top of page
header.png

 Termín přihlašování: 3. 7. - 16. 7. 2023 

L'Oréal Paris Revitalift Laser X3

Denní krém proti vráskám s trojím účinkem s pro-retinolem, vitaminem C a kyselinou hyaluronovou, 2 ks balení po 50 ml

header2.png

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ NAŠEHO DOSUD NEJVĚTŠÍHO TESTOVÁNÍ!

750 VYBRANÝCH Z VÁS, 8 TÝDNŮ KAŽDODENNÍHO POUŽÍVÁNÍ, 2 X 50 ML BALENÍ ZDARMA, TROJÍ ÚČINEK PROTI VRÁSKÁM

POMOZTE NÁM PROKÁZAT ÚČINNOST REVITALIFT LASER X3 V ČESKÉ REPUBLICE A NA SLOVENSKU. VAŠE ÚČAST NA NAŠEM DOSUD NEJVĚTŠÍM TESTOVÁNÍ A VAŠE REALNÉ ZHODNOCENÍ PRODUKTU POMOHOU VYBUDOVAT DŮVĚRU VE SKUTEČNÉ VÝSLEDKY TÉTO PÉČE S TROJÍM ÚČINKEM PROTI VRÁSKÁM.

 

Denní krém proti vráskám Revitalift Laser X3 je posílen top 3 aktivními látkami doporučovanými dermatology: pro-retinolem, který pomáhá redukovat vrásky a obnovovat texturu pleti, kyselinou hyaluronovou, která intenzivně hydratuje a vyplňuje pleť, a vitaminem C, který pomáhá rozzářit pleť a viditelně zlepšuje tón pleti. Trojí účinek: vyhlazuje vrásky, pomáhá zpevnit a rozzářit pleť.

Právě nyní hledáme 750  testujících žen ve věku 35 - 64 let, které řeší projevy stárnutí pleti, a které s námi otestují výše zmíněný produkt, budou je aplikovat po celou dobou testování, tedy 8 týdnů, aby se mohly účinky produktů projevit, zatímco nebudou používat jiný produkt s účinky proti stárnutí pleti a následně se s námi podělí o své hodnocení formou vyplnění online dotazníku a možným (nepovinným) sdílením na Instagramu nebo Tiktoku, viz detaily níže. Pro Vaše řádné a každodenní používání po dobu 8 týdnů obdržíte 2x balení denního krému Revitalift Laser X3 50 ml. 

 

Staňte se jednou z vybraných testujících, podělte se o své dojmy z testování a pomozte nám vybudovat důvěru ve skutečné výsledky této ikonické péče proti vráskám s trojím účinkem! Těšíme se na Vaši účast!

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

VAŠE 3 ÚKOLY V RÁMCI TESTOVÁNÍ

1

SEZNAMTE SE

A TESTUJTE

Zařaďte testovaný produkt 

do své každodenní pečující rutiny, seznamte se s jeho vlastnostmi a použitím a řádně a pravidelně ho používejte po celou dobu testování (8 týdnú) a zaroveň je důležité nepoužívat v rámci testování jiný produkt s účinky proti stárnutí tak, abyste mohly reálně zhodnotit účinek produktu na Vaší pleti a Vaše hodnocení tak bylo objektivní. Všechny náležité informace o produktu naleznete na této stránce.

SDÍLEJTE

S NÁMI

(NEPOVINNÉ)

2

Podělte se o své zážitky a zkušenosti z testování v příspěvku, příběhu nebo pomocí videa na Instagramu nebo TikToku společně s následujícími hashtagy a označením: 

@lorealparis, @all2test,

#revitalift #revitaliftlaser #x3daycream #lorealparis #tripleaction #DWIS #DoesWhatItSays #realresults #provenresults #skincareroutine #all2test

3

OBJEKTIVNĚ

OHODNOŤTE

Po pravidelném používání produktu po celou dobu testování (8 týdnú) nám řekněte formou objektivní recenze Váš názor na testovaný produkt a jeho účinnost, a to vyplněním online dotazníku, který naleznete v informačním emailu společně s rekapitulací pravidel testování a informacemi o produktu.

VE SVÉM ONLINE SDÍLENÍ NEUVÁDĚJTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA" NEBOŤ SE NEJEDNÁ O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ

Pro řádnou účast v testování je třeba splnit všechny 3 zmíněné úkoly nejpozději do 24. 9. 2023.

Úplné podmínky testování naleznete zde

3bde52aaf52e4a10411629b8256a9470011eb6c9 (1).png

L'Oréal Paris Revitalift Laser X3

denní krém proti vráskám s trojím účinkem s pro-retinolem, vitaminem C a kyselinou hyaluronovou 50 ml

- viditelně omlazuje pleť okamžitě po použití

- eliminuje vrásky a jemné linky

- navrací pleti pevnost a definuje kontury obličeje

- dermatologicky testovaný

Velikost testovaného balení: 2x 50 ml

POPIS PRODUKTU:

Revitalift Laser X3 denní krém proti vráskám posílen top 3 aktivními látkami doporučovanými dermatology: pro-retinol pomáhá redukovat vrásky a obnovovat texturu pleti, kyselina hyaluronová intenzivně hydratuje a vyplňuje pleť, a vitamin C pomáhá rozzářit pleť a viditelně zlepšuje tón pleti. Lehký, vyživující krém se rychle vstřebává a zanechává pleť pevnou s pocitem lehkosti. Nezanechává mastný film, nelepí.

 

TROJÍ ÚČINEK: VYHLAZUJE VRÁSKY,
POMÁHÁ ZPEVNIT A ROZZÁŘIT PLEŤ

full2.png

PÉČE PROTI VRÁSKÁM
INSPIROVANÁ LASEROVÝM ZÁKROKEM

full3.png

Použití:

Aplikujte každý den vzestupnými pohyby na důkladně očištěnou tvář a krk.

bottom of page