magic_full.png

 Termín přihlašování: 29. 8. - 4. 9. 2022 

L'Oréal Paris Magic Retouch

Sprej na vlasy pro zakrytí odrostů a šedin 75 ml - na výběr z 9 odstínů

header2.png

Objevte sprej na vlasy pro perfektní barevný přechod a bezchybné zakrytí odrostů během pouhých 3 vteřin!

 

Právě nyní hledáme 60 testujících, které s námi vyzkouší a otestují sprej na vlasy pro zakrytí odrostů a šedin Magic Retouch od L'Oréal Paris! Staňte se jednou z vybraných testujících a podělte se s námi o své dojmy z testování! 

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

VAŠE 3 ÚKOLY V RÁMCI TESTOVÁNÍ

1

SEZNAMTE SE

A TESTUJTE

Zařaďte testované produkty 

do své každodenní rutiny, řádně a opakovaně je vyzkoušejte a seznamte se s jejich vlastnostmi a použitím. Všechny náležité informace o produktech 

naleznete na této stránce.

SDÍLEJTE

S NÁMI

2

Podělte se o své zážitky a zkušenosti z testování v příspěvku, příběhu nebo pomocí videa na Instagramu nebo TikToku společně s následujícími hashtagy a označením: 

#lorealparis, #all2test, 

@lorealparis, @all2test 

3

OBJEKTIVNĚ

OHODNOŤTE

Řekněte nám formou objektivní recenze, jak se Vám testované produkty líbily, a to vyplněním online dotazníku, který naleznete gratulačním emailu společně s rekapitulací pravidel testování a informacemi o produktech.

VE SVÉM ONLINE SDÍLENÍ NEUVÁDĚJTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA", NEBOŤ SE NEJEDNÁ O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ.

Pro řádnou účast v testování je třeba splnit všechny 3 zmíněné úkoly nejpozději do 14. 10. 2022.

Úplné podmínky testování naleznete zde

notino mahogany brown - Katerina KOSUTOVA.png

L'Oréal Paris Magic Retouch

sprej na vlasy pro zakrytí odrostů a šedin

75 ml

- je účinný po jediné aplikaci

- rovnoměrně zakrývá šediny a odrosty

- zjemňuje barevný přechod vlasů

- nezanechává stopy na oblečení

- vydrží na vlasech až do umytí

Velikost testovaného balení: 75 ml

Na výběr z 9 odstínů: 1 BLACK, 2 DARK BROWN, 3 BROWN, 4 BEIGE, 6 MAHOGANY BROWN, 7 COLD BROWN, 8 COLD DARK BROWN, 10 GOLDEN BROWN, 9,3 DARK ROOTS LIGHT GOLDEN BLOND

POPIS PRODUKTU:

Sprej na vlasy pro okamžité zakrytí odrostů a šedin L’Oréal Paris Magic Retouch je dočasný barevný sprej v několika přírodních odstínech, který v jediném kroku překryje šedivé či barevné odrosty. Tajemstvím spreje je barevný pigment, který dokonale přilne k vlasu a bezpečně vydrží až do dalšího umytí vlasů šamponem. Díky spreji L’Oréal Paris Magic Retouch dosáhnete okamžitého překrytí šedin za několik málo vteřin. Po aplikaci zjemňuje Magic Retouch barevný přechod vlasů a k vlasu dokonale přilne. Zároveň rychle zasychá a dodává vlasům jemnou texturu.

 

OKAMŽITĚ KRYJE ODROSTY A ŠEDINY,
ZJEMŇUJE BAREVNÝ PŘECHOD VLASŮ

magic_full.png

Účinnost:

Okamžitě po nanesení kryje šediny a odrosty. Nezatěžuje, neotírá se, Vydrží do prvního umytí šamponem. Sprej vydrží až na 25 použití.

loreal-paris-magic-retouch-sprej-pro-okamzite-zakryti-odrostu___14_edited.jpg

Použití:

Před použitím protřepejte. Držte produkt přímo. Aplikujte na suché, učesané vlasy. Aplikujte na šedivé vlasy, odrosty nebo kontury ze vzdálenosti cca 10-15 cm od vlasů, stačí v malém množství. Na závěr můžete vlasy a pokožku ještě jemně promnout prsty pro přirozenější efekt. Upravte vlasy a vytvořte konečný styling.