top of page
HEADER.png

 Termín přihlašování: 28. 8. - 3. 9. 2023 

Reebok Move Your Spirit, Cool Your Body

& Inspire Your Mind 

3 SETY RŮZNÝCH VŮNÍ A KAŽDODENNÍ PÉČE PRO MUŽE DLE VAŠEHO VÝBĚRU: Toaletní voda pro muže 100 ml  + deodorant ve spreji 150 ml

+ sprchový gel pro muže 250 ml + tělová mlha 250 ml 

HEADER2.png

OBJEVTE S NÁMI 3 RŮZNÉ VŮNĚ A KAŽDODENNÍ TĚLOVOU PÉČI NEJEN PRO SPORTOVCE OD  LEGENDÁRNÍ SPORTOVNÍ ZNAČKY REEBOK!

Sportovní značka Reebok je ve světě dlouhodobým fenoménem a patří mezi špičku výrobců funkčního oblečení, bot, doplňků a také každodenní kosmetické péče nejen pro sportovce!

A Vy s námi nyní můžete otestovat hned 3 sety různých vůní a každodenní péče se 4 produkty uvnitř! Každý set obsahuje toaletní vodu pro muže 100 ml, parfémovaný tělový deodorant ve spreji 150 ml, sprchový gel pro muže 250 ml a tělovou mlhu 250 ml se stejnou parfemací pro dosažení maximálního požitku z Vaší vůně.  

 

VYBERTE SI 1 ZE 3 SETŮ RŮZNÝCH VŮNÍ DLE VAŠICH PREFERENCÍ: 

MOVE YOUR SPIRIT, COOL YOUR BODY & INSPIRE YOUR MIND

 

INSPIRE YOUR MIND: orientálně pikantní, kořenitá a inspirativní vůně, kterou ocení každý moderní gentleman. 

COOL YOUR BODY: čistá, svěží, dřevitá, vodní a hravá vůně, která vás nepřestane bavit.

MOVE YOUR SPIRIT: lehká, svěží, akvatická vůně pro aktivního muže plného energie.

 ​

Právě nyní hledáme 25 testujících mužů pro každý set výše zmíněných řad Reebok, tedy 75 testujících, kteří s námi otestují výše zmíněné produkty dle svých preferencí a následně se s námi podělí o své dojmy z testování! Stačí v přihlašovacím formuláři zvolit 1 ze 3 setů, který si přejete otestovat. Přihlaste se do testování, řádně používejte produkty po celou dobu testování (2 týdny) a dejte nám vědět své dojmy z testování!

SDÍLEJTE SVÉ DOJMY Z TESTOVÁNÍ NA INSTAGRAMU A TIKTOKU A VYHRAJTE 5 BALÍČKŮ V HODNOTĚ 3 000 KČ!

Všichni vybraní testující se navíc mohou účastnit soutěže o 5 balíčků produktů Reebok v hodnotě 1500 Kč (50 EUR) a 5 dárkových poukazů v hodnotě 1500 Kč na cokoliv na e-shopu Footshop (www.footshop.cz) s širokým výběrem sportovního a módního oblečení, bot a doplňků včetně značky Reebok. Výherci soutěže se stane 5 soutěžících, jejichž řádně označené sdílené příspěvky (#reebok_czsk, #reebok, #all2test, @all2test) z testování výše uvedených produktů na Instagramu nebo Tiktoku budou vybrány týmem značky Reebok jako nejlepší zveřejněné příspěvky! Úplné podmínky soutěže naleznete zde.

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

VAŠE 3 ÚKOLY V RÁMCI TESTOVÁNÍ

1

SEZNAMTE SE

A TESTUJTE

Zařaďte testované produkty 

do své pečující rutiny, řádně a opakovaně je používejte po celou dobu testování a seznamte se s jejich vlastnostmi a použitím. Všechny náležité informace o produktech naleznete na této stránce.

SDÍLEJTE

S NÁMI 

2

Podělte se o své zkušenosti z testování v příspěvku, příběhu nebo pomocí videa na Instagramu nebo TikToku společně s následujícími hashtagy a označením:  

#reebok, #reebok_czsk,

#all2test, @all2test

3

OBJEKTIVNĚ

OHODNOŤTE

Řekněte nám formou objektivní recenze, jak se Vám testované produkty líbily, a to vyplněním online dotazníku, který naleznete v emailu od nás  společně s rekapitulací pravidel testování.

DĚKUJEME, ŽE NEUVÁDÍTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA", NEBOŤ SE NEJEDNÁ

O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ.

Pro řádnou účast v testování je třeba splnit výše zmíněné úkoly nejpozději do 29. 9. 2022.

