header2.png

 Termín přihlašování: 22. 8 - 28. 8. 2022 

Matrix Total Results Color Obsessed

Šampon pro barvené vlasy 300 ml + kondicionér pro barvené vlasy 300 ml

header1.png

Vítej v barevném světě Matrix a objev rutinu pro barvené vlasy Total Results Color Obsessed! 

 

Staň se součástí americké značky profesionálních vlasových produktů pro všechny bez rozdílu. Nalaď se na vlnu optimismu a atmosféry velkoměsta s našimi produkty. Díky nim se stane péče o tvé vlasy jednodušší než kdykoli předtím. Vyzýváme tě k objevování všech barev duhy, učení a iniciování tvé hry s vlasy!

 

Objev řadu Total Results Color Obsessed, která je určena pro barvené vlasy. Tato řada chrání vlasy před vnějšími vlivy

a zajišťuje dlouhotrvající barevný výsledek, chrání před vyblednutím a prodlužuje životnost barvy.

 

Právě nyní hledáme 30 testujících, kteří s námi bezplatně otestují výše šampon a kondicionér této řady. Přihlaš se nyní do testování a poděl se s námi o své dojmy!

 

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

VAŠE 3 ÚKOLY V RÁMCI TESTOVÁNÍ

1

SEZNAMTE SE

A TESTUJTE

Zařaďte testované produkty 

do své každodenní rutiny, řádně a opakovaně je vyzkoušejte a seznamte se s jejich vlastnostmi a použitím. Všechny náležité informace o produktech 

naleznete na této stránce.

SDÍLEJTE

S NÁMI

2

Podělte se o své zážitky a zkušenosti z testování v příspěvku, příběhu nebo pomocí videa na Instagramu nebo TikToku společně s následujícími hashtagy a označením: #matrix, #totalresults, #colorobsessed

#all2test, @matrix, @all2test 

3

OBJEKTIVNĚ

OHODNOŤTE

Řekněte nám formou objektivní recenze, jak se Vám testované produkty líbily, a to vyplněním online dotazníku, který naleznete gratulačním emailu společně s rekapitulací pravidel testování a informacemi o produktech.

VE SVÉM ONLINE SDÍLENÍ NEUVÁDĚJTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA" NEBOŤ SE NEJEDNÁ O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ

Pro řádnou účast v testování je třeba splnit všechny 3 zmíněné úkoly nejpozději do 20. 9. 2022.

Úplné podmínky testování naleznete zde

Matrix-2021-NA-Total-Results-Color-Obsessed-Shampoo-300ml-Front.png

Matrix Total Results Color Obsessed

šampon pro barvené vlasy 300 ml

- Obohacen o antioxidanty
- Účinně chrání barvu před vyblednutím
- Dodává vlasům lesk
- Hydratuje vlasy

Velikost testovaného balení: 300 ml

POPIS PRODUKTU:

Šampon pro barvené vlasy Matrix Total Results Color Obsessed je obohacen o antioxidanty a účinně tak chrání barvu před rychlým vyblednutím.

Současně vlasy, které často mohou být právě vlivem barvení poškozené a porézní, účinně posiluje a hydratuje. I po mnoha mytích bude díky šamponu Matrix Total Results barva vašich vlasů stále sytá a plná výrazného lesku.

 

Matrix-2021-NA-Total-Results-Color-Obsessed-Conditioner-300ml-Front.png

Matrix Total Results Color Obsessed kondicionér pro barvené vlasy 300 ml

 

- Obohacen o antioxidanty
- Zpomaluje proces vymývání
- Zanechává vlasy lesklé
- Posiluje vlasové vlákno

Velikost testovaného balení: 300 ml

POPIS PRODUKTU:

Kondicionér Matrix Total Results Color Obsessed s obsahem antioxidantů zpomaluje proces vymývání barvy a pomáhá tak chránit odstín barvených vlasů před vyblednutím. Současně vlasy posiluje, dodává jim lesk a usnadňuje po umytí styling.

 

INOVACE 
PRO VŠECHNY TYPY VLASŮ

full1.png

Řada Total Results nabízí nekompli­kovaná řešení pro každou vlasovou výzvu. Je jistotou pro klienty, kteří očekávají perfektní a dlouhotrvající výsledek.

Total Results Color Obsessed čistí vlasy, udržuje zářivou barvu, poskytuje ochranu proti vyblednutí a poskytuje ochranu barvy.


Šampon pro barvené vlasy Matrix Total Results Color Obsessed je obohacen o antioxidanty a účinně tak chrání barvu před rychlým blednutím. I po mnoha mytích bude díky šamponu Color Obsessed barva  vlasů stále sytá, plná výrazného lesku a vaše vlasy hydratované. 


Kondicionér Matrix Total Results Color Obsessed s obsahem antioxidantů zpomaluje proces vymývání barvy a pomáhá tak chránit odstín barvených vlasů před vyblednutím. Současně vlasy posiluje, dodává jim lesk a usnadňuje tak následující styling. 
 

POUŽÍVEJTE ŠAMPON A KONDICIONÉR
COLOR OBSESSED JAKO KOMPLETNÍ RUTINU

Picture1.jpg

Použití:

Šampon: Naneste na mokré vlasy, jemnou masáží napěňte a poté pečlivě opláchněte čistou vodou. Pro optimální výsledky používejte šampon spolu s kondicionérem Total Results Color Obsessed.

Kondicionér: Naneste kondicionér Color Obsessed do délek vlasů umytých šamponem, jemně vmasírujte a nechte chvilku působit. Poté pečlivě opláchněte