top of page
HEADER.png

 Termín přihlašování: 28. 8. - 2. 9. 2023 

Reebok Move Your Spirit, Cool Your Body

& Inspire Your Mind 

3 SETY RŮZNÝCH VŮNÍ PRO ŽENY DLE VAŠEHO VÝBĚRU: Toaletní voda pro ženy 100 ml  + deodorant ve spreji 150 ml + sprchový gel pro ženy 250 ml + tělová mlha 250 ml 

HEADER22.png

OBJEVTE S NÁMI KAŽDODENNÍ PÉČI VONNÝCH A KOSMETICKÝCH ŘAD LEGENDÁRNÍ SPORTOVNÍ ZNAČKY REEBOK!

Sportovní značka Reebok je ve světě dlouhodobým fenoménem a patří mezi špičku výrobců funkčního oblečení, bot, doplňků a také každodenní kosmetické péče nejen pro sportovce!

A Vy s námi nyní můžete vyzkoušet a na vlastní kůži otestovat hned 3 sety různých vůní každodenní péče se 4 produkty uvnitř! Každý set obsahuje toaletní vodu pro ženy 100 ml a doplňující tělový deodorant ve spreji 150 ml, sprchový gel pro ženy 250 ml a tělovou mlhu pro ženy 250 ml se stejnou parfemací pro dosažení maximálního požitku z Vaší vůně!  

 

VYBERTE SI 1 ZE 3 SETŮ RŮZNÝCH VŮNÍ DLE VAŠICH PREFERENCÍ: 

MOVE YOUR SPIRIT, COOL YOUR BODY & INSPIRE YOUR MIND

 

MOVE YOUR SPIRIT: květinová, ovocná, mladistvá a živá vůně podtrhující ženskost a krásu každé ženy

 

COOL YOUR BODY: čistá, svěží, květinově-ovocná vůní jako ideální volba pro svobodomyslnou ženu a něžné květinové okouzlení po celý den

 

INSPIRE YOUR MIND: orientální, gurmánská, smyslná a inspirující vůně ​pro silné a sofistikované ženy.

Právě nyní hledáme 25  testujících žen pro každý set výše zmíněných řad Reebok, tedy 75 testujících, které s námi otestují výše zmíněné produkty dle svých preferencí a následně se s námi podělí o své dojmy z testování! Stačí v přihlašovacím formuláři zvolit 1 ze 3 setů, který si přejete otestovat. Přihlaste se do testování, řádně používejte produkty po celou dobu testování (2 týdny) a dejte nám vědět své dojmy z testování!

SDÍLEJTE SVÉ DOJMY Z TESTOVÁNÍ NA INSTAGRAMU A TIKTOKU A VYHRAJTE 5 BALÍČKŮ V HODNOTĚ 3 000 KČ!

Všechny vybrané testující se navíc mohou účastnit soutěže o 5 balíčků produktů Reebok v hodnotě 1500 Kč (50 EUR) a 5 dárkových poukazů v hodnotě 1500 Kč na cokoliv na e-shopu Footshop (www.footshop.cz) s širokým výběrem sportovního a módního oblečení, bot a doplňků včetně značky Reebok. Výherci soutěže se stane 5 soutěžících, jejichž řádně označené sdílené příspěvky (#reebok_czsk, #reebok, #all2test, @all2test) z testování výše uvedených produktů na Instagramu nebo Tiktoku budou vybrány týmem značky Reebok jako nejlepší zveřejněné příspěvky! Úplné podmínky soutěže naleznete zde.

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

VAŠE 3 ÚKOLY V RÁMCI TESTOVÁNÍ

1

SEZNAMTE SE

A TESTUJTE

Zařaďte testované produkty 

do své pečující rutiny, řádně a opakovaně je používejte po celou dobu testování a seznamte se s jejich vlastnostmi a použitím. Všechny náležité informace o produktech naleznete na této stránce.

SDÍLEJTE

S NÁMI 

2

Podělte se o své zkušenosti z testování v příspěvku, příběhu nebo pomocí videa na Instagramu nebo TikToku společně s následujícími hashtagy a označením:  

#reebok, #reebok_czsk,

#all2test, @all2test

3

OBJEKTIVNĚ

OHODNOŤTE

Řekněte nám formou objektivní recenze, jak se Vám testované produkty líbily, a to vyplněním online dotazníku, který naleznete v emailu od nás  společně s rekapitulací pravidel testování.

DĚKUJEME, ŽE NEUVÁDÍTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA", NEBOŤ SE NEJEDNÁ

O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ.

