top of page
HEADER3.png

 Termín přihlašování: 6. 2. - 12. 2. 2023 

L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox

Čistící šampon na vlasy po barvení 300 ml + vyživující maska na vlasy po barvení 250 ml

HEADER22.png

Méně lámavé vlasy & dlouhotrvající barva

Věděli jste, že vlasová vlákna obsahují kovy, které mohou vést k lámání a nespolehlivým barevným výsledkům během barvení, balayage a zesvětlování? Objevte revoluční inovaci, která přináší skutečnou změnu v barvení, balayage a zesvětlení. Objevte Metal Detox od L'Oréal Professionnel.

Právě nyní hledáme 25 testujících, které s námi vyzkouší šampon 300 ml a masku na vlasy 250 ml z výše uvedené řady. Staňte se jednou z vybraných testujících a podělte se s námi o své dojmy z testování! Stačí řádně otestovat, zařadit do své každodenní pečující rutiny a následně vyplnit online dotazník!

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

samp-pack.png

L’Oréal Professionnel Serie Expert

Metal Detox čistící šampon na vlasy

po barvení 300 ml

- šetrně myje a čistí vlasy

- odstraňuje nahromaděné kovy

- podporuje zářivost barvy s intenzivním leskem

- zanechává vlasy hebké, hladké a vyživené

Velikost testovaného balení: 250 ml

POPIS PRODUKTU:

Krémový šampon L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox působící proti kovům pročišťuje vlasy po jakékoli službě barvení, balayage nebo zesvětlování. Kovy uvnitř vlasového vlákna vytvářejí riziko lámání a negativně ovlivňují barevné výsledky během služeb barvení, balayage a zesvětlování. Míra kovů ve vlasech se liší v závislosti na poréznosti vlasů a kvalitě vody v místě, kde žijeme. Krémový šampon Metal Detox působící proti kovům pročišťuje vlasy a šetrně myje vlasové vlákno a odstraňuje naakumulované kovové částice. Zachovává zářivou barvu s intenzivním leskem. Vlasy jsou okamžitě hladší, hebčí a více vyživené. Tato patentovaná technologie je obohacená o Glicoamine, molekulu, která je dostatečně malá, aby pronikla dovnitř vlasového vlákna a neutralizovala zde kovy. Řada Metal Detox přináší profesionální záruku vaší službě barvení, balayage nebo zesvětlování pro menší riziko lámání o 87 %*.

 

ODSTRAŇUJE NAAKUMULOVANÉ KOVOVÉ ČÁSTICE,
PROČIŠŤUJE VLASY A MYJE VLASOVÉ VLÁKNO

SAMP-FULL.png

Použití:

Hloubkově čisticí šampon po barvení L’Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox nanášejte na vlhké vlasy. Masírováním zpěňte a následně důkladně opláchněte vodou. Pro požadovaný výsledný efekt používejte společně s maskou ze stejné řady L’Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox.

loreal-professionnel-serie-expert-metal-detox-hloubkove-vyzivujici-maska-po-barveni_.jpg

L’Oréal Professionnel Serie Expert

Metal Detox vyživující maska na vlasy

po barvení 250 ml

- zamezuje ukládání kovových částic do vlasového vlákna

- zanechává vlasy vyživené

- propůjčuje jim hebkost a lesk

- předchází nežádoucímu změnám barvy po barvení

- podporuje zářivost barvy

Velikost testovaného produktu: 250 ml

POPIS PRODUKTU:

Ochranná maska L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox chrání vlasové vlákno proti ukládání kovových částic po jakékoli službě barvení, balayage nebo zesvětlování. Zachovává zářivou a intenzivně lesklou barvu. Vlasy jsou okamžitě hladší, hebčí a více vyživené. Kovy uvnitř vlasového vlákna vytvářejí riziko lámání a negativně ovlivňují barevné výsledky během služeb barvení, balayage a zesvětlování. Míra kovů ve vlasech se liší v závislosti na poréznosti vlasů a kvalitě vody v místě, kde žijeme. Tato patentovaná technologie je obohacená o Glicoamine, molekulu, která je dostatečně malá, aby pronikla dovnitř vlasového vlákna a neutralizovala zde kovy. Řada Metal Detox přináší profesionální záruku vaší službě barvení, balayage nebo zesvětlování pro menší riziko lámání o 87 %*.

CHRÁNÍ VLASOVÉ VLÁKNO PROTI UKLÁDÁNÍ
KOVOVÝCH ČÁSTIC PRO BARVENÍ,
ZACHOVÁVÁ INTENZIVNĚ LESKLOU BARVU

MASK-FULL.png

Použití:

1. Aplikujte rovnoměrně na šamponem umyté a ručníkem vysušené vlasy. 2. Nechte působit 1 minutu. 3. Důkladně opláchněte.

bottom of page