HEADER.png

 Termín přihlašování: 19. 9. - 25. 9. 2022 

L'Oréal Paris PRO XXL Lift Mascara

& Ultra Precision Eyeliner

Oboustranná řasenka s liftingovým účinkem 12 ml + tekuté oční linky - odstín Black 6 ml

HEADER2.png

Trápí Vás rovné řasy?

 

L'Oréal Paris přichází s inovativní řasenkou PRO XXL Lift pro okamžité natočení a nadzvednutí řas. Oboustranná řasenka je inspirována salónními procedurami a vyvinuta odborníky. Řasenka obsahuje dva inovativní kartáčky se složením obohaceným o pro-keratin pro desetkrát plnější a objemnější řasy s precizním natočením a pozvednutím až po dobu 24 hodin.

Právě nyní hledáme 40 testujících, které s námi vyzkouší a otestují výše zmíněnou novou řasenku od L'Oréal Paris společně s precizními očními linkami Ultra Precision Od L'Oréal Paris. Staňte se jednou z vybraných testujících a dodejte svým očím neodolatelný vzhled!

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

VAŠE 3 ÚKOLY V RÁMCI TESTOVÁNÍ

1

SEZNAMTE SE

A TESTUJTE

Zařaďte testované produkty 

do své každodenní rutiny, řádně a opakovaně je vyzkoušejte a seznamte se s jejich vlastnostmi a použitím. Všechny náležité informace o produktech 

naleznete na této stránce.

SDÍLEJTE

S NÁMI

2

Podělte se o své zážitky a zkušenosti z testování v příspěvku, příběhu nebo pomocí videa na Instagramu nebo TikToku společně s následujícími hashtagy a označením: #lorealparis, #all2test, @lorealparis, @all2test 

3

OBJEKTIVNĚ

OHODNOŤTE

Řekněte nám formou objektivní recenze, jak se Vám testované produkty líbily, a to vyplněním online dotazníku, který naleznete gratulačním emailu společně s rekapitulací pravidel testování a informacemi o produktech.

VE SVÉM ONLINE SDÍLENÍ NEUVÁDĚJTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA" NEBOŤ SE NEJEDNÁ O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ

Pro řádnou účast v testování je třeba splnit všechny 3 zmíněné úkoly nejpozději do 16. 10. 2022.

Úplné podmínky testování naleznete zde

rasenka_pack.jpg

L'Oréal Paris PRO XXL Lift

 oboustranná řasenka pro okamžité natočení a nadzvednutí řas 12 ml

- okamžité natočení a nadzvednutí řas

- 2 inovativní kartáčky 

- složení obohacené o pro-keratin

- pro desetkrát plnější a objemnější řasy

- precizní natočení a pozvednutí až po dobu 24 hodin

Velikost testovaného balení: 12 ml

POPIS PRODUKTU:

L'Oréal Paris přichází s inovativní řasenkou PRO XXL Lift pro okamžité natočení a nadzvednutí řas. Oboustranná řasenka je inspirována salónními procedurami a vyvinuta odborníky. Řasenka obsahuje dva inovativní kartáčky se složením obohaceným o pro-keratin pro desetkrát plnější a objemnější řasy s precizním natočením a pozvednutím až po dobu 24 hodin.

Technologie oboustranné řasenky obohacené o pro-keratin. Okamžitě natočené a nadzvednuté řasy inspirované salónními procedurami. Nežmolkatí, nerozmazává se a nezatěžuje řasy. Až 79 %* žen by upřednostnilo PRO XXL Lift řasenku před salonním liftingem řas. *Spotřebitelský test na 107 ženách, které již vyzkoušely nebo pozorovaly výsledky liftingu řas v salónu.

PLNĚJŠÍ A OBJEMNĚJŠÍ ŘASY
S PRECIZNÍM NATOČENÍMA POZVEDNUTÍM
AŽ PO DOBU 24 HODIN

RASENKA_FORM.png

Použití:

V první fázi zvrchu aplikujte řasenku číslo 1 pro větší objem. Poté řasenku otočte a bezprostředně po první aplikaci naneste druhou vrstvu (řasenka číslo 2). První aplikaci nenechejte zaschnout a kartáček vždy přikládejte ke kořínkům řas a vyčešte je směrem vzhůru.

LINKY_PACK.png

L'Oréal Paris Ultra Precision

tekuté oční linky 6 ml

- pro přesné líčení očních linek

- vhodné pro přirozené i výrazné looky

- intenzivní černý odstín

- s extra dlouhou výdrží

- rychle schne a nerozmazává se

- velmi snadné a rychlé použití

Velikost testovaného balení: 6 ml

POPIS PRODUKTU:

Tekutá černá oční linka Super Liner Ultra Precision rychle zasychá a má dlouhotrvající efekt bez rozmazávání. Ultra tenký štěteček pro perfektní výsledek a velmi snadné nanášení. Dlouhotrvající efekt bez rozmazávání.

PERFEKTNÍ VÝSLEDEK S DLOUHORVAJÍCÍM EFEKTEM
DÍKY ULTRA TENKÉMU PRECIZNÍMU ŠTĚTEČKU

LINKY_FORM.png

Použití:

Jedním tahem štětečku veďte linku od vnitřního koutku směrem ven.