Pro řádnou účast v testování je třeba splnit výše zmíněné úkoly nejpozději do 29. 9. 2022.

Úplné podmínky testování naleznete zde

inspire_pack.png

REEBOK INSPIRE YOUR MIND

Toaletní voda pro ženy 100 ml + deodorant pro ženy s 0 % alkoholu 150 ml +  sprchový gel pro ženy s vanilkou, pižmem a pačuli 250 ml + tělová mlha CAPTIVATING GLOW pro ženy 250 ml

- orientální a gurmánská vůně

- podtrhne smyslnost každé ženy

- vhodné pro každodenní nošení

- veganské produkty

- s certifikací FSC

Velikost testovaného balení: 100 ml + 150 ml + 250 ml

+ 250 ml

POPIS PRODUKTU:

Objevte smyslnou, inspirující vůni, která se otevírá několika překvapivými tóny hrušek a pistácií. Její smyslné, ženské srdce z magnólie, růže a ylang ylang vytváří jedinečně sofistikovanou směs vedoucí k dokonalému, jemnému závěru vanilky a pačuli.


RODINA VŮNÍ: ORIENTÁLNÍ - GURMÁNSKÉ

BERGAMOTOVÝ OLEJ,
HRUŠKA, PISTÁCIE, MAGNOLIE,
RŮŽE, YLANG YLANG,
VANILKA, PIŽMO, PAČULI

 

Toaletní voda REEBOK INSPIRE YOUR MIND s orientálně gurmánskou vůní ​podtrhne smyslnost každé ženy. Vůně je vhodná pro každodenní nošení.

Svěží deodorant REEBOK INSPIRE YOUR MIND ve spreji obsahuje 0 % alkoholu, dodává svěžest, příjemně voní a neutralizuje zápach.

Svěží sprchový gel REEBOK INSPIRE YOUR MIND provoní vaši pokožku krásnou vůní, vytváří bohatou pěnu a potěší vaše smysly. Bez silikonu. Sportovní a snadno uchopitelná láhev. Vhodný pro každodenní použití. Veganská certifikace.

Tělová mlha REEBOK BODY MIST GLOW dodává pokožce pocit projasnění a prozáří jí. Základním složením je zlatá hruška, květ pomeranče a kardamon. Díky praktickému balení se vejde do každé tašky a poskytne tak osvěžení kdykoli během dne.

REEBOK INSPIRE YOUR MIND:
INSPIRUJÍCÍ, ORIENTÁLNĚ GURMÁNSKÁ VŮNĚ
PODTRHUJÍCÍ SMYSLNOST KAŽDÉ ŽENY

inspire.png

Použití:

DEODORANT: Aplikujte kdykoli během dne. SPRCHOVÝ GEL: Aplikujte při sprchování či koupeli. Naneste na pokožku celého těla a poté opláchněte teplou vodou. Vhodné pro každodenní použití.

cool_pack.png

REEBOK COOL YOUR BODY

Toaletní voda pro ženy 100 ml + deodorant pro ženy s 0 % alkoholu 150 ml +  sprchový gel pro ženy 250 ml + tělová mlha ULTRA COOLING RELIEF pro ženy 250 ml

- květinově čerstvá vůně

- ideální volba pro každou svobodomyslnou ženu

- vhodné pro každodenní nošení

- veganské produkty

- s certifikací FSC

Velikost testovaného balení: 100 ml + 150 ml + 250 ml

+ 250 ml

POPIS PRODUKTU:

Užívejte si něžné květinové okouzlení po celý den. Nechte se svést svěží, květinovou a revitalizující vůni s několika ovocnými akcenty šťavnaté broskve a křupavé hrušky. Ženské srdce z jasmínu a bambusu neodolatelně vede do jemného, dokonalého zakončení na bázi santalového dřeva a pižma.


RODINA VŮNÍ: KVĚTINOVÉ - ČERSTVÉ
HROZNA, BROSKEV, HRUŠKA,
GARDÉNIE, JASMÍN, RŮŽE,
BAMBUSOVÝ AKORD,
SANDALOVÉ DŘEVO, PIŽM
O
 

Toaletní voda REEBOK COOL YOUR BODY s čistou, svěží, květinovou a ovocnou vůní je ideální volbou pro svobodomyslnou ženuVůně je vhodná pro každodenní nošení.

Svěží deodorant REEBOK COOL YOUR BODY ve spreji obsahuje 0 % alkoholu, dodává svěžest a energizuje, příjemně voní a neutralizuje zápach. Nedráždí pokožku.

