top of page
HEADER.png

 Termín přihlašování: 13. 11. - 19. 11. 2023 

TESTUJTE S NÁMI ZDARMA:

Max Factor 2000 Calorie Pro Stylist řasenka, Facefinity All Day Flawless Make-up, Facefinity MULTI-PERFECTOR korektor & Miracle Pure Vitamin C Skin-Illuminating pleťové serum,

RIMMEL LONDON Lasting Provocalips rtěnka 

& Wonder'Extension řasenka

Dlouhotrvající řasenka pro objem řas - odstín Black 9 ml + dlouhotrvající make-up SPF 20 30 ml - na výběr ze 3 odstínů (55, 75, 80) + korektor pro rozjasnění pleti 11 ml - na výběr ze 2 odstínů (1N, 2N) + rozjasňující pleťové sérum 30 ml + rtěnka ve 3 odstínech (400, 210, 500) + prodlužující řasenka pro plné řasy - 001 Black 11 ml

HEADER2.png

MAKE-UPOVÉ TESTOVÁNÍ MAX FACTOR A RIMMEL LONDON JE TU!

Opět tu máme nadílku makeupových produktů k testování, a to tentokrát od značek Max Factor a RIMMEL LONDON! Vyzkoušejte s námi hned 8 výše zmíněných produktů a užijte si své testování! 

Otestujte s námi ikonickou řasenku 2000 Calorie Pro Stylist, dlouhotrvající make-up Facefinity All Day Flawless, u kterého máte k dispozici na výběr ze 3 odstínů (55, 75, 80), korektor pro rozjasnění pleti Facefinity MULTI-PERFECTOR ve 2 odstínech k výběru (1N nebo 2N) a rozjasňující pleťové sérum Miracle Pure Vitamin C Skin-Illuminating pleťové serum od Max Factor. K tomu navíc budete mít možnost otestovat dlouhotrvající rtěnku Lasting Provocalips hned ve 3 odstínech (400, 210 a 500) a prodlužující řasenku pro plné řasy Wonder`Extension od RIMMEL LONDON. 

Právě nyní hledáme 125 testujících žen ve věku 20-40 let, které s námi výše zmíněné makeupové produkty Max Factor a RIMMEL LONDON otestují. Staňte se jednou z vybraných testujících, seznamte se s produkty, řádně a opakovaně je používejte a podělte se s námi o své dojmy z testování! 

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

VAŠE 3 ÚKOLY V RÁMCI TESTOVÁNÍ

1

SEZNAMTE SE

A TESTUJTE

Zařaďte testované produkty 

do své pečující rutiny, řádně a opakovaně je používejte po celou dobu testování. Seznamte se s vlastnostmi produktů a použitím. Všechny náležité informace o produktech naleznete na této stránce.

SDÍLEJTE

S NÁMI 

2

Podělte se o své zkušenosti z produktů pomocí videa/reels na Instagramu nebo TikToku společně s následujícími hashtagy a označením:  #all2test, @all2test, 

#maxfactorczsk, #rimmellondon, #tipnakosmetiku, #makeup, #rimmelwonder, #rimmelprovocalips,

 #maxfactor2000calorie, #miraclepureserum, #multiperfector, #2000calorie,

 #FacefinityAllDayFlawless

PODROBNÉ INSTRUKCE OHLEDNĚ SDÍLENÍ NALEZNETE V ÚPLNÝCH PODMÍNKÁCH TESTOVÁNÍ ZDE.

3

OBJEKTIVNĚ

OHODNOŤTE

Řekněte nám formou objektivních recenzí, jak se Vám testované produkty líbily, a to vyplněním online dotazníku, který naleznete v emailu od nás  společně s rekapitulací pravidel testování.

DĚKUJEME, ŽE NEUVÁDÍTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA", NEBOŤ SE NEJEDNÁ

O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ.

Pro řádnou účast v testování je třeba splnit výše zmíněné úkoly nejpozději do 20. 12. 2023.

Úplné podmínky testování naleznete zde.

