top of page
header.png

 Termín přihlašování: 5. 2. - 11. 2. 2024 

TESTUJTE S NÁMI ZDARMA:

L'Oréal Paris Bright Reveal krém SPF50+ &

Elseve Hyaluron Plump Night Cream

Hydratační krém proti tmavým skvrnám s SPF 50, 50ml + noční vyplňující krém s kyselinou hyaluronovou pro dehydrované vlasy, 200ml   

header2.png

OTESTUJTE S NÁMI NOVINKY L'ORÉAL PARIS: PRO PLEŤ NA POHLED JASNĚJŠÍ A VÍCE SJEDNOCENOU A VLASY HYDRATOVANÉ, PLNĚJŠÍ A SNADNO ROZČESATELNÉ.

Tentokrát pro vás máme nový hydratační krém proti tmavým skvrnám Bright Reveal s UV faktorem SPF50+, který poskytuje vysokou ochranu proti UVB a UVA záření a zároveň předchází známkám stárnutí a vzniku tmavých skvrn způsobených slunečním zářením. Druhým produktem k otestování je novinka L'Oréal Paris Elseve Hyaluron Plump noční vyplňující krém s kyselinou hyaluronovou pro dehydrované vlasy, který obsahuje 8 % ošetřujícího hyaluronového komplexu pro intenzivní hydrataci vašich vlasů až na 72 hodin.*

Právě nyní hledáme 130 testujících, které s námi otestují výše zmíněné novinky, řádně a pravidelně je budou používat po celou dobu testování (3 týdny) a přitom nebudou používat jiné obdobné produkty s podobnými účinky pro viditelný efekt na pleti a vlasech a následně se s námi podělí o své hodnocení vyplněním online dotazníku. Staňte se součástí testování s námi!

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

TESTOVANÉ PRODUKTY:

krem_pack.jpg

L'Oréal Paris Bright Reveal Hydratační krém proti tmavým skvrnám s SPF 50, 50ml

- redukce pigmentových skvrn

- chrání kůži před UVA i UVB zářením

- chrání pleť před předčasným stárnutím

- dodává pokožce potřebnou hydrataci

Velikost testovaného balení: 50 ml

POPIS PRODUKTU:

Bright Reveal Hydratační krém proti tmavým skvrnám poskytuje vysokou ochranu proti UVB a UVA záření a zároveň předchází známkám stárnutí a vzniku tmavých skvrn způsobených slunečním zářením. Obohacený o hydratační komplex a niacinamid, hydratuje, rozjasňuje a sjednocuje pleť. Pomáhá redukovat výskyt tmavých skvrn a předchází viditelným známkám stárnutí způsobeným slunečním zářením.

Klinicky prokázaná účinnost: Po 1 použití: Pleť je okamžitě chráněna, vypnuta a plná hydratace. Za 1 měsíc: Tmavé skvrny jsou značně méně viditelné včetně těch odolnějších. Pleť je na pohled jasnější a více sjednocená.

PO 1 POUŽITÍ: PLEŤ JE OKAMŽITĚ CHRÁNĚNA,
VYPNUTA A PLNÁ HYDRATACE

krem_cz.png

Použití:

Krém aplikujte každý den na důkladně vyčištěný obličej a krk. Vyhněte se oblasti očí. V případě intenzivního a dlouhodobého vystavení slunečnímu záření použijte vhodný opalovací přípravek.

dm_2000x2000.png

L'Oréal Paris Elseve Hyaluron Plump noční vyplňující krém s kyselinou hyaluronovou pro dehydrované vlasy, 200 ml   

- obsahuje 8 % ošetřujícího hyaluronového komplexu

- pro intenzivní hydrataci vašich vlasů až na 72 hodin*

- předchází krepatění vlasů

- bez zatížení nebo mastného efektu

Velikost testovaného produktu: 200 ml

POPIS PRODUKTU:

Objevte sílu kyseliny hyaluronové. Noční vyplňující krém Elseve Hyaluron Plump, inspirovaný péčí o pleť, obsahuje 8 % ošetřujícího hyaluronového komplexu pro intenzivní hydrataci vašich vlasů až na 72 hodin*. Unikátní lehké složení během noci uzavírá vlasové kutikuly, čímž vlasy hydratuje a předchází jejich krepatění bez zatížení nebo mastného efektu. Ráno budou vaše vlasy hydratované o 85 %*, plnější a snadno rozčesatelné.

*Instrumentální test šamponu + balzámu.

RÁNO BUDOU VAŠE VLASY HYDRATOVANÉ O 85 %*,
PLNĚJŠÍ A SNADNO ROZČESATELNÉ

maska_cz.png

Použití:

Naneste na délky a konečky vlasů. Neoplachujte a nechte působit celou noc.

bottom of page