top of page
HEADER11.png

 Termín přihlašování: 23. 1. - 29. 1. 2023 

Maybelline New York Lash Sensational Sky High Primer & Tattoo Liner Ink Pen & L'Oréal Paris Telescopic Lift Mascara & Infaillible Grip 36H Micro-Fine liner & Essie Stay Longer Top Coat

Pečující podkladová tónující báze pod řasenku + tekutá oční linka v peru + objemová řasenka pro natočené řasy + ultra jemná oční linka ve fixu + jedinečný dlouhotrvající vrchní lak

header22.png

Objevte s námi makeupové novinky od L'Oréal Paris, Maybelline New York a Essie!

Tentokrát pro Vás máme opravdovou makeupovou lahůdku! Vyzkoušejte s námi zdarma hned dvě různé tekuté oční linky, tónující podkladovou bázi pod řasenku, řasenku pro extra objem řas a dlouhotrvající vrchní lak pro bezchybnou manikúru

po dobu až 7 dní! 

 

Právě nyní hledáme 100 testujících, které s námi výše zmíněné makeupové novinkyStaňte se jednou z vybraných testujících a podělte se s námi o své dojmy z testování. Stačí řádně otestovat, zařadit do své pečující rutiny a vyplnit online dotazník!

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

sky_high_pack.png

Maybelline Lash Sensational Sky High Tinted Primer pečující podkladová tónující báze pod řasenku

- péče o řasy

- větší objem

- obohacena o ceramidy a vitamin B5

- pro vyživené řasy

- nezanechává žmolky

POPIS PRODUKTU:

Podkladová tónující báze pod řasenku Sky High Tinted Primer pro vyživené a ještě delší řasy plné objemu. Tónující složení a sérum v podkladové bázi je navíc obohaceno o ceramidy a vitamín B5, které Vaše řasy intenzivně zjemní a viditelně oddělí.

Báze je obohacena o sérum s ceramidy a vitamínem B5 pro vyživené a zjemněné řasy. Nezanechává žmolky. Dlouhý flexibilní kartáček.

 

PRO ZJEMNĚNÉ, VYŽIVENÉ
A VIDITELNĚ ODDĚLENÉ ŘASY

SKYHIGH_FORM.png

Použití:

Naneste rovnoměrně na řasy před aplikací řasenky. Při použití podkladové tónující báze Sky High Tinted Primer spolu s řasenkou Sky high vašim řasám dodáte maximální délku a objem. Lze také použít samostatně pro dosažení přirozenějšího vzhledu.

d228f655ce355060589bc4dd1c36e32b29102fa6.png

Maybelline New York Tattoo Liner

Ink Pen tekutá oční linka v peru

- dlouhotrvající

- voděodolné

- vhodné i pro vegany

- nedrolí se

- sytá černá barva

POPIS PRODUKTU:

Intenzivní pigmenty v jednom tahu s voděodolnou oční linkou v peru Tattooliner Ink Pen. Za pomocí precizního aplikátoru vykouzlíte přesný a dokonalý vzhled vašich očí až po dobu 24 hodin bez rozmazání. Oční linka Tattooliner Ink Pen dále nevybledává, nedrolí se a neobtiskává se na oblečení. Inkoust, který odolává všemu. Velmi snadno se nanáší. Nedrolí se. Voděodolná. Sytá černá barva. Veganské složení: bez složek živočišného původu ani jejich derivátů.

INKOUST, KTERÝ ODOLÁVÁ VŠEMU,
NEDROLÍ SE, SNADNÁ APLIKACE

TATTOO_INK_FORM.png

Použití:

Voděodolnou oční linku naneste pomocí aplikátoru podél linie horních řas a nechte krátce zaschnout.

telescopic_pack.jpg

L'Oréal Paris Telescopic Lift 

objemová řasenka pro natočené řasy

- řasy jsou natočené a prodloužené

- fixuje tvar řas až po dobu 36 hodin

- natočí každou řasu zvlášť

- složení obohaceno o ceramid

POPIS PRODUKTU:

Pozvedněte své řasy na novou úroveň s řasenkou Telescopic Lift od L´Oréal Paris pro natočení a prodloužení řas s technologií fixace tvaru řas až po dobu 36 hodin. Unikátní tvar štětinek kartáčku s výčnělky zachytí a natočí každou řasu bez použití kleštiček. Dejte svým řasám nový rozměr s řasenkou Telescopic Lift pro husté a natočené řasy.

 

INTENZIVNĚ OBJEMNÉ, NATOČENÉ ŘASY,
FIXACE TVARU ŘAS PO DOBU 36 HODIN

LIFT_FULL.png

Použití:

Přiložte kartáček ke kořínkům řas a začněte je pomalu vyčesávat. Pootočením kartáčku řasy pročeště a natočte je až po konečky. Pro dosažení perfektního oddělení řas použijte boční stranu kartáčku.

PACK-EYELINER.png

L'Oréal Paris Infaillible Grip 36h

Micro-Fine liner - linka na oči ve fixu

- odstín 01 Obsidian black 0,4 g

- sytá a intenzivní barva

- vykreslí přesnou linii

- vykreslí silnou i slabou linku

- ultra tenký aplikátor

POPIS PRODUKTU:

Precizní a ultra jemné linky až po dobu 36 hodin s oční linkou ve fixu Infaillible Grip 36h Micro-Fine liner od L'Oréal Paris.

​Popusťte uzdu své fantazie s precizní oční linkou pro vykreslení těch nejjemnějších linek s Infaillible Grip 36h Micro-Fine liner. Zásobník inkoustu s pohybující se kuličkou, který zajišťuje stálé míchání inkoustu a zamezuje tak vysychání. Výsledkem je až 250 metrů dlouhá nepřerušená linka. Semipermanentní linka je navíc voděodolná, nerozmazává se a nepřenáší se na oblečení.

PRECIZNÍ ČERNÁ OČNÍ LINKA VE FIXU
PRO VYKRESLENÍ TĚCH NEJJEMNĚJŠÍCH LINEK

EYELINER_FORM.png

Použití:

Tenkou či silnou oční linku bez vynechání naneste s pomocí aplikátoru podél linie horních řas a nechte krátce zaschnout.

e898e6a02e0554a384d885c154b5dc2b686153f2 (2).png

Essie Stay Longer Top Coat 

jedinečný dlouhotrvající vrchní lak 13,5 ml

- prodlouží dokonalý vzhled Vaší manikúry

- vyrovnává povrch nalakovaného nehtu 

- dodá nehtům maximální lesk

- rychleschnoucí složení

- zabraňuje poškrábání

POPIS PRODUKTU:

Přejete si, aby Vaše mani vydržela navždy? S essie stay longer to dokážete ještě déle! Vrchní lak na nehty salonní kvality prodlouží dokonalý vzhled Vaší manikúry až o 3 další dny, zabraňuje poškrábání a dodá Vašim nehtům mimořádný lesk.

Salonní kvalita Vaší manikúry až po dobu 7 dní. Vyrovnává povrch nalakovaného nehtu. Dodá nehtům maximální lesk. Chrání barvu Vašich nehtů před odlupování. Rychleschnoucí složení.

SALONNÍ KVALITA VAŠÍ MANIKÚRY
AŽ PO DOBU 7 DNÍ

ESSIE_FORM.png

Použití:

Naneste jednu vrstvu essie stay longer vrchního laku poté, co jste nehty ošetřili některým z essie podkladových laků a nanesli barevný essie lak ve 2 vrstvách.

bottom of page