top of page
home.png

 Termín přihlašování: 17. 3. - 26. 3. 2023 

NYX Professional Makeup Shine Loud High Shine Lip Color, NYX Professional Makeup Vivid Matte Eyeliner, Maybelline NY Falsies Surreal Mascara, Maybelline NY Super Stay 24 H hybrid Powder, Essie hard to resist advanced & Essie on a roll

Lesklá tekutá rtěnka – odstín 03 Ambition Statement 6,8 ml + řasenka 10 ml + tekutá oční linka + zmatňující make-up v pudru + pokročilý zpevňovač nehtů 13,5 ml + vyživující meruňkový olej na nehty a kůžičku 13,5 ml

header222.png

Objevte s námi další makeupové novinky od NYX Professionnal Makeup,  Maybelline New York a Essie!

Mix makeupových novinek od Vašich oblíbených značek je opět tu! Vyzkoušejte s námi zdarma lesklou tekutou rtěnku v odstínu 03 Ambition Statement, novou řasenku od Maybelline NY, tekutou oční linku, zmatňující make-up v pudru, pokročilý zpěvňovač nehtů a vyživující meruňkový olej na nehty a kůžičku!

 

Právě nyní hledáme 100 testujících, které s námi výše zmíněné makeupové novinkyStaňte se jednou z vybraných testujících

a podělte se s námi o své dojmy z testování. Stačí řádně otestovat, zařadit do své pečující rutiny a vyplnit online dotazník!

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

2a4a7235c5c217a360071ebb4ca21a07f168f1b6.png

NYX Professional Makeup Shine Loud High Shine Lip Color Lesklá tekutá rtěnka – odstín 03 Ambition Statement 6,8 ml

- Ultra pigmentovaná

- Vysoce lesklá

- Lehká a pohodlná na rtech

POPIS PRODUKTU:

Shine Loud Pro Pigment Lip Shine - ultra pigmentovaná vysoce lesklá tekutá rtěnka s výdrží až 16 hodin! Je lehká a pohodlná na rtech, dostupná v nádherných barvách s ultralesklým a nelepivým leskem.

 

VYSOCE LESKLÁ TEKUTÁ RTĚNKA
S VÝDRŽÍ AŽ 16 HODIN

shine_loud_form.png

Použití:

Naneste aplikátorem barevnou rtěnku, nechte 90 sekund zaschnout. Poté naneste lesk a užívejte výdž až 16 hodin!

214d990ed9d49f059a4b6648213499d3c7bb2276.png

Maybelline New York Falsies Surreal 

 prodlužující řasenka 10 ml

- přirozený vzhled řas

- nadpřírozená délka

- neskutečný objem řas

POPIS PRODUKTU:

Řasenka Falsies Surreal promění vaše přání o nekonečných a objemných řasách na realitu. Díky kartáčku se štětinkami různých velikostí prodlouží řasy a dodá jim nadpřirozený objem. Obsahuje složení s umělým hedvábím pro maximální přilnavost k řasám, bez složek živočišného původu nebo jejich derivátů. Přirozený vzhled řas, nadpřirozená délka, neskutečný objem.

EFEKT NADPŘIROZENĚ PRODLOUŽENÝCH ŘAS
A NEUVĚŘITELNÝ OBJEM

masc_form.png

Použití:

Pomocí kartáčku učešte obočí a upravte jej do požadovaného tvaru.

vivid_matte_pack.png

NYX Professional Makeup

Vivid Matte Liquid Eyeliner tekuté oční linky

s matným efektem

- sytá a intenzivní barva

- pro matný vzhled

- produkt je odolný proti otěru

POPIS PRODUKTU:

Získejte ultra matné, zářivé černé linky. Složení, které se snadno nanáší a odolává rozmazání, vám umožní volně experimentovat s grafickými i vytaženými linkami. Supertenký, precizní hrot vám pokaždé poskytne dokonalou kontrolu nad tloušťkou a definicí vašeho líčení. Výsledkem je bezvadná hladká linka, která se nelepí, nevytváří hrudky, takže se nemusíte bát přerušovaných linií či tahání jemné pokožky kolem očí! 

Znovu představujeme oblíbený produkt našich fanoušků: matné linky jsou zpět a lepší než kdykoli předtím! Náš nejzářivější pigment se pojí s matným v novém složení, které je odolné proti vyblednutí, olupování i odtlačování. Jednoduché tekuté linky v černé barvě. 

Zamilujte se do našeho ultra pigmentovaného složení bez přerušovaných linií či tahání pokožky očních víček. Nechte projevit svoji uměleckou duši a pomocí nejtenčí špičky štětečku dosáhněte dokonalé vytažené i jednoduché grafické linie!

