HEADER2.png

 Termín přihlašování: 11. 7. - 17. 7. 2022 

Matrix Total Results Brass Off & Mega Sleek Iron Smoother

Šampon neutralizující mosazné podtóny 300 ml + výživný kondicionér s hydratačním účinkem 300 ml + bezoplachový sprej proti krepatění 250 ml

HEADER.png

Vítej v barevném světě Matrix a objev neutralizační rutinu pro hnědé vlasy a bezoplachový sprej proti krepatění!

 

Staň se součástí americké značky profesionálních vlasových produktů pro všechny bez rozdílu. Nalaď se na vlnu optimismu a atmosféry velkoměsta s produkty Matrix. Díky nim se stane péče o tvé vlasy jednodušší než kdykoli předtím. Vyzýváme tě k objevování všech barev duhy, učení a iniciování tvé hry s vlasy!

 

Objev řadu Brass Off! Total Results Brass Off je profesionální salonní čistící rutina, která neutralizuje mosazné tóny a zároveň osvěží vaše vlasy studenými tóny. Nejlepší pro brunetky, které si zesvětlují vlasy, tento šampon a kondicionér obsahují vyrovnávající modrofialové pigmenty, které redukují mosazné tóny. Tato řadá dodává hydrataci, pružnost a hebkost.

 

K této řadě vyzkoušej také Mega Sleek Iron Smoother bezoplachový sprej, který pomáhá chránit před poškozením teplem a vlhkostí. Přináší celodenní kontrolu krepatění a hladké vlasy.

 

Přihlaš se nyní do testování šamponu, kondicionéru a bezoplachové termoochrany a poděl se s námi o své dojmy z testování!

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

VAŠE 3 ÚKOLY V RÁMCI TESTOVÁNÍ

1

SEZNAMTE SE

A TESTUJTE

Zařaďte testované produkty 

do své každodenní rutiny, řádně a opakovaně je vyzkoušejte a seznamte se s jejich vlastnostmi a použitím. Všechny náležité informace o produktech 

naleznete na této stránce.

SDÍLEJTE

S NÁMI

2

Podělte se o své zážitky a zkušenosti z testování v příspěvku, příběhu nebo pomocí videa na Instagramu nebo TikToku společně s následujícími hashtagy a označením: #matrix, #totalresults, #brassoff, #megasleek #all2test, 

@matrix, @all2test 

3

OBJEKTIVNĚ

OHODNOŤTE

Řekněte nám formou objektivní recenze, jak se Vám testované produkty líbily, a to vyplněním online dotazníku, který naleznete gratulačním emailu společně s rekapitulací pravidel testování a informacemi o produktech.

VE SVÉM ONLINE SDÍLENÍ NEUVÁDĚJTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA" NEBOŤ SE NEJEDNÁ O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ

Pro řádnou účast v testování je třeba splnit všechny 3 zmíněné úkoly nejpozději do 12. 8. 2022.

Úplné podmínky testování naleznete zde

SHAMP_PACK.png

Matrix Total Results Brass Off

šampon neutralizující mosazné podtóny

300 ml

- Neutralizuje nežádoucé mosazné tóny

- Obsahuje modré a fialové pigmenty

- Dodává vlasům studený nádech

- Vhodný pro barvené nebo přírodní vlasy

Velikost testovaného balení: 300 ml

POPIS PRODUKTU:

Dopřejte svým vlasům profesionální péči jako ze salonu. Získaly vaše hnědé vlasy po zesvětlení nepěkný oranžový, mosazný nádech? Šampon neutralizující nežádoucí mosazné tóny Matrix Total Results Brass Off Color Obsessed Shampoo je tou pravou záchranou. Obsahuje modré a fialové pigmenty, které neutralizují teplé tóny a dodají vlasům studený nádech.

 

NEUTRALIZUJE MOSAZNÉ TÓNY
A ZÁROVEŇ OSVĚŽÍ VAŠE VLASY STUDENÝMI TÓNY

brass_full.png
COND_PACK.png

Matrix Total Results Brass Off

hydratační kondicionér 300 ml

 

- Pomáhá neutralizovat mosazné tóny

- Dodává vlasům výživu

- Hydratuje vlasy

- Vhodný pro barvené nebo přírodní vlasy

Velikost testovaného balení: 300 ml

POPIS PRODUKTU:

Výživný kondicionér s hydratačním účinkem Matrix Total Results Brass Off pomáhá neutralizovat nežádoucí oranžové či mosazné tóny. Udržuje tak chladný nádech odbarvených i přírodních blond vlasů a současně s tím je zanechává vyživené a hydratované.

 

INOVACE 
PRO VŠECHNY TYPY VLASŮ

HEADER2.png

Řada Total Results nabízí nekompli­kovaná řešení pro každou vlasovou výzvu. Je jistotou pro klienty, kteří očekávají perfektní a dlouhotrvající výsledek.

 

Matrix Total Results Brass Off neutralizující modrý šampon a kondicionér pro zesvětlené i přírodné hnědé vyživují a hydratují suché vlasy. Pomocí složení proti usazování mosazních tónů uchovává chladné tóny hnědých vlasů. Kondicionér nejen hydratuje vlasy, ale zároveň neutralizuje teplé odlesky. Tato rutina také vlasy posiluje a snižuje lámavost až 10krát.

 

Matrix Total Results Mega Sleek Iron Smoother bezoplachová péče pro nekonečné uhlazení pomáhá kontrolovat nepoddajné vlasy a zamezuje krepatění při vysoké vlhkosti.

Matrix-2021-NA-Total-Results-Mega-Sleek-Iron-Smoother-Defrizzing-Leave-In-Spray-Front.jpg

Matrix Total Results Mega Sleek Iron Smoother bezoplachový sprej proti krepatění

s termoochranou 250 ml

- Dodává vlasům uhlazení

- Chrání vlasy před poškozením vlivem vysokého tepla

- Zabraňuje křepatení při vysoké vlhkosti

Velikost testovaného balení: 250 ml

POPIS PRODUKTU:

Bezoplachový sprej Matrix Total Results Mega Sleek s bambuckým máslem poskytuje ochranu proti teplu a nežádoucí vlhkosti s dlouhotrvajícím účinkem. Maximalizuje efekt tepelného stylingu a dodává vlasům upravený vzhled. 

POUŽÍVEJTE BRASS OFF ŠAMPON A KONDICIONÉR
JAKO KOMPLETNÍ RUTINU,
TERMOOCHRANNÍ SPREJ POUŽÍVEJTE DLE POTŘEBY

BEFORE_AFTER.png

Použití:

Šampon: Šampon Brass Off aplikujte na mokré vlasy, napěňte a vmasírujte do kořínků i do délek vlasů. Důkladně opláchněte. Pro maximální efekt nechte šampon před opláchnutím působit 3–5 minut. Pro aplikaci můžete využít speciálních rukavic. Pro optimální výsledky používejte šampon spolu s kondicionérem Brass Off ze stejné řady.

 

Kondicionér: Naneste do délek šamponem umytých vlasů, jemně vmasírujte a nechte chvilku působit. Poté pečlivě opláchněte a aplikujte bezoplachový krém ze stejné řady. Pro docílení optimálních výsledků používejte také společně se šamponem Total Results Brass Off. Používejte rukavice.

 

Bezoplachový sprej s termoochranou: Po sekcích nastříkejte rovnoměrně na suché nebo ručníkem vysušené vlasy. Neoplachujte a vyžehlete od kořínků ke konečkům až do konce.