MaxFactor_2000CalorieProStylistMascara_Packshot3D_open.jpg

Max Factor 2000 Calorie Pro Stylist dlouhotrvající objemová řasenka

- odstín černá 9 ml

- nadzvednutí až o 25 stupňů a fixace

- objem s výdrží až 24h

- zakřivený kartáček pro pozvednutí řas

- stylingová řasenka, nerozmazává se, veganská

- vhodná pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček 

POPIS PRODUKTU:

Je načase dopřát si styl! Pozvedněte objem řas do nových výšin s řasenkou 2000 Calorie Pro Stylist od Max Factor. Její nová technologie Style & Hold pro zvětšení objemu poskytuje vašim řasám celodenní natočení a délku, které vydrží až po dobu 24 hodin. Zakřivený kartáček této řasenky pro nadzvednutí řas poskytuje až 25° nadzvednutí, přičemž veganské profi složení obohacené o stylingové vosky vytvoří definovaný objem, nadzvednutí a zajišťuje dlouhotrvající fixaci. Získejte profesionální vzhled odolný proti rozmazání a vyživte své řasy díky této veganské řasence s pantenolem a vitaminem E. Tato řasenka od Max Factor je vizážistickým trikem pro dlouhotrvající objem a nadzvednutí řas.

Odhalte svou výjimečnost, inspirováno pleťovou péčí, zdokonaleno značkou Max Factor.

POZVEDNĚTE OBJEM ŘAS DO NOVÝCH VÝŠIN
S ŘASENKOU 2000 CALORIE PRO STYLIST

2000_full.png

Použití:

Přiložte kartáček ke kořínkům horních řas a pohybujte jím ze strany na stranu. Na spodní řasy naneste řasenku od středu pohybem dolů a poté pohybujte kartáčkem vertikálně v koutcích.

MUP_PACK.jpg

Max Factor Facefinity All Day Flawless dlouhotrvající make-up SPF 20

30 ml

- kombinuje 3 produkty v 1 – podkladová báze, make-up a korektor

- 30h výdrž

- airbrush finish

- podkladová báze pleť hydratuje a prodlouží výdrž make-upu 

- make-up sjednotí tón pleti a zajistí perfektní vzhled

- korektor zajistí lokálně vyšší krytí nedokonalostí 

NA VÝBĚR ZE 3 ODSTÍNŮ K TESTOVÁNÍ:

55 BEIGE, 75 GOLDEN, 80 BRONZE

POPIS PRODUKTU:

Pro bezchybný a dlouhotrvající vzhled je tu Facefinity All Day Flawless make-up od Max Factor s ochranou proti nepříznivým klimatickým faktorům. Tento tekutý make-up 3 v 1 kombinuje podkladovou bázi, korektor a make-up pro až 30hodinovou výdrž. Lehké a prodyšné veganské složení nabízí úžasné krytí, které skrývá zarudnutí i další nedokonalosti. Dodává efekt jemného airbrush finiše, který je odolný vůči klimatickým podmínkám, proti vodě, náročným teplotám i vlhkosti. Nabízí ochranu SPF20, která chrání vaši pokožku před škodlivými UVA a UVB paprsky, zároveň ji chrání před vnějšími agresory jako je modré světlo či znečištění. Vyhlazující podkladová báze fixuje make-up na místě, zatímco korektor zakryje nedokonalosti a tmavé kruhy. Složení s technologií Flexi-hold™ se pohybuje s vaší pokožkou pro bezchybný, dlouhotrvající efekt a je odolné vůči otěru. Díky 3 typům pudrových částic, absorbujících mastnotu, dokonale splyne s pokožkou pro rychlou aplikaci a dlouhotrvající matný vzhled. Díky 3 typům pudrů absorbujících olej, které umožňují vrstvitelné krytí, se dokonale nanáší na pokožku. Snadno se nanáší a propůjčuje dlouhotrvající matný povrch. Je k dispozici ve 12 odstínech s řadou podtónů, které vám pomohou najít perfektní odstín právě pro vaši pleť.

