top of page
fullfull.png

 Termín přihlašování: 12. 12. - 22. 12. 2022 

Lancôme Idôle Eau de Parfum Nectar

Parfémovaná voda pro ženy 100 ml

header.png

VŮNĚ STVOŘENA PRO GENERACI VŮDČÍCH ŽEN, KTERÉ SI PEVNĚ STOJÍ ZA TÍM, V CO VĚŘÍ

Objevte čistý a zářivý podpis vůně Idôle, který je nyní zabalený do návykového, lahodného popcornového akordu. Vůně Idôle Nectar je určená pro generaci vůdčích žen. Generaci, která si pevně stojí za tím, v co věří jako jednotlivci, a společně vede cestu k lepším zítřkům. Lepší já, lepší svět. 

Právě nyní hledáme 25 z Vás, které s námi jedinečnou vůni Idôle Nectar vyzkouší a zdarma otestují! Staňte se jednou z vybraných testujících a podělte se s námi o své dojmy z testování!

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

VAŠE 3 ÚKOLY V RÁMCI TESTOVÁNÍ

1

SEZNAMTE SE

A TESTUJTE

Zařaďte testovaný produkt 

do své každodenní rutiny, řádně a opakovaně jej vyzkoušejte a seznamte se s jeho vlastnostmi a použitím. Všechny náležité informace o produktu 

naleznete na této stránce.

SDÍLEJTE

S NÁMI

2

Podělte se o své zážitky a zkušenosti z testování v příspěvku, příběhu nebo pomocí videa na Instagramu nebo TikToku společně s následujícími hashtagy a označením: #lancome #idolenectar #eaudeparfum #all2test, @lancomeofficial, @all2test

3

OBJEKTIVNĚ

OHODNOŤTE

Řekněte nám formou objektivní recenze, jak se Vám testovaný produkt líbil, a to vyplněním online dotazníku, který naleznete gratulačním emailu společně s rekapitulací pravidel testování.

VE SVÉM ONLINE SDÍLENÍ NEUVÁDĚJTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA", NEBOŤ SE NEJEDNÁ O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ.

Pro řádnou účast v testování je třeba splnit všechny 3 zmíněné úkoly nejpozději do 10. 1. 2023.

Úplné podmínky testování naleznete zde

3614273749459.jpg

Lancôme Idôle Eau de Parfum Nectar parfémovaná voda pro ženy 100 ml

- vysoce návyková, gurmánská vůně

- představena v roce 2022

- luxusní flakon s holografickými odlesky

Velikost testovaného balení: 100 ml

POPIS PRODUKTU:

Vůně Idôle Nectar je určená pro generaci vůdčích žen. Generaci, která si pevně stojí za tím, v co věří jako jednotlivci, a společně vede cestu k lepším zítřkům. Lepší já, lepší svět. Idôle Eau de Parfum Nectar je první neogurmánská vůně s květinovým nádechem lahodnosti. 

Avantgardní vůně jiskří a vyniká díky akordům růží a neogurmánskému akordu popcornu. Parfémovaná voda, která vybuchne v okamžitou explozi závislosti. Ingredience z udržitelných zdrojů s infuzí růže z Isparty a bourbonské vanilky vytvářejí vůni, která znamená budoucnost. Nový totem moci představuje změnu ve flakonu. 

Od jádra až po okraje vyjadřují jeho zářivé barvy odhodlání a optimismus generace, která chce vést cestu k lepší budoucnosti. Vnější obal je vyroben z recyklovaných materiálů a jeho holografické detaily slouží jako připomínka, abyste své Idôle mantry vždy křičeli nahlas a jasně.

 

KVĚTINOVÝ NÁDECH LAHODNOSTI, 
JISKŘIVÉ AKORDY RŮŽE, VANILKY A POPCORNU

header2.png

Složení:

Květinové, vanilkové vůně

Hlava: hruška, pivoňka, magnólie

Srdce: růže z Isparty, další ikonické růže Idôle

Základ: vanilka z Madagarskaru, slaný popcorn, pačuli

LAHODNÁ VŮNĚ STVOŘENA
PRO GENERACI VŮDČÍCH ŽEN

ingredience.png

Použití:

Vůni nanášejte na pokožku, především na teplejší části těla: za krk, na vnitřní část zápěstí, za ušní lalůčky. Po aplikaci vůně se vyhněte tření pokožky. Tím se vůně rozkládá a rychleji vyprchá. 

bottom of page