HEADER.png

 Termín přihlašování: 18. 7. - 24. 7. 2022 

Matrix Total Results So Silver & Miracle Creator

Šampon neutralizující žluté tóny 300 ml + kondicionér neutralizující žluté tóny 300 ml + multifunkční péče na vlasy 190 ml

HEADER2.png

Vítej v barevném světě Matrix a objev neutralizační rutinu pro blond vlasy a multifunkční péči ve spreji!

 

Staň se součástí americké značky profesionálních vlasových produktů pro všechny bez rozdílu. Nalaď se na vlnu optimismu a atmosféry velkoměsta s produkty Matrix. Díky nim se stane péče o tvé vlasy jednodušší než kdykoli předtím.

 

Vyzýváme tě k objevování všech barev duhy, učení a iniciování tvé hry s vlasy! Objev řadu Total Results So Silver, která je určena pro blondýnky či k dosažení dokonalé šedé. Vlasům dodává cílenou výživu a neutralizuje teplé a žluté odlesky.

 

K této řadě vyzkoušej také Miracle Creator univerzální sprej s 20 blahodárnými účinky pro vlasy.

 

Přihlaš se nyní do testování šamponu, kondicionéru a spreje.

 

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

VAŠE 3 ÚKOLY V RÁMCI TESTOVÁNÍ

1

SEZNAMTE SE

A TESTUJTE

Zařaďte testované produkty 

do své každodenní rutiny, řádně a opakovaně je vyzkoušejte a seznamte se s jejich vlastnostmi a použitím. Všechny náležité informace o produktech 

naleznete na této stránce.

SDÍLEJTE

S NÁMI

2

Podělte se o své zážitky a zkušenosti z testování v příspěvku, příběhu nebo pomocí videa na Instagramu nebo TikToku společně s následujícími hashtagy a označením: #matrix, #totalresults, #sosilver, #miraclecreator 

#all2test, @matrix, @all2test 

3

OBJEKTIVNĚ

OHODNOŤTE

Řekněte nám formou objektivní recenze, jak se Vám testované produkty líbily, a to vyplněním online dotazníku, který naleznete gratulačním emailu společně s rekapitulací pravidel testování a informacemi o produktech.

VE SVÉM ONLINE SDÍLENÍ NEUVÁDĚJTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA" NEBOŤ SE NEJEDNÁ O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ

Pro řádnou účast v testování je třeba splnit všechny 3 zmíněné úkoly nejpozději do 21. 8. 2022.

Úplné podmínky testování naleznete zde

Matrix-2021-NA-Total-Results-So-Silver-Shampoo-300ml-Front.jpg

Matrix Total Results So Silver šampon neutralizující žluté tóny 300 ml

- Neutralizuje nežádoucí žluté tóny

- Obsahuje fialové pigmenty

- Dodává vlasům studený nádech

- Vhodný pro barvené blond nebo přírodní šedivé vlasy

Velikost testovaného balení: 300 ml

POPIS PRODUKTU:

Neutralizační šampon So Silver je nezbytností v boji proti nežádoucím žlutým tónům, ať už se jedná o chemicky zesvětlované a odbarvované vlasy či o šediny doprovázející přirozený proces stárnutí. Dopřejte svým vlasům posilnění a lesk a sobě stejný pocit jako po návštěvě kadeřnického salonu.

 

NEUTRALIZUJE NEŽÁDOUCÍ ŽLUTÉ TÓNY
DODÁVÁ VLASŮM STUDENÝ NÁDECH

SHAMP_FORM.png
COND_PACK.png

Matrix Total Results So Silver kondicionér neutralizující žluté tóny 300 ml

 

- Poskytuje vlasům hydrataci a výživu

- Zanechává vlasy hebké a sametové

- Neutralizuje žluté odlesky

- Výsledkem jsou prozářené blond vlasy v chladném odstínu

Velikost testovaného balení: 300 ml

POPIS PRODUKTU:

Nechte svou blond zazářit! Zesvětlované a šedivé vlasy mají tendenci vypadat mdle a unaveně. Neutralizační kondicionér So Silver poskytuje vlasům potřebnou hydrataci a výživu. Ta za sebou zanechává sametově hebké a lesklé vlasy.

 

INOVACE 
PRO VŠECHNY TYPY VLASŮ

full.png

Řada Total Results nabízí nekompli­kovaná řešení pro každou vlasovou výzvu. Je jistotou pro klienty, kteří očekávají perfektní a dlouhotrvající výsledek.

 

Total Results So Silver je nezbytností v boji proti nežádoucím žlutým tónům, ať už se jedná o chemicky zesvětlované a odbarvované vlasy, či o šediny doprovázející přirozený proces stárnutí. Díky neutralizačním pigmentům dosáhnete vysněné studené blond. Dopřejte svým vlasům posilnění a lesk a sobě stejný pocit jako po návštěvě kadeřnického salonu.

MIRACLE_PACK.png

Matrix Total Results Miracle Creator multifunkční péče na vlasy 190 ml

- Dodává vlasům výživu

- Dodává lesk a hydratací

- Usnadňuje rozčesávaní

- Předchází roztřepeným konečkům

Velikost testovaného balení: 190 ml

POPIS PRODUKTU:

Multifunkční péče na vlasy Matrix Total Results Miracle Creator je neobyčejně všestranný pomocník, se kterým snadno dosáhnete skutečně profesionálního stylingu. Díky schopnosti poradit si hned s několika problémy najednou budou vaše vlasy vypadat perfektně během okamžiku a zároveň bude pečováno o jejich zdraví i krásu. Vlasy vyživuje, dodáva lesk a hydrataci, usnadňuje rozčesávaní a předchází roztřepeným konečkům.

POUŽÍVEJTE SO SILVER ŠAMPON A KONDICIONÉR
JAKO KOMPLETNÍ RUTINU,
MULTIFUNKČNÍ PÉČI POUŽÍVEJTE DLE POTŘEBY

BEFORE_AFTER.png

Použití:

Šampon: Šampon So Silver aplikujte na mokré vlasy, napěňte a vmasírujte do kořínků i do délek vlasů. Důkladně opláchněte. Pro maximální efekt nechte šampon před opláchnutím působit 3–5 minut. Pro aplikaci můžete využít speciálních rukavic. Pro optimální výsledky používejte šampon spolu s kondicionérem So Silver ze stejné řady.

 

Kondicionér: Po umytí šamponem vlasy lehce prosušte ručníkem a kondicionér nanášejte lehkou masáží vlhkých délek. Důkladně opláchněte.

 

Multifunkční péče ve spreji: Nastříkejte na vlhké vlasy vysušené ručníkem, pročešte a upravte dle potřeby. Neoplachujte.