TEKUTÝ MAKE-UP 3V1 KOMBINUJE
PODKLADOVOU BÁZI, KOREKTOR A MAKE-UP

mup_full.png

MÁTE NA VÝBĚR ZE 3 ODSTÍNŮ K TESTOVÁNÍ: 
55 BEIGE, 75 GOLDEN, 80 BRONZE

mup_shades.png

Použití:

Naneste matný tekutý make-up na hřbet ruky a poté jej aplikujte na obličej. Použijte štětec na make-up k hladkému rozetření. Zaměřte se na oblasti, které potřebují největší pokrytí, jako je T-zóna, a vrstvěte pro požadované pokrytí. Dále poťukejte houbičkou na make-up nebo kosmetickým aplikátorem po celém obličeji, aby se make-up rozetřel a případné ostré kontury zmizely.

KOREKTOR_PACK.png

Max Factor Facefinity Multi Perfector tekutý korektor pro rozjasnění pleti 11 ml

- korektor ,,vše v jednom", kryje, sjednocuje a vyhlazuje

- zakrytí nedokonalostí, okamžité rozjasnění

- přirozený finiš, lehký, veganské složení

NA VÝBĚR ZE 2 ODSTÍNŮ K TESTOVÁNÍ:

1N, 2N

POPIS PRODUKTU:

Získejte nenucený, přirozeně vypadající vzhled s pomocí krycího a rozjasňujícího korektoru Facefinity Multiperfektor od Max Factor. Odhalte svou jedinečnost, inspirováno pleťovou péčí, zdokonaleno značkou Max Factor. Jedná se o tekutý korektor „vše v jednom“, který okamžitě rozjasní pleť, zakryje skvrny a tmavé kruhy pod očima a zastře jemné vrásky pro dokonalý vzhled. Tento dokonalý lehký korektor má krémové složení s pigmenty rozptylujícími světlo. Dobře se roztírá a zároveň udržuje pleť hydratovanou. Zajišťuje krytí odolné proti usazování v jemných vráskách a otěru, netvoří šupinky ani hrudky. Velký tyčinkový aplikátor pro snadné nanášení působí na pleť mimořádně jemně a umožňuje rychlou, snadnou aplikaci. Vrstvitelné složení je dlouhotrvající. K dispozici jsou 3 odstíny s teplým, studeným a neutrálním podtónem.

OKAMŽITĚ ROZJASNÍ PLEŤ,
ZAKRYJE SKVRNY A TMAVÉ KRUHY POD OČIMA

korektor_full.png
MÁTE NA VÝBĚR ZE 2 ODSTÍNŮ K TESTOVÁNÍ:
1N NEBO 2N
shades_korektor.png

Použití:

Jemně naneste několik teček pod oči pro zakrytí, na vyvýšená místa obličeje pro rozjasnění a kolem nosu a úst pro zastření jemných vrásek. Pomocí houbičky nebo prstů jej jemně vklepejte, aby se rozetřel.

220523_S05_WIP_V7_MasterFile.jpg

- veganské složení s vitaminem C  a niacinamidem

- okamžitě projasní a rozzáří pleť

- 24hodinová hydratace

- klinicky testované

Max Factor

Miracle Pure Skin-Illuminating Serum 

Rozjasňující pleťové sérum 30 ml

VELIKOST TESTOVANÉHO BALENÍ: 30 ml

POPIS PRODUKTU:

Rozjasňující pleťové sérum Miracle Pure od Max Factor je denní dávka vitaminů pro vaši pleť, která ji udrží svěží a zářivou. Pečující sérum zlepšuje stav pleti a zlaté perly s rozjasňujícími částečkami, které jsou v něm obsaženy, poskytují efekt vyživené a zářivé pleti. Sérum je klinicky testované, veganské a obohacené o vitamin C a niacinamid – formu vitaminu B3. Multifunkční sérum můžete používat samostatně, pod make-up nebo ho můžete smíchat s 1–2 kapkami make-upu, abyste zvýšili účinek péče o pleť a její rozjasnění. Inspirováno přírodou a vyvinuto značkou Max Factor.

