HEADER.png

 Termín přihlašování: 25. 7. - 31. 7. 2022 

shu uemura ashita supreme

Posilující a revitalizující šampon 75 ml + kondicionér s revitalizačním účinkem 40 ml + sérum na vlasy s revitalizačním účinkem 30 ml

HEADER2.png

Objevte revitalizující péči pro vlasy a vlasovou pokožku s luxusní japonskou vlasovou péčí shu uemura ashita supreme.

 

Jedinečná síla japonské ashitaby, jejíž schopnost se během jediného dne sama zregenerovat, se odráží v produktech ashita supreme, které poskytují revitalizaci určenou vlasům i pokožce hlavy.

Vlasová pokožka je důkladně očistěna, vlasy intenzivně hydratované, hebké, chráněné před lámáním a plné lesku od kořínků po konečky.

Přihlašte se nyní do testování šamponu, pečujícího balzámu a vyživujícího séra z této řady v praktickém cestovním balení.

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

VAŠE 3 ÚKOLY V RÁMCI TESTOVÁNÍ

1

SEZNAMTE SE

A TESTUJTE

Zařaďte testované produkty 

do své každodenní rutiny, řádně a opakovaně je vyzkoušejte a seznamte se s jejich vlastnostmi a použitím. Všechny náležité informace o produktech 

naleznete na této stránce.

SDÍLEJTE

S NÁMI

2

Podělte se o své zážitky a zkušenosti z testování v příspěvku, příběhu nebo pomocí videa na Instagramu nebo TikToku společně s následujícími hashtagy a označením: 

#shu_uemura, #ashitasupreme, 

#all2test, @shuuemura_artofhair, @all2test 

3

OBJEKTIVNĚ

OHODNOŤTE

Řekněte nám formou objektivní recenze, jak se Vám testované produkty líbily, a to vyplněním online dotazníku, který naleznete gratulačním emailu společně s rekapitulací pravidel testování a informacemi o produktech.

VE SVÉM ONLINE SDÍLENÍ NEUVÁDĚJTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA", NEBOŤ SE NEJEDNÁ O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ.

Pro řádnou účast v testování je třