top of page
header.png

 Termín přihlašování: 12. 2. - 19. 2. 2023 

L'Oréal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced ANTI-Dicsomfort & Gras Oiliness

Dermo Regulator šampon 300 ml + intenzivní zklidňující péče 200 ml + jílová maska na vlasy 250 ml

header2.png

Zažijte okamžitou úlevu pro vlasovou pokožku!

Vlasová pokožka je také kůže, ale mnohem komplexnější. Oxidace kožního mazu a mikroprasklinky na povrchu vlasové pokožky mohou být příčinou mnoha obtíží. Šampon a péče Scalp Advanced ANTI-Discomfort od L'Oréal Professionnel byly cíleně vyvinuty pro citlivou vlasovou pokožku pro šetrné umytí a zároveň zklidnění a utišení citlivé vlasové pokožky. Jílová maska na vlasy hloubkově pročišťuje rezidua, pot a mastnotu. Dodává vlasům pocit lehkosti a objemu. ​Vlasy jsou hebké, zářivé a hydratované.

 

Právě nyní hledáme 25 testujících, kteří s námi vyzkouší výše zmíněný šampon 300 ml, péči 200 ml a jílovou masku 250 ml od L'Oréal Professionnel! Staňte se jedním z vybraných testujících a podělte se s námi o své dojmy z testování. Stačí řádně otestovat, používat po dobu 2 týdnů a následně vyplnit online dotazník!

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

3474637090487_1.jpg

L'Oréal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced Anti-Discomfort Dermo Regulator šampon 300 ml

- zmírnění pocitu nepohodlí o 83 %*

- až o 49 % více hydratované vlasy*

- až o 49 % hebčí vlasy**

- 2x více lesku**

- myje a tiší citlivou vlasovou pokožku

Velikost testovaného produktu: 300 ml

POPIS PRODUKTU:

[POCITY SVĚDĚNÍ, PÁLENÍ A BRNĚNÍ]: Vlasová pokožka je také kůže, ale mnohem komplexnější. Oxidace kožního mazu a mikroprasklinky na povrchu vlasové pokožky mohou být příčinou mnoha obtíží. Je to začarovaný kruh, ze kterého chcete uniknout.​

[OKAMŽITÁ ÚLEVA PRO VLASOVOU POKOŽKU]: Scalp Advanced Anti Discomfort Dermo regulator šampon byl cíleně vyvinutý pro citlivou vlasovou pokožku. Tento lehký gelový šampon šetrně myje a zároveň zklidňuje a tiší citlivou vlasovou pokožku. Vlasy jsou hebké, zářivé a hydratované.​

[ULTRA ÚČINNÉ LÁTKY]:  Obohacený o niacinamid, vitamín skupiny B3 známý svými regulačními a zklidňujícími účinky.​

[VĚDECKY PROKÁZANÉ ÚČINKY]: Po 1 použití zmírnění pocitu nepohodlí až o 83 %* a až o 49 % více hydratace**.

[ZKLIDŇUJÍCÍ VŮNĚ]: Zklidňující kompozice s vůní osvěžujícího vánku, který přináší pocit čistoty ve středních nótách a profesionální péče v základu vůně.

* Sebehodnocení na 32 subjektech po aplikaci Dermo regulator šamponu  + Intense Soother a vysušení vlasů.
**Instrumentální test.

 

OKAMŽITÁ ÚLEVA PRO VLASOVOU POKOŽKU:
ZMÍRNĚNÍ POCITU NEPOHODLÍ O 83 %*

 

samp_full.png

Použití:

Aplikujte rovnoměrně na vlhké vlasy a pokožku hlavy. Jemně napěňte měkkými bříšky prstů, dokud nevytvoříte lehkou pěnu. Důkladně opláchněte.

TIP: Po šamponu použijte vždy intenzivní zklidňující péči Scalp Advanced Anti Discomfort Intense Soother pro ještě větší zklidňující účinek. Řadu Scalp Advanced lze kombinovat se všemi produkty řady Serie Expert. 

