top of page
HEADER.png

 Termín přihlašování: 2. 1. - 14. 1. 2024 

TESTUJTE S NÁMI ZDARMA:

L'Oréal Paris Bright Reveal Fluid a Sérum

OBJEVTE NOVOU RUTINU PROTI TMAVÝM SKVRNÁM:

Anti-UV fluid s SPF50+ proti tmavým skvrnám 50 ml + sérum proti tmavým skvrnám s niacinamidem 30 ml

HEADER2.png

OBJEVTE NOVOU RUTINU PROTI TMAVÝM SKVRNÁM: L'ORÉAL PARIS BRIGHT REVEAL FLUID A SÉRUM

KLINICKY PROKÁZANÁ ÚČINNOST ANTI UV DENNÍHO FLUIDU:

AŽ - 53 % TMAVÝCH SKVRN, AŽ + 45 % ROZJASNĚNÍ PLETI, AŽ - 38 % JEMNÝCH VRÁSEK. PO 1 POUŽITÍ: PLEŤ JE HYDRATOVANÁ A IHNED VYPADÁ SVĚŽEJŠÍ A ZÁŘIVĚJŠÍ. ZA 1 MĚSÍC: TMAVÉ SKVRNY JSOU VIDITELNĚ VYBLEDLÉ. PLEŤ JE VÍCE SJEDNOCENÁ A VYPADÁ MLADŠÍ.

VÝSLEDEK PO POUŽÍVÁNÍ SÉRA:

ZA 1 TÝDEN: ÚČINNĚ SNIŽUJE VIDITELNOST VŠECH TYPŮ TMAVÝCH SKVRN (STOPY PO AKNÉ, SKVRNY ZPŮSOBENÉ SLUNEČNÍM ZÁŘENÍM ČI STÁŘÍM), VČETNĚ OBTÍŽNĚ ODSTRANITELNÝCH. PLEŤ JE ZÁŘIVĚJŠÍ. ZA 1 MĚSÍC: VÝSLEDKY SE ZLEPŠUJÍ.

​Právě nyní hledáme 425 testujících žen se všemi typy pleti, které s námi otestují výše zmíněné novinky L'Oréal Paris, zařadí je do své každodenní pečující rutiny a budou je řádně a pravidelně používat po celou dobu testování (3 týdny), zatímco nebudou používat žádné podobné produkty s podobnými účinky pro objektivní ohodnocení jejich účinnosti. Staňte se jednou z vybraných testujících, seznamte se s produkty, řádně a opakovaně je používejte a podělte se s námi o své dojmy z testování!

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sam/a určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

VAŠE 3 ÚKOLY V RÁMCI TESTOVÁNÍ

1

SEZNAMTE SE

A TESTUJTE

Seznamte se s produkty a s jejich použitím a vlastnostmi. Zařaďte testované produkty 

do své pečující rutiny, řádně a opakovaně je používejte po celou dobu testování (3 týdnů), zatímco nebudete používat žádné jiné podobné produkty s podobnými účinky pro objektivní ohodnocení produktů. Všechny náležité informace o produktech naleznete na této stránce.

SDÍLEJTE

S NÁMI

2

Podělte se o své zážitky a zkušenosti z testování v příspěvku, příběhu nebo pomocí videa na Instagramu nebo TikToku společně s následujícími hashtagy a označením: @lorealparis, 

@all2test, #all2test, #lorealparis, #brightreveal, #darkspots, 

#niacinamide, #faceserum, 

#fluid, #spf50

3

OBJEKTIVNĚ

OHODNOŤTE

Řekněte nám formou objektivních recenzí, jak se Vám testované produkty líbily, a to vyplněním online dotazníku, který naleznete v emailu od nás  společně s rekapitulací pravidel testování a informacemi o produktech.

VE SVÉM ONLINE SDÍLENÍ NEUVÁDĚJTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA" NEBOŤ SE NEJEDNÁ O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ

Pro řádnou účast v testování je třeba splnit všechny 3 zmíněné úkoly nejpozději do 27. 2. 2024.

