HEADER.png

 Termín přihlašování: 18. 7. - 24. 7. 2022 

Maybelline New York Superstay Matte Ink

& Hyper Precise All Day Eyeliner

Matná tekutá rtěnka - odstín 118 Dancer 5ml + oční linky v peru - odstín Matte Black

HEADER2.png

Až 16 hodin intenzivní matné barvy na vašich rtech s dlouhotrvající matnou rtěnkou SuperStapy Matte Ink a uhrančivý pohled díky očním linkám v peru Hyper Precise.All Day od Maybelline New York!

Matná tekutá rtěnka Maybelline New York SuperStay Matte Ink zbarví vaše rty sytým odstínem se sametově matným finišem a oční linky v peru díky ultra tenké špičce zaručí snadné a precizní nanášení, dlouhou výdrž a žádné rozmazávání. 

 

Právě nyní hledáme 50 testujících, které s námi vyzkouší výše zmíněné oblíbené produkty od Maybelline New York! Staňte se jednou z vybraných testujících a podělte se s námi o své dojmy z testování! 

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedeného produktu? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkt k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produktem seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkt líbil dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

VAŠE 3 ÚKOLY V RÁMCI TESTOVÁNÍ

1

SEZNAMTE SE

A TESTUJTE

Zařaďte testovaný produkt 

do své každodenní rutiny, řádně a opakovaně je vyzkoušejte a seznamte se s jeho vlastnostmi a použitím. Všechny náležité informace o produktu naleznete na této stránce.

SDÍLEJTE

S NÁMI

2

Podělte se o své zážitky a zkušenosti z testování v příspěvku, příběhu nebo pomocí videa na Instagramu nebo TikToku společně s následujícími hashtagy a označením: #maybelline, #all2test, @maybelline, @all2test 

3

OBJEKTIVNĚ

OHODNOŤTE

Řekněte nám formou objektivní recenze, jak se Vám testovaný produkt líbil, a to vyplněním online dotazníku, který naleznete gratulačním emailu společně s rekapitulací pravidel testování a informacemi o produktu.

VE SVÉM ONLINE SDÍLENÍ NEUVÁDĚJTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA" NEBOŤ SE NEJEDNÁ O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ

Pro řádnou účast v testování je třeba splnit všechny 3 zmíněné úkoly nejpozději do 14. 8. 2022.

Úplné podmínky testování naleznete zde

INK_PACK.png

Maybelline New York SuperStay Matte Ink matná tekutá rtěnka - odstín 118 Dancer 5ml

- 16hodinová výdrž a extra pigmentace pro výraznou barvu

- ultra matný efekt na rtech během chvilky

- speciální aplikátor ve tvaru šipky pro precizní manipulaci

- trendy syté barevné odstíny

POPIS PRODUKTU:

Propůjčte svým rtům skutečně intenzivní barvu na celých 16 hodin! Matná tekutá rtěnka Maybelline SuperStay Matte Ink™ zbarví vaše rty sytým odstínem se sametově matným finišem. Výrazná a dlouhotrvající rtěnka Maybelline Matte Ink je součástí City Edition a inspirovaná městem New York a jeho stylem, který se neomrzí. Tuhle rtěnku zkrátka nelze nemilovat!

PROPŮJČTE SVÝM RTŮM

SKUTEČNĚ INTENZIVNÍ BARVU NA CELÝCH 16 HODIN!

INK_FORM.png

Použití:

S aplikací začněte ve středu horního rtu a kopírujte kontury úst. Poté přetřete rtěnkou Maybelline SuperStay také celý spodní ret.

PRECISE_PACK.png

Maybelline New York Hyper Precise All Day Eyeliner oční linky v peru - odstín Matte Black 1 ml

- vytváří precizní tenkou linku

- má ultra tenký hrot

- nerozmazává se

- odolává vodě

- vhodné i pro nositelky kontaktních čoček

- dermatologicky a oftalmologicky testováno

- bez parfemace

POPIS PRODUKTU:

Snadné a precizní nanášení, dlouhá výdrž a žádné rozmazávání – vše co od svého uhrančivého pohledu očekáváte vám splní oční linky v peru Maybelline Hyper Precise. Díky ultra tenké špičce zvládnete vytvořit jak dokonale tenkou linku, tak i silnou. Díky voděodolnému složení linky odolají i náročným podmínkám a vy si tak můžete být jistá svým dokonalým líčením očí za všech okolností. 

SNADNÉ A PRECIZNÍ NANÁŠENÍ, DLOUHÁ VÝDRŽ

A ŽÁDNÉ ROZMAZÁVÁNÍ

HYPER_PRECISE_FORM.png

Použití:

Koncem aplikátoru veďte tenkou linku směrem od vnitřního koutku k vnějšímu. Linku odlíčíte přípravkem pro voděodolné líčení.