3474637090579_1.jpg

L´Oréal Professionnel Scalp Advanced

Anti-Discomfort Intense Soother intenzivní péče

200 ml

- zmírnění pocitu nepohodlí až o 83 %*

- až o 96 % více vyživené vlasy**

- uhlazuje vlasy 

- usnadňuje rozčesávání

Velikost testovaného produktu: 200 ml

POPIS PRODUKTU:

[POCITY SVĚDĚNÍ, PÁLENÍ A BRNĚNÍ]: Vlasová pokožka je také kůže, ale mnohem komplexnější. Oxidace kožního mazu a mikroprasklinky na povrchu vlasové pokožky mohou být příčinou mnoha obtíží. Je to začarovaný kruh, ze kterého chcete uniknout.​

[OKAMŽITÁ ÚLEVA PRO VLASOVOU POKOŽKU]: Zklidňující intenzivní péče Scalp Advanced Anti-Discomfort Intense Soother péče byla cíleně vyvinutá pro citlivou vlasovou pokožku. Tato lehká gelová péče intenzivně a okamžitě zklidňuje a tiší vlasovou pokožku, aniž by zatížila vlasy. Vlasy jsou okamžitě uhlazené a snadno se rozčesávají. ​

[ULTRA ÚČINNÉ LÁTKY]:  Obohacená o niacinamid, vitamín skupiny B3 známý svými regulačními a zklidňujícími účinky.​

[VĚDECKY PROKÁZANÉ ÚČINKY]: Po 1 použití zmírnění pocitu nepohodlí až o 83 %* a až o 96 % více hydratované/vyživené vlasy**.

[ZKLIDŇUJÍCÍ VŮNĚ]: Zklidňující kompozice s vůní osvěžujícího vánku, který přináší pocit čistoty ve středních nótách a profesionální péče v základu vůně.

*Sebehodnocení na 32 subjektech po aplikaci Dermo regulator šamponu  + Intense Soother a vysušení vlasů.
**Instrumentální test.

INTENZIVNĚ A OKAMŽITĚ ZKLIDŇUJE A TIŠÍ
VLASOVOU POKOŽKU, ANIŽ BY ZATÍŽILA VLASY

KOND_FULL.png

Použití:

Po umytí šamponem aplikujte rovnoměrně na vlhké vlasy a pokožku hlavy. Jemně vmasírujte krouživými pohyby měkkými bříšky prstů. Nechte působit 3–5 minut. Důkladně opláchněte. V případě zasažení očí je ihned důkladně vypláchněte vodou.

Péče Anti Discomfort Intense Soother funguje dokonale v kombinaci s šamponem ze stejné řady. Řadu Scalp Advanced je možné kombinovat se všemi produkty řady Serie Expert. 

LP_SCALP_2022_PACKSHOTS_OILINESS_MASK_250ML_FRONT_3474637090524_3474637090531.jpg

L´Oréal Professionnel Serie Expert Scalp Advanced  Anti- Gras Oiliness 2-in-1 Clay maska 250 ml

- redukce tvorby kožního mazu až o 78 %*

- až o 24 % větší objem**

- odblokovává rezidua, pot a mastnotu 

- odstraňuje rezidua

- dodává vlasům objem

Velikost testovaného produktu: 250 ml

POPIS PRODUKTU:

[PROČIŠTĚNÍ A ODBLOKOVÁNÍ MASTNÉ VLASOVÉ POKOŽKY]: Oxidace kožního mazu a mikroprasklinky na povrchu pokožky mohou způsobit všechny tyto potíže. Je to začarovaný kruh, ze kterého chcete uniknout.​

[OKAMŽITÁ ÚLEVA PRO VLASOVOU POKOŽKU]: Všestranná konzistence: hloubkově odblokovává rezidua, pot a mastnotu při použití jako šampon, a hloubkově pročišťuje rezidua, pot a mastnotu při použití jako maska. Dodává vlasům pocit lehkosti a objemu. ​

[ULTRA ÚČINNÉ LÁTKY]:  Složení s 6% jílem, účinnou látkou s jemně zrnitou texturou, která provede šetrný peeling pokožky a pomůže očistit povrch pokožky od špíny, mastnoty a potu. ​

[VĚDECKY PROKÁZANÉ ÚČINKY]: redukce tvorby kožního mazu až o 78 %*, až o 24 % větší objem**

*Instrumentální test na odstranění nečistot po aplikaci Anti-oiliness 2-in-1 clay. 
**Instrumentální test.

OKAMŽITÁ ÚLEVA PRO VLASOVOU POKOŽKU,
REDUKCE KOŽNÍHO MAZU AŽ O 78 %*

maska-full.png

Použití:

Jako šampon – aplikujte rovnoměrně na vlhké vlasy a pokožku hlavy. Jemně napěňte měkkými bříšky prstů bez přílišného masírování (abyste se vyhnuli nadměrné aktivaci mazových žláz). Jako jílová maska – aplikujte a nechte působit 3–5 minut. Důkladně opláchněte. 

bottom of page