Osvěžující sprchový gel REEBOK COOL YOUR BODY provoní vaši pokožku krásnou vůní, vytváří bohatou pěnu a potěší vaše smysly. Bez silikonu. Sportovní a snadno uchopitelná láhev. Vhodný pro každodenní použití. Veganská certifikace.

Tělová mlha REEBOK BODY ULTRA COOLING RELIEF  dodává pokožce pocit svěžesti a příjemně ji ochlazuje. Přináší  pocit příjemné chladivé sprchy po tréninku, osvěžení a ochlazení těla. Základním složením je okurka, meloun a zelený ledový čaj. Díky praktickému balení se vejde do každé tašky a poskytne tak osvěžení kdykoli během dne.

REEBOK COOL YOUR BODY:
NĚŽNÉ, KVĚTINOVĚ ČERSTVÉ OPOJENÍ
PRO SVOBODOMYSLNÉ ŽENY

cool_full.png

Použití:

DEODORANT: Aplikujte kdykoli během dne. SPRCHOVÝ GEL: Aplikujte při sprchování či koupeli. Naneste na pokožku celého těla a poté opláchněte teplou vodou. Vhodné pro každodenní použití.

move_pack.png

REEBOK MOVE YOUR SPIRIT

Toaletní voda pro ženy 100 ml + deodorant pro ženy s 0 % alkoholu 150 ml +  sprchový gel pro ženy 250 ml + tělová mlha REVITALIZING BOOST  pro ženy 250 ml

- květinově ovocná vůně

- živá a mladistvá vůně, která podtrhne ženskost každé ženy

- vhodné pro každodenní nošení

- veganské produkty

- s certifikací FSC

Velikost testovaného balení: 100 ml + 150 ml + 250 ml

+ 250 ml

POPIS PRODUKTU:

Nechte se okouzlit živou a mladistvou, květinově ovocnou vůní, která vás překvapí vrchními tóny červeného ovoce a růžového pepře. Krémový, ženský dotek pivoňky v kombinaci s frézií a nezaměnitelný základní tón sladké, uklidňující vanilky dělají z této směsi jedinečný výtvor.


RODINA VŮNÍ: KVĚTINOVÉ-OVOCNÉ
ČERVENÉ OVOCE, RŮŽOVÉ
PAPRIKA, TŘEŠŇOVÝ KVĚT,
ORCHIDEJ, FRESIE, PIVOŇKA,
VANILKA, KRÉMOVÉ NÁPONY,
PIŽMO

Toaletní voda REEBOK MOVE YOUR SPIRIT s květinovou, ovocnou, mladistvou a živou vůní podtrhne ženskost a krásu každé ženy. Vůně je vhodná pro každodenní nošení.

Svěží deodorant REEBOK MOVE YOUR SPIRIT ve spreji obsahuje 0 % alkoholu, dodává svěžest, příjemně voní a neutralizuje zápach. Nedráždí pokožku.

Osvěžující sprchový gel REEBOK MOVE YOUR SPIRIT provoní vaši pokožku krásnou vůní, vytváří bohatou pěnu a potěší vaše smysly. Bez silikonu. Sportovní a snadno uchopitelná láhev. Vhodný pro každodenní použití. Veganská certifikace.

Tělová mlha REEBOK BODY MIST REVITALIZING BOOST dodává vašemu tělu pocit energie a regenerace. Základním složením je šťavnatá kvajáva, broskev a zázvor. Díky praktickému balení se vejde do každé tašky a poskytne tak osvěžení kdykoli během dne.

REEBOK MOVE YOUR SPIRIT:

ŽIVÁ A MLADISTVÁ, KVĚTINOVĚ OVOCNÁ VŮNĚ,

KTERÁ PODTRHNE ŽENSKOST KAŽDÉ ŽENY

move_full.png

Použití:

DEODORANT: Aplikujte kdykoli během dne. SPRCHOVÝ GEL: Aplikujte při sprchování či koupeli. Naneste na pokožku celého těla a poté opláchněte teplou vodou. Vhodné pro každodenní použití.

VYBERTE SI ZE 3 SETŮ RŮZNÝCH VŮNÍ
DLE VAŠICH PREFERENCÍ: MOVE YOUR SPIRIT,
COOL YOUR BODY & INSPIRE YOUR MIND

vune.png

V přihlašovacím fomuláři lehce vyberete jeden ze 3 setů různých vůní dle Vašich preferencí tak, aby vůně produktů Reebok nejvíce odpovídala Vašim představám. 

bottom of page