top of page
header.png

 Termín přihlašování: 7. 3. - 19. 3. 2023 

L'Oréal Professionnel Serie Expert Chroma Crème

Fialový šampon neutralizující žluté tóny pro blond vlasy 300 ml

+ modrý šampon neutralizující oranžové podtóny pro hnědé vlasy 300 ml

header2.png

Objevte Serie Expert Chroma Crème - profesionální neutralizační krémové šampony!

Čerstvě nabarvené vlasy obsahují kombinaci primárních barviv. Po několika umytích se barviva postupně vymývají. A opět se objevují žluté, oranžové nebo červené odlesky. K neutralizaci nežádoucích teplých tónů zvolte správnou korekci barvy.

Objevte exkluzivní technologii L'Oréal Professionnel: profesionální pigmenty na míru, neutralizující nežádoucí teplé odlesky, nyní v maximálně pečujícím složení od dané značky.

FIALOVÝ CHROMA CRÈME
Fialová neutralizuje žluté základy zesvětlení. Pro blond až platinové odstíny, u nichž neutralizuje nežádoucí žluté základy zesvětlení nebo odlesky. Doba působení: 2 až 5 minut.

MODRÝ CHROMA CRÈME
Modrá neutralizuje oranžové základy zesvětlení. Pro světlé až středně hnědé vlasy, u nichž neutralizuje nežádoucí oranžové základy zesvětlení či odlesky. Doba působení: 5 až 15 minut.

Právě nyní hledáme 50 testujících, které s námi vyzkouší jeden z výše uvedených šamponů dle barvy svých vlasů a preferencí. Staňte se jednou z vybraných testujících a podělte se s námi o své dojmy z testování! Stačí řádně otestovat, zařadit do své pečující rutiny a následně vyplnit online dotazník!

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

purp_pack.png

L’Oréal Professionnel Serie Expert 

Chroma Crème šampon neutralizující

žluté tóny pro blond vlasy 300 ml

- neutralizuje nežádoucí žluté tóny

- šetrně pročišťuje vlasová vlákna od nečistot

- péče pro blond až platinové vlasy

- vyživuje vlasy, zanechává je měkké a hebké na dotek

- pečující složení zajišťuje vlasům lesk

- při aplikaci je nezbytné použít rukavice

Velikost testovaného balení: 300 ml

POPIS PRODUKTU:

Fialový šampon L'Oréal Professionnel Serie Expert Chroma Crème udržuje blond až platinové vlasy stále krásné bez nežádoucích žlutých tónů. Šampon s krémovou texturou obsahuje fialové pigmenty, které neutralizují nežádoucí žluté odlesky blond vlasů. Díky ko-emulzní technologii s 10x menšími pečujícími látkami se dokáže zaměřit na nejvíce poškozené a porézní oblasti vlasového vlákna a pečovat o ně. Fialový šampon šetrně čistí vlasová vlákna od nečistot, oživuje barvu a dodává vlasům zářivý lesk. Je určený pro blond vlasy v odstínech 8-10 a při jeho aplikaci je nutné použít ochranné rukavice.

 

NEUTRALIZUJE NEŽÁDOUCÍ ŽLUTÉ TÓNY,
PRO BLOND AŽ PLATINOVÉ VLASY

purple_full.png

Použití:

Vlasy umyjte jako obvykle svým běžným šamponem a následně důkladně opláchněte. Nasaďte si rukavice, abyste ochránily ruce před nežádoucím zabarvením. Na vlasy naneste optimální množství šamponu L'Oréal Professionnel Serie Expert Chroma Crème od kořínků a ke konečkům a napěňte. V závislosti na požadovaném stupni neutralizace nechejte působit 2 až 15 minut. Pro dosáhnutí rovnoměrné neutralizace vlasy pročešte a poté opláchněte vodou. 

blue_pack.png

L’Oréal Professionnel Serie Expert

Chroma Crème šampon neutralizující

oranžové podtóny 300 ml

- neutralizuje nežádoucí oranžové tóny 

- šetrně pročišťuje vlasová vlákna od nečistot

- zanechává vlasy měkké a hebké na dotek

- pečující složení zajišťuje vlasům lesk

- vyživuje vlasy bez zatížení

- při aplikaci je nezbytné použít rukavice

Velikost testovaného produktu: 300 ml

POPIS PRODUKTU:

Modrý šampon Loréal Professionnel Serie Expert Chroma Créme udržuje světle až středně hnědé vlasy stále krásné bez nežádoucích oranžových tónů. Šampon s krémovou texturou obsahuje modré pigmenty, které neutralizují nežádoucí teplé oranžové odlesky hnědých vlasů. Díky ko-emulzní technologii s 10x menšími pečujícími látkami se dokáže zaměřit na nejvíce poškozené a porézní oblasti vlasového vlákna a pečovat o ně. Modrý šampon šetrně čistí vlasová vlákna od nečistot, oživuje barvu a dodává vlasům zářivý lesk. Je určený pro světle až středně hnědé vlasy v odstínech 5-7 a při jeho aplikaci je nutné použít ochranné rukavice.

NEUTRALIZUJE NEŽÁDOUCÍ ORANŽOVÉ TÓNY,
PRO SVĚTLE AŽ STŘEDNĚ HNĚDÉ VLASY

blue_full.png

Použití:

Vlasy umyjte jako obvykle svým běžným šamponem a poté důkladně opláchněte. Použijte ochranné rukavice a na vlhké vlasy naneste přiměřené množství modrého šamponu L’Oréal Professionnel Serie Expert Chroma Crème. 
Vytvořte pěnu a v závislosti na požadovaném stupni neutralizaci nechejte působit 5 až 15 minut. Následně vlasy pročešte hřebenem, čímž dosáhnete rovnoměrné neutralizace. Nakonec důkladně opláchněte vodou. 

bottom of page