OKAMŽITĚ PROJASNÍ A ROZZÁŘÍ PLEŤ,
24HODINOVÁ HYDRATACE

serum_full.png

Použití:

Naneste několik kapek do dlaní a sérum jemně vmasírujte krouživými pohyby do pokožky obličeje. Jakmile se sérum absorbuje, aplikujte denní hydratační krém, krém na opalování a poté make-up. 

3616302737796_Rimmel_LastingProvocalips_210_PI_1.jpeg

RIMMEL LONDON Lasting Provocalips

dlouhotrvající dvoufázová rtěnka 3,5 ml

- neslíbatelná, otěruodolná a voděodolná

- s pečujícím balzámem, který hydratuje rty

- s výdrží až 16 hodin

- zanechává na rtech příjemný pocit

TESTUJÍCÍ ZÍSKAJÍ NÁSLEDUJÍCÍ 3 ODSTÍNY K TESTOVÁNÍ:

400, 210 a 500

POPIS PRODUKTU:

Dvoufázová rtěnka Lasting Provocalips od Rimmel London dodá vašim rtům sytou barvu, lesk & potřebnou hydrataci. Rtěnka je odolná vůči otěru a vaše rty tak vydrží k nakousnutí až po dobu 16 hodin. V prvním kroku naneste aplikátorem sytou barvu, nechte chvilku zaschnout a poté použijte hydratační balzám jako vrchní vrstvu. Na rtech ji ani neucítíte, protože rty díky vyživujícímu balzámu nevysušuje. Je velmi příjemná na rtech, je odolná vůči polibkům, nezalézá do vrásek, nerozmazává se, ani se nedrolí. Jemný, hydratační balzám rty vyživuje a barvu zafixuje na místě. Dostupná v obchodech v 6 neodolatelných odstínech.

DODÁ VAŠIM RTŮM SYTOU BARVU, LESK
& POTŘEBNOU HYDRATACI PO DOBU AŽ 16 HODIN

provo_full.png

K TESTOVÁNÍ OBDRŽÍTE 3 NÁSLEDUJÍCÍ ODSTÍNY:
400, 210 & 500

shades_provo.png

Použití:

Aplikujte intenzivní barvu tekuté rtěnky. Počkejte přibližně 1 minutu. Poté naneste hydratační balzám, který působí jako vrchní vrstva, které barvu zafixuje a zářoveň o rty pečuje. 

WonderExtension_Open.png

RIMMEL LONDON Wonder'Extension 

prodlužující řasenka pro plné řasy

- 001 Black 11 ml

- zvýrazní každou řasu souvislou vrstvou syté barvy

- dodá jasnou definici řasám

- má elastickou texturu, která se protáhne i přes konečky řas

- dodá řasám délku, vytvoří efekt umělého prodloužení

- je dlouhotrvající, nerozmaže se, nebude se drolit ani žmolkovat

- zachytí a pozvedne řasy díky speciálnímu kartáčku

- zajistí jim plnější a objemnější vzhled​

POPIS PRODUKTU:

Wonder’Extension od Rimmel London je ultra prodlužující řasenka, která vám doma poskytne okamžitý efekt prodloužení řas jako ze salonu. Patentovaná technologie FullStretch™ řasy prodlužuje přes jejich přirozenou délku. Složení technologie FullStretch™ řasenky Wonder’Extension obsahuje pět polymerů, které společně vytváří efekt delších, objemnějších a natočených řas. Tyto polymery řasy jemně pokryjí a vytvoří novou elastickou texturu pro plný vzhled řas, který se navíc nerozmazává ani nežmolkuje. Ergonomicky tvarovaný kartáček obepne celou řasu najednou, řasy oddělí a obalí je od kořínků ke konečkům.

OKAMŽITÝ EFEKT PRODLOUŽENÍ ŘAS
JAKO ZE SALONU S TECHNOLOGIÍ FULLSTRETCH

rim_masc_full.png

Použití:

Otevřete řasenku a nechte 15 vteřin kartáček na vzduchu. Poté naneste první vrstvu a nechte opět 15 vteřin zaschnout. Poté můžete nanést další vrstvy pro dramatičtější objem. 

bottom of page