top of page
header11.png

 Termín přihlašování: 9. 5. - 21. 5. 2023 

L'Oréal Paris Age Perfect Midnight Cream,

Revitalift Serum & Elseve Extraordinary Oil 10in1

Regenerační noční krém 50 ml + zpevňující sérum 30 ml

+ bezoplachová péče pro suché a nepoddajné vlasy 150 ml

header2.png

Dopřejte své pleti a vlasům pořádnou dávku regenerace! 

Dovolte nám představit Vám hned 3 novinky z péče o pleť a o vlasy od L'Oréal Paris. Noční regenerační krém Age Perfect Midnight Cream pomáhá urychlit obnovu kožní bariéry a bojuje proti známkám stárnutí, jako jsou vrásky, povadlá pleť a nepříjemný pocit pnutí.

Zpevňující sérum Revitalift s elasti-peptidy, pro-retinolem a adenosinem zlepšuje pružnost pleti, vyhlazuje povrch pleti, redukuje vrásky a bojuje proti známkám stárnutí.

Elseve Extraordinary Oil bezoplachová péče 10 v 1 , poskytuje péči, styling a ochranu vlasů v jednom kroku. Obohacená o vzácné oleje, bohaté na lipidy, v jedinečném složení bez silikonů pro vlasy přirozené na dotek.

 

Právě nyní hledáme 115 testujících, které s námi vyzkouší výše zmíněné novinky od L'Oréal Paris! Staňte se jednou z vybraných testujících a podělte se s námi o své dojmy z testování. Stačí řádně a opakovaně otestovat, zařadit do své pečující rutiny a následně vyplnit online dotazník!

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

krem_pack.png

L'Oréal Paris Age Perfect Midnight Cream regenerační noční krém 50 ml

- pomáhá zlepšit obnovu pleti, odhaluje nové kožní buňky, zatímco spíte

- regeneruje a hydratuje, zpevňuje a zvyšuje hutnost pleti

- vyplňuje a redukuje vrásky, dodává mladistvý vzhled

- působí silným antioxidačním účinkem

- dermatologicky testováno

Velikost testovaného produktu: 50 ml

POPIS PRODUKTU:

Noční regenerační krém pomáhá urychlit obnovu kožní bariéry a bojuje proti známkám stárnutí, jako jsou vrásky, povadlá pleť a nepříjemný pocit pnutí. Vnější agresory poškozují a oslabují kožní bariéru, a urychlují projevy stárnutí pleti. V průběhu noci je ideální čas na obnovu poškozené kožní bariéry, proto náš noční regenerační krém obsahuje antioxidanty, které odhalí miliony nových buněk a pleť se tak rychle zotaví z každodenního poškození.

 

Noční regenerační krém obsahuje komplex antioxidantů pro obnovu pleti, který ji chrání před volnými radikály, podporuje přirozený proces obnovy pleti a podporuje obnovu kožní bariéry, která byla během dne poškozena vnějšími agresory.

 

Po každé noci: Pleť je zotavená, zklidněná a vypadá odpočatě. Po 1 týdnu: Pleť je revitalizovaná a na dotyk jemnější. Po 4 týdnech: Pleť je odolnější a více projasněná. Vypadá pevnější a vrásky jsou viditelně redukovány.

POMÁHÁ URYCHLIT OBNOVU KOŽNÍ BARIÉRY
A BOJUJE PROTI ZNÁMKÁM STÁRNUTÍ

cz_cream_full.png

Použití:

Naneste každou noc na tvář a krk.

serum_pack.png

L'Oréal Paris Revitalift 

zpevňující sérum 30 ml

Za 1 hodinu: Pleť vypadá hladší. Vrásky kolem očí jsou vyhlazené.

Za 7 dní: Pokožka vypadá mladší a na dotek pevnější a pružnější. Za 4 týdny: Vrásky na čele, nosoretní rýhy a vrásky pod očima jsou redukovány. Pleť vypadá mladší.

Velikost testovaného produktu: 30 ml

POPIS PRODUKTU:

Zpevňující sérum s elasti-peptidy, pro-retinolem a adenosinem zlepšuje pružnost pleti, vyhlazuje povrch pleti, redukuje vrásky a bojuje proti známkám stárnutí. Elasti-peptidy pomáhají posilovat pružnost pleti pro dosažení extra pevnosti. Pro-retinol je účinná složka proti vráskám, která pomáhá vyhlazovat povrch pleti. Adenosin je účinná aktivní látka, která pomáhá redukovat známky stárnutí.


Za 1 hodinu: Pleť vypadá hladší. Vrásky kolem očí jsou vyhlazené. Za 7 dní: Pokožka vypadá mladší a na dotek pevnější a pružnější. Za 4 týdny: Vrásky na čele, nosoretní rýhy a vrásky pod očima jsou redukovány. Pleť vypadá mladší.

ZA 1 HODINU: PLEŤ VYPADÁ HLADŠÍ,
VRÁSKY KOLEM OČÍ JSOU VYHLAZENÉ

serum_form.png

Použití:

Naneste několik kapek každé ráno a večer na vyčištěný obličej.

olej_pack.png

L'Oréal Paris Extraordinary Oil 10 in 1

bezoplachová péče pro suché

a nepoddajné vlasy 150 ml

- poskytuje vlasům hydrataci a výživu

- zabraňuje třepení konečků

- zanechává vlasy krásně lesklé a vitální

- dodává sametovou hebkost

- krotí nepoddajné vlasy

Velikost testovaného produktu: 150 ml

POPIS PRODUKTU:

10 in 1 bezoplachová péče obohacená o vzácné oleje, bohaté na lipidy

Elseve Extraordinary Oil bezoplachová péče 10 v 1 , poskytuje péči, styling a ochranu vlasů v jednom kroku. Obohacená o vzácné oleje, bohaté na lipidy, v jedinečném složení bez silikonů pro vlasy přirozené na dotek. Vlasy jsou 10x vyživenější*, o 99 % méně lámavé* a 18 % více lesklé*. Vlasy se okamžitě jednodušeji rozčesávají a jsou poddanější. Chrání vlasy před každodenním vnějším vlivem a poskytuje tepelnou ochranu do 230 ° C. 24h bez krepatění. *Instrumentální test.

 

Vlasy se okamžitě jednodušeji rozčesávají a jsou poddajnější, lesklejší a bez známek lámavosti.

VLASY JSOU VYŽIVENÉ, SNÁZE SE ROZČESÁVAJÍ, LESKLEJŠÍ A BEZ KREPATĚNÍ

vlasy_form.png

Použití:

Aplikujte na suché nebo mokré vlasy. Pročešte délky vlasů prsty nebo hřebenem. V případě zasažení očí je okamžitě důkladně vypláchněte.

bottom of page