Kiehl's Ultra Facial Oil-Free Gel Cream

Lehký hydratační gelový krém pro normální až mastnou pleť 28 ml

header2.png

Svěží hydratace pro normální až mastný typ pleti.!

 

Lehký gelový krém Kiehl's Ultra Facial Oil-Free Gel Cream pro mastnější až mastnou pleť hloubkově hydratuje a posiluje pokožku. Tento nemastný zvlhčující gel je navržen speciálně pro mastnou pleť. Zadržuje v pokožce vlhkost a viditelně redukuje výskyt mastnoty a lesku.

Právě nyní hledáme 25 testujících, které s námisvěží gelový krém od Kiehl's vyzkouší a zdarma otestují! Staňte se jednou ebo jedním z vybraných testujících a podělte se s námi o své dojmy z testování!

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

VAŠE 3 ÚKOLY V RÁMCI TESTOVÁNÍ

1

SEZNAMTE SE

A TESTUJTE

Zařaďte testovaný produkt 

do své každodenní rutiny, řádně a opakovaně jej vyzkoušejte a seznamte se s jeho vlastnostmi a použitím. Všechny náležité informace o produktu 

naleznete na této stránce.

SDÍLEJTE

S NÁMI

2

Podělte se o své zážitky a zkušenosti z testování v příspěvku, příběhu nebo pomocí videa na Instagramu nebo TikToku společně s následujícími hashtagy a označením: #kiehls, #all2test, 

@kiehlsczsk, @all2test 

3

OBJEKTIVNĚ

OHODNOŤTE

Řekněte nám formou objektivní recenze, jak se Vám testovaný produkt líbil, a to vyplněním online dotazníku, který naleznete gratulačním emailu společně s rekapitulací pravidel testování.

VE SVÉM ONLINE SDÍLENÍ NEUVÁDĚJTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA", NEBOŤ SE NEJEDNÁ O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ.

Pro řádnou účast v testování je třeba splnit všechny 3 zmíněné úkoly nejpozději do 8. 1. 2022.

Úplné podmínky testování naleznete zde

kiehls-face-cream-ultra-facial-oil-free-gel-cream-50ml-000-3605972453211-front-v2.jpg

Kiehl's Ultra Facial Oil-Free Gel Cream lehký hydratační gelový krém pro normální až mastnou pleť 28 ml

- dodává pleti 24hodinovou hydrataci

- rychle se vstřebává a má chladivý efekt

- krém neobsahuje žádné oleje a je nekomedogenní

- vhodný pro mastnější a mastný typ pleti

Velikost testovaného balení: 28 ml

POPIS PRODUKTU:

Lehký gelový krém Ultra Facial Oil-Free Gel Cream pro mastnější až mastnou pleť hloubkově hydratuje a posiluje pokožku. Tento nemastný zvlhčující gel je navržen speciálně pro mastnou pleť. Zadržuje v pokožce vlhkost a viditelně redukuje výskyt mastnoty a lesku. Gelová textura se velmi rychle vstřebává do pleti a ihned po aplikaci přináší příjemný zklidňující a osvěžující pocit. Složení krému neobsahuje žádné oleje a je nekomedogenní. Tento rychle se vstřebávající gelový krém, testovaný v pouštním - vlhkém či znečištěném prostředí, vám pomůže udržet svěží pocit na pleti.

 

HLOUBKOVĚ HYDRATUJE A POSILUJE,
SVĚŽÍ GELOVÁ TEXTURA

full.png

Klíčové ingredience:

LEDOVCOVÝ GLYKOPROTEIN

Protein získávaný z mořských ledovců, který se vyznačuje schopností prospívat v extrémních klimatických podmínkách. Hluboce hydratuje, chrání a pomáhá předcházet ztrátám vody z pokožky.

 

AMINOKYSELINY

Aminokyseliny jsou jemné amfolytické molekuly, které slouží jako základní stavební prvky důležitých proteinů. Pokud se chemicky spojí s masným alkoholem nebo mastnou kyselinou, získávají čistící schopnosti, přičemž si udržují svůj jemný amfolytický ráz. To znamená, že se chovají jako šetrné rozpouštěcí činidlo.

Použití:

Nanášejte na vyčištěnou a tonizovanou pleť. Vmasírujte do pleti krouživými pohyby. Krém aplikujte ráno i večer. Vyhněte se očnímu okolí, při zasažení očí je vypláchněte vodou.

bottom of page