Úplné podmínky testování naleznete zde

TESTOVANÉ PRODUKTY:

3600524122713 50ml.png

L'Oréal Paris Bright Reveal Anti-UV fluid

s SPF50+ proti tmavým skvrnám 50 ml

Pro ženy se všemi typy pleti

- poskytuje velmi vysokou UV ochranu
- pomáhá předcházet vzniku tmavých skvrn
- nelepí, nemastí
- ultra lehká textura
- neviditelné na všech odstínech pleti

Velikost testovaného balení: 50 ml

POPIS PRODUKTU:

Bright Reveal Denní Anti-UV Fluid SPF 50+ proti tmavým skvrnám poskytuje velmi vysokou UV ochranu, a zároveň pomáhá předcházet vzniku tmavých skvrn a viditelným známkám stárnutí. Denní Anti-UV Fluid SPF 50+ obohacený o niacinamid, LHA a vitamin E pro prevenci a korekci tmavých skvrn. Niacinamid je rozjasňující složka, která pomáhá redukovat výskyt tmavých skvrn. LHA a vitamin E, exfoliační aktivní látka v kombinaci s antioxidantem, pomáhají předcházet vzniku tmavých skvrn.

Výsledek

Klinicky prokázaná účinnost: až - 53 % tmavých skvrn, až + 45 % rozjasnění pleti, až - 38 % jemných vrásek. Po 1 použití: Pleť je hydratovaná a ihned vypadá svěžejší a zářivější. Za 1 měsíc: Tmavé skvrny jsou viditelně vybledlé. Pleť je více sjednocená a vypadá mladší.

 

KLINICKY PROKÁZANÁ ÚČINNOST:
AŽ - 53 % TMAVÝCH SKVRN, AŽ + 45 % ROZJASNĚNÍ PLETI,
AŽ -38 % JEMNÝCH VRÁSEK

FLUID1.png

NEVIDITELNÉ NA VŠECH ODSTÍNECH PLETI, 
NEMASTNÁ, NELEPIVÁ A ULTRA LEHKÁ TEXTURA

FLUID2.png

Použití:

Před aplikací důkladně protřepejte. Každé ráno aplikujte jako hydratační krém, nebo jako závěrečný krok péče o pleť před make-upem. Vhodné i pro oční okolí.

3600524119935 30ml.png

L'Oréal Paris Bright Reveal sérum proti tmavým skvrnám s niacinamidem 30 ml

Pro ženy se všemi typy pleti

 

- obohacené o niacinamid a kyselinu aminosulfonovou

- pomáhá bojovat proti tmavým skvrnám

- pomáhá redukovat tmavé skvrny způsobené věkem, slunečním zářením, ale také jako následek po akné

Velikost testovaného balení: 30 ml

POPIS PRODUKTU:

Bright Reveal Sérum proti tmavým skvrnám, obohacené o niacinamid a kyselinu aminosulfonovou, pomáhá bojovat proti tmavým skvrnám. Niacinamid, rozjasňující složka, pomáhá redukovat výskyt tmavých skvrn způsobených věkem, slunečním zářením ale také jako následek akné. Kyselina amino-sulfonová, jemný exfoliant, odstraňuje odumřelé buňky a sjednocuje pleť.

Výsledek

Za 1 týden: Účinně snižuje viditelnost všech typů tmavých skvrn (stopy po akné, skvrny způsobené slunečním zářením či stářím), včetně obtížně odstranitelných. Pleť je zářivější. Za 1 měsíc: Výsledky se zlepšují.

TMAVÉ SKVRNY? KONEC HRY.
BOJUJTE PROTI TMAVÝM SKVRNÁM NONSTOP

SERUM1.png

NEJMODERNĚJŠÍ SÉRUM
PROTI TMAVÝM SKVRNÁM

SERUM2.png

Použití:

Aplikujte ráno a večer.Po vyčištění pleti naneste 3 až 4 kapky na obličej a krk. Ráno naneste hydratační krém a ochranný přípravek minimálně s SPF 30. Sérum lze aplikovat i na dekolt a ruce. Vyhněte se očnímu okolí. V případě kontaktu s očima je okamžitě vypláchněte vodou. Vyhýbejte se vystavení slunci.

bottom of page