Úplné podmínky testování naleznete zde

inspire_pack.png

REEBOK INSPIRE YOUR MIND

Toaletní voda pro muže 100 ml + deodorant pro muže s 0 % alkoholu 150 ml +  osvěžující sprchový gel 4 v 1 250 ml + tělová mlha ULTRA COOLING RELIEF 250 ml

- orientálně pikantní, kořenitá vůně

- ocení ji každý moderní gentleman

- vhodné pro každodenní nošení

- veganské produkty

- s certifikací FSC

Velikost testovaného balení: 100 ml + 150 ml + 250 ml

+ 250 ml

POPIS PRODUKTU:

Mužnost, sílu a odvahu, které jsou ve vás ukryté, vám pomůže odhalit pánská toaletní voda Reebok Inspire Your Mind . Vůně překypuje maskulinitou a dokonale podtrhne váš charakter na každém kroku. Objevte smyslnou a jedinečnou vůni, která se otevírá horními tóny indonéského bílého pepře v kombinaci s yuzu. Originální, jemné srdce je dřevité a zemité, naplněné arizonským kaktusem. Závěr této nezaměnitelné, plné kreace spočívá na hřejivé vanilce a uklidňující, elegantní ambře.

RODINA VŮNÍ: ORIENTÁLNĚ-PIKANTNÍ
BÍLÝ PEPŘ
CEDRAT, YUZU,
AÇAI BERRY, LEVANDULE, INFUZE
Z KAKTUSU, VANILKA,
AMBER, AMYRIS 

Toaletní vodu REEBOK INSPIRE YOUR MIND s orientálně pikantní, kořenitou vůní ocení každý moderní gentleman. Vůně je vhodná pro každodenní nošení.

Parfémovaný pánský tělový deodorant REEBOK INSPIRE YOUR MIND je skvělým doplňkem vůně ze stejnojmenné kolekce. Ráno použijte intenzivnější vůni, během dne pak stačí pokožku kdykoliv osvěžit tělovým sprejem. Systém otevírání a zavírání pro snadnou manipulaci při sportovních situacích. S 0% alkoholu. Vhodné pro každodenní použití. Veganská certifikace.  

Osvěžující sprchový gel REEBOK INSPIRE YOUR MIND 4 v 1 doplňuje vůni ze stejné řadyvytváří bohatou pěnu a potěší každého muže. Bez silikonu. Sportovní a snadno uchopitelná láhev. Použití 4 v 1 (obličej, vousy, tělový gel a šampon). Vhodný pro každodenní použití. Veganská certifikace.

Tělová mlha REEBOK BODY ULTRA COOLING RELIEF  dodává pokožce pocit svěžesti a příjemně ji ochlazuje. Přináší  pocit příjemné chladivé sprchy po tréninku, osvěžení a ochlazení těla. Základním složením je okurka, meloun a zelený ledový čaj. Díky praktickému balení se vejde do každé tašky a poskytne tak osvěžení kdykoli během dne.

REEBOK INSPIRE YOUR MIND:
ORIENTÁLNĚ PIKANTNÍ A KOŘENITÁ VŮNĚ
PRO MODERNÍHO GENTLEMANA

INSPIRE_FULL.png

Použití:

DEODORANT: Před použitím protřepejte. Můžete opakovat kdykoliv během dne. SPRCHOVÝ GEL: Naneste přípravek na vlhkou pokožku a smyjte veškeré nečistoty. Důkladně opláchněte. Vhodné pro každodenní použití.

cool_pack.png

REEBOK COOL YOUR BODY

Toaletní voda pro muže 100 ml + deodorant pro muže s 0 % alkoholu 150 ml +  osvěžující sprchový gel 4 v 1 250 ml + tělová mlha ULTRA COOLING RELIEF 250 ml

- čistá, svěží, dřevitá, vodní vůně

- hravá vůně, která vás nepřestane bavit

- vhodné pro každodenní nošení

- veganské produkty

- s certifikací FSC

Velikost testovaného balení: 100 ml + 150 ml + 250 ml

+ 250 ml

POPIS PRODUKTU:

Dokažte sám sobě i svému okolí, že vaše energie je téměř nevyčerpatelná. Nezastavujte, překračujte své hranice, zdolávejte všechny výzvy. Toaletní voda pro muže Reebok Cool Your Body s vámi bude vždy držet krok. Osvěžující, dřevitá vůně s pikantními úvodními tóny krvavého pomeranče a mandarinky smíchané s jemnou levandulí. Srdce definuje kompozici se vznešeně harmonizujícími tóny jablka a pomerančového květu smíchanými s nádechem moře. Pačuli a fazole tonka v základu završují vůni, která překypuje charakterem a autentičností.


RODINA VŮNÍ: DŘEVĚNÉ-VODNÍ
ČERVENÝ POMERANČ,
MANDARINKA, LAVANDULE
JABLKO, MOŘSKÉ TÓNY
ORANŽOVÝ KVĚT
PATCHOULI, TONKA, AMBER

Toaletní voda REEBOK COOL YOUR BODY s čistou, svěží, dřevitou, vodní a hravou vůní, která vás nepřestane bavitVůně je vhodná pro každodenní nošení.

Svěží deodorant REEBOK COOL YOUR BODY je skvělým doplňkem vůně ze stejnojmenné kolekce. Ráno použijte intenzivnější vůni, během dne pak stačí pokožku kdykoliv osvěžit tělovým sprejem. Systém otevírání a zavírání pro snadnou manipulaci při sportovních situacích. S 0% alkoholu. Vhodné pro každodenní použití. Veganská certifikace.  

