top of page
HEADER.png

 Termín přihlašování: 24. 8. - 3. 9. 2023 

L'Oréal Paris Revitalift Filler Serum

Sérum proti vráskám s 1,5 % čisté kyseliny hyaluronové 30 ml

HEADER2.png

DOPŘEJTE SI INTENZIVNÍ HYDRATACI A VYPLNĚNOU, MLADISTVĚ VYPADAJÍCÍ A PRUŽNOU PLEŤ DÍKY 3 TYPŮM

KYSELINY HYALURONOVÉ A SÉRU REVITALIFT FILLER!

Revitalift Filler Sérum proti vráskám s 1,5 % čisté kyseliny hyaluronové dodává hydrataci pro vyplněnou, mladistvě vypadající a pružnou pokožku. Obsahuje účinné složení s třemi typy kyseliny hyaluronové, díky němuž je pleť okamžitě hloubkově hydratovaná a už za 1 týden znovu získává svou pružnost, vypadá plnější a sjednocenější. Vrásky jsou po 6 týdnech redukovány o 47 %*. Sérum se navíc rychle vstřebává a nezanechává mastný film.

Právě nyní hledáme 425  testujících žen i mužů  s různými typy pleti ve věku 18-40 let, kteří chtějí intenzivně hydratovat svou pleť během dne nebo noci a zároveň chtějí mírně vyplnit své jemné vrásky a otestují s námi výše zmíněný produkt, který budou aplikovat po celou dobou testování, tedy 4 týdny, aby se mohly účinky produktů projevit, zatímco nebudou používat jiné sérum s podobnými účinky. Následně se s námi podělí o své hodnocení vyplněním online dotazníku a sdílením na Instagramu nebo Tiktoku, viz detaily níže. 

SDÍLEJTE SVÉ DOJMY NA INSTAGRAMU A TIKTOKU. S RADOSTÍ A ÚSMĚVEM! 

Natočte krátké video po každém dalším týdnu používání pro viditelné efekty séra na Vaši pleti nebo nám zábavnou formou ukažte, jak jste zapojil/a sérum do své každodenní rutiny péče o pleť společně se svým partnerem nebo partnerkou. Těšíme se na Vaš dojmy z testování! 

Staňte se jednou nebo jedním z vybraných testujících! Těšíme se na Vaši účast!

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

VAŠE 3 ÚKOLY V RÁMCI TESTOVÁNÍ

1

SEZNAMTE SE

A TESTUJTE

Zařaďte testovaný produkt 

do své každodenní pečující rutiny, seznamte se s jeho vlastnostmi a použitím a řádně a pravidelně ho používejte po celou dobu testování (4 týdny) a zaroveň je důležité nepoužívat v rámci testování jiné sérum s podobnými účinky tak, abyste mohli reálně zhodnotit účinek produktu na Vaší pleti a Vaše hodnocení tak bylo objektivní. Všechny náležité informace o produktu naleznete na této stránce.

SDÍLEJTE

S NÁMI

2

Podělte se o své zážitky a zkušenosti z testování v příspěvku, příběhu nebo pomocí videa na Instagramu nebo TikToku společně s následujícími hashtagy a označením: 

@lorealparis, @all2test,

#revitaliftfiller, #fillerserum, #kyselinahyaluronova,  #all2test

Natočte reel o účíncích na pleti

po každém týdnu používání nebo o své každodenní rutině péče o pleť spolu se svou partnerkou nebo partnerem. Těšíme se na Vaše zážitky!

3

OBJEKTIVNĚ

OHODNOŤTE

Po pravidelném používání produktu po celou dobu testování (4 týdnech) nám řekněte formou objektivní recenze Váš názor na testovaný produkt a jeho účinnost, a to vyplněním online dotazníku, který naleznete v informačním emailu společně s rekapitulací pravidel testování a informacemi o produktu.

VE SVÉM ONLINE SDÍLENÍ NEUVÁDĚJTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA" NEBOŤ SE NEJEDNÁ O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ

Pro řádnou účast v testování je třeba splnit všechny 3 zmíněné úkoly nejpozději do 16. 10. 2023.

Úplné podmínky testování naleznete zde

20221115_digital_revitalift-filler_ha-serum_main-image_ATF01_dmi_image_na_no-cta (1).png

L'Oréal Paris Revitalift Filler

Sérum proti vráskám s 1,5 % čisté kyseliny hyaluronové 30 ml

- vyhlazuje vrásky a bojuje proti známkám stárnutí

- viditelně vyplňuje pleť a vyhlazuje její povrch

- dodává pleti mladistvý vzhled a zpevňuje ji

- sjednocuje pleť

Velikost testovaného balení: 30 ml

POPIS PRODUKTU:

Sérum proti vráskám s 1,5 % čisté kyseliny hyaluronové dodává hydrataci pro vyplněnou, mladistvě vypadající a pružnou pokožku. Formulované pro dosažení pokročilé účinnosti proti vráskám. Účinné složení s třemi typy kyseliny hyaluronové. Makrokyselina hyaluronová pomáhá okamžitě hydratovat pleť, mikrokyselina hyaluronová proniká do povrchových vrstev pleti a vyplňuje vrásky, a mikroepidermální kyselina hyaluronová je 50x menší než makrokyselina hyaluronová a efektivněji tak bojuje proti stárnutí pleti.

Pleť je okamžitě hloubkově hydratovaná a už za 1 týden znovu získává svou pružnost, vypadá plnější a sjednocenější. Vrásky jsou po 6 týdnech redukovány o 47 %*. Sérum se navíc rychle vstřebává a nezanechává mastný film.

*Klinické skóre, 53 žen.

[3 TYPY KYSELINY HYALURONOVÉ]: 
ZA 1 TÝDEN: PLEŤ JE PRUŽNĚJŠÍ, PLNĚJŠÍ, SJEDNOCENĚJŠÍ
PO 6 TÝDNECH: VRÁSKY JSOU REDUKOVÁNY O 47 %*

FULL1.png

DODÁVÁ HYDRATACI PRO VYPLNĚNOU,
MLADISTVĚ VYPADAJÍCÍ A PRUŽNOU POKOŽKU

FULL2.png

Použití:

Dvakrát denně naneste 2-3 kapky na čistou a suchou pokožku obličeje a krku. Následně naneste krém.

bottom of page