ULTRA MATNÉ, ZÁŘIVÉ ČERNÉ LINKY,
INTENZIVNÍ PIGMENTACE, PRECIZNÍ HROT

vivid_matte.png

Použití:

Začněte vykreslením linky co nejblíže k linii horních řas. Pomocí hrotu na konci směle vytáhněte ocásek linky a spojte jej s linkou u řas. Vytvořte požadovanou tloušťku. Pro tip: Při aplikaci se podívejte dolů do zrcadla, abyste dosáhli lepšího úhlu!

powder_pack.png

Maybelline New York Super Stay 24 H hybrid

zmatňující make-up v pudru

- krycí vlastnosti make-upu

- zmatňující účinek pudru

- nezalézá do vrásek

- pohlcuje nadměrnou mastnotu

- jemné tónující pigmenty

- bez pocitu zatížení

POPIS PRODUKTU:

Dokáže tvůj pudr totéž? Kombinace krycí vlastnosti make-upu a zmatňujícího účinku pudru se SuperStay 24H Hybrid Powder-Foundation od Maybelline New York bez pocitu zatížení. Nezalézá do vrásek, pohlcuje nadměrnou mastnotu a vydrží až 24 hodin bez rozmazání.

Ultra jemné tónující pigmenty pro celodenní rovnoměrný krytí lehké jako vzduch. Středně až plně krytá pleť po celý den. Nekomedogenní. Bez olejů.

KOMBINACE KRYCÍ VLASTNOSTI MAKE-UPU
A ZMATŇUJÍCÍHO ÚČINKU PUDRU

powder_form.png

Použití:

Naneste pudr na tvář štětcem pro zmatnění pleti nebo fixaci make-upu. Pro použítí pudru jako make-up použijte k aplikaci vlhkou houbičku. Výsledek? Perfektní, matný a naprosto přirozený vzhled.

f9c1dc4a700d9e50d03e79c6438469ecdedcef2a (3).png

Essie hard to resist advanced 

pokročilý zpevňovač a posilovač nehtů 13,5 ml

- zdravější nehty po 3 dnech nošení

- zpěvňuje nehty

- zabraňuje lámavosti nehtů

- klinicky testováno

- zdravě vypadající nehty

POPIS PRODUKTU:

Zabraňte lámání a třepení nehtů s pokročilým zpevňovačem nehtů hard to resist advanced od essie! Vaše nehty zůstanou odolnější a pevnější po pravidelné aplikaci díky klinicky vylepšenému transparentnímu složení. Poškozené nehty nyní našly essie péči s hard to resist advanced.

Zdravější nehty po 3 dnech nošení. Zpevňuje nehty. Zabraňuje lámavost nehtů. Klinicky testováno. Zdravě vypadající a zpevněné nehty.

ZDRAVĚJŠÍ NEHTY PO 3 DNECH NOŠENÍ,
ZPEVŇUJE NEHTY, ZABRAŇUJE LÁMAVOSTI

essie_full.png

Použití:

Aplikujte jednu vrstvu přímo na nehty. Pro dosažení nejlepšího výsledku noste 3 dny bez odlakování. Používejte pravidelně.

sinnwhdhbuodimxn3hhr.jpg

Essie on a roll vyživující meruňkový olej

na nehty a kůžičku 13,5 ml

- intenzivní péče o vaše nehty na každém kroku

-rychlé vstřebávání

- nemastící hydratace

- složení z 97 % přírodního původu

- masážní kulička pro snadnou aplikaci

- regulace ideálního množství oleje při aplikaci

- nezanechává nepořádek

POPIS PRODUKTU:

Jak na intenzivní péči o Vaše nehty a kůžičku? Roztočte to s essie! Za pomocí inovativního balení s masážní kuličkou docílíte snadné aplikace a okamžitého vstřebávání i na cestách, kdekoli a kdykoli. Vyživující olej na nehty a kůžičku obsahuje až 97 % přírodních ingrediencí a s novým způsobem aplikace navíc nezanecháte žádný nepříjemný nepořádek. Převezměte kontrolu nad péčí o Vaše nehty s essie on a roll.

Intenzivní péče o vaše nehty na každém kroku. Rychlé vstřebávání. Nemastící hydratace. Složení z 97 % přírodního původu. Masážní kulička pro snadnou aplikaci a regulaci ideálního množství oleje. Nezanechává nepořádek.

VYŽIVUJÍCÍ OLEJ NA NEHTY A KŮŽIČKU
OBSAHUJE AŽ 97 % PŘÍRODNÍCH INGREDIENCÍ

rollon_form.png

Použití:

Jedním tahem za pomocí masážní kuličky přejeďte nehtovou kůžičku a nechte zaschnout.

bottom of page