Osvěžující sprchový gel REEBOK COOL YOUR BODY 4 v 1 doplňuje vůni ze stejné řadyvytváří bohatou pěnu a potěší každého muže. Bez silikonu. Sportovní a snadno uchopitelná láhev. Použití 4 v 1 (obličej, vousy, tělový gel a šampon). Vhodný pro každodenní použití. Veganská certifikace.

Tělová mlha REEBOK BODY ULTRA COOLING RELIEF dodává pokožce pocit svěžesti a příjemně ji ochlazuje. Přináší  pocit příjemné chladivé sprchy po tréninku, osvěžení a ochlazení těla. Základním složením je okurka, meloun a zelený ledový čaj. Díky praktickému balení se vejde do každé tašky a poskytne tak osvěžení kdykoli během dne.

REEBOK COOL YOUR BODY:
ČISTÁ, SVĚŽÍ, DŘEVITÁ A VODNÍ VŮNĚ,
KTERÁ VÁS NEPŘESTANE BAVIT

Cool_full.png

Použití:

DEODORANT: Před použitím protřepejte. Můžete opakovat kdykoliv během dne. SPRCHOVÝ GEL: Naneste přípravek na vlhkou pokožku a smyjte veškeré nečistoty. Důkladně opláchněte. Vhodné pro každodenní použití.

move_pack.png

REEBOK MOVE YOUR SPIRIT

Toaletní voda pro muže 100 ml + deodorant pro muže s 0 % alkoholu 150 ml +  osvěžující sprchový gel 4 v 1 250 ml + tělová mlha ULTRA COOLING RELIEF 250 ml

- fougère vůně

- akvatická vůně s tóny moře

- pro aktivního muže plného energie

- vhodné pro každodenní nošení

- veganské produkty

- s certifikací FSC

Velikost testovaného balení: 100 ml + 150 ml + 250 ml

+ 250 ml

POPIS PRODUKTU:

Lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Toaletní voda pro muže Reebok Move Your Spirit vás dostane svou jemnou, sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro každodenní nošení. Svěží mořská vůně rozvíjející se s tóny mražené levandule.  Srdce je plné osvěžujícího mořského vánku s mořskou solí a nádechem cypřiše. Vůně si zachovává styl, který je plný pohybu a elánu, se základními tóny ambry a pačuli.

RODINA VŮNÍ: FOUGERE-VODNÍ
MOŘSKÉ POZNÁMKY, MRAŽENÁ LEVANDULE,
BERGAMOT,
CYPRESS, MOŘSKÁ SŮL,
SMRK, JANTAR, PAČULI 

Toaletní voda REEBOK MOVE YOUR SPIRIT s lehkou, svěží, akvatickou vůní pro aktivního muže plného energie. Vůně je vhodná pro každodenní nošení.

Svěží deodorant REEBOK MOVE YOUR SPIRIT je skvělým doplňkem vůně ze stejnojmenné kolekce. Ráno použijte intenzivnější vůni, během dne pak stačí pokožku kdykoliv osvěžit tělovým sprejem. Systém otevírání a zavírání pro snadnou manipulaci při sportovních situacích. S 0% alkoholu. Vhodné pro každodenní použití. Veganská certifikace.  

Osvěžující sprchový gel REEBOK MOVE YOUR SPIRIT 4 v 1 doplňuje vůni ze stejné řadyvytváří bohatou pěnu a potěší každého muže. Bez silikonu. Sportovní a snadno uchopitelná láhev. Použití 4 v 1 (obličej, vousy, tělový gel a šampon). Vhodný pro každodenní použití. Veganská certifikace.

Tělová mlha REEBOK BODY ULTRA COOLING RELIEF  dodává pokožce pocit svěžesti a příjemně ji ochlazuje. Přináší  pocit příjemné chladivé sprchy po tréninku, osvěžení a ochlazení těla. Základním složením je okurka, meloun a zelený ledový čaj. Díky praktickému balení se vejde do každé tašky a poskytne tak osvěžení kdykoli během dne.

REEBOK MOVE YOUR SPIRIT:

LEHKÁ, SVĚŽÍ, AKVATICKÁ VŮNĚ

PRO AKTIVNÍHO MUŽE PLNÉHO ENERGIE

MOVE_FULL.png

Použití:

DEODORANT: Před použitím protřepejte. Můžete opakovat kdykoliv během dne. SPRCHOVÝ GEL: Naneste přípravek na vlhkou pokožku a smyjte veškeré nečistoty. Důkladně opláchněte. Vhodné pro každodenní použití.

VYBERTE SI ZE 3 SETŮ RŮZNÝCH VŮNÍ
DLE VAŠICH PREFERENCÍ: MOVE YOUR SPIRIT,
COOL YOUR BODY & INSPIRE YOUR MIND

VUNE.png

V přihlašovacím fomuláři lehce vyberete jeden ze 3 setů různých vůní dle Vašich preferencí tak, aby vůně produktů Reebok nejvíce odpovídala Vašim představám. 

bottom of page