top of page
HEADER1.png

 Termín přihlašování: 9. 10. - 15. 10. 2023 

NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip

Vivid Bright Liquid Liner

Olej na rty - na výběr z 8 odstínů k testování + Tekuté oční linky - odstín 04 On red

HEADER22.png

OLEJOVÝ LESK. OLEJOVÝ ÚČINEK. OLEJOVÁ OCHRANA. SEZNAMTE SE: JEDINÝ OLEJ SVÉHO DRUHU OD NYX PROFESSIONAL MAKEUP! MÁTE NA VÝBĚR HNED Z 8 ODSTÍNŮ.

Přemýšlíte, jak docílit lesklých a šťavnatých rtů? Pak je olej na rty NYX Professional Makeup Fat Oil Lip Drip stvořený přesně pro vás. Kromě oslnivého lesku rtům poskytuje intenzivní hydrataci a ochranu až na 12 hodin. Máte na výběr hned z 8 odstínů k testování. Společně s olejem na rty otestujete  tekuté oční linky v odstínu 04 On Red. 

Právě nyní hledáme 100 testujících, které nebo kteří s námi vyzkouší výše zmíněné novinky od NYX Professional Makeup! Staňte se jednou nebo jedním z vybraných testujících, seznamte se s produkty, řádně a opakovaně je používejte a podělte se s námi o své dojmy z testování!

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

23fb7af5084d9d1779ce8e22189504517032976c.png

NYX Professional Makeup Fat Oil LIPDRIP

Olej na rty - na výběr z 8 odstínů k testování

- poskytuje až 12hodinovou hydrataci a ochranu

-dodává rtům oslnivý lesk a přirozenou barvu 

- lze nanášet samostatně nebo vrstvit na rtěnku 

- široký aplikátor umožňuje snadnou aplikaci

- příjemná nelepivá textura 

NA VÝBĚR Z 8 ODSTÍNŮ K TESTOVÁNÍ:

01 MY MAIN, 02 MISSED cALL, 03 SUPERMODEL, 04 THAT'S CHIC, 05 NEWSFEED, 06 FOLLOW BACK, 07 DRIP SCROLLIN, 08 STATUS UPDATE

POPIS PRODUKTU:

Olej na rty od NYX Professional Makeup, jediný svého druhu! Olejový účinek. Olejový lesk. Olejová ochrana. S obsahem moruškového oleje, malinového oleje a skvalánu. Dostupný v 8 odstínech s 12 hodinovou hydratací, pohodlným nošením, nelepivou texturou a vysokým leskem. Veganské složení. Vždy cruelty-free.

Poznejte Fat Oil, první olej na rty od NYX Professional Makeup, jediný svého druhu! Rty napumpuje svým olejovým účinkem, olejovým leskem a olejovou ochranou. Zároveň jim dodá olejovou hydrataci až na 12 hodin! Nanesete jej lehce jedním tahem pomocí hrubého aplikátoru. Dostupný je v 8 odstínech s pohodlným nošením, nelepivou texturou a vysokým leskem. To je olej na rty s trojím účinkem.

LESKLÉ, HYDRATOVANÉ A ŠŤAVNATÉ RTY AŽ NA 12 HODIN!
MÁTE NA VÝBĚR Z 8 ODSTÍNŮ K TESTOVÁNÍ:

SHADES.png

Použití:

Olej navrstvěte podle potřeby na rty pomocí hrubého aplikátoru.

ec2aae8823cba857ca2f5d104d9087c37047c0ca.png

NYX Professional Makeup

Vivid Bright Liquid Liner tekuté oční linky

- odstín 04 On Red

- nabízí intenzivní odstín s vysokou pigmentací 

- zasychají do matného finiše 

- umožňují vytvořit jemné i extravagantní líčení

- odolné vůči rozmazání, vyblednutí a obtisknutí 

- tenká špička umožňuje precizní aplikaci 

- tekutá textura se snadno nanáší 

vhodné pro začátečníky i profesionály 

POPIS PRODUKTU:

Grafické umění na vašich očích díky našim matným tekutým linkám v 9 zářivých odstínech. Složení, které se snadno nanáší a odolává rozmazání, vám umožní volně experimentovat s hladkými i vytaženými linkami. Supertenký a precizní hrot vám poskytuje naprostou kontrolu, takže můžete vytvářet vše od ostrých akcentů až po výrazný grafický vzhled. Výsledkem je bezvadná hladká linka, která se nelepí, nevytváří hrudky, takže se nemusíte bát přerušovaných linií či tahání jemné pokožky kolem očí! Vždy cruelty-free.

Toužíte si bez námahy vytvořit na očích grafické líčení? Je čas na naše tekuté oční linky se snadnou aplikací v 9 zářivých odstínech! Jejich ultra pigmentované složení klouže po očním víčku bez přerušovaných linií či tahání pokožky a zasychá do matného vzhledu. Nové složení linek je odolné proti vyblednutí a olupování - ideální pro začátečníky i profesionály! Nechte projevit svou uměleckou duši a pomocí supertenkého hrotu štětečku dosáhněte bezvadné vytažené i grafické linky.

SE SUPERTENKÝM A PRECIZNÍM HROTEM
PRO NAPROSTOU KONTROLU 

LINER_FULL.png

Použití:

Při malování linek si pro začátek zvolte dva odstíny. Tmavší barvu naneste podél linie řas, abyste líčení dodali hloubku. Druhou barvu naneste co nejblíže k první lince a směle ji na konci vytáhněte do ocásku. Pro tip: Do vodní linky na spodním víčku naneste barevnou tužku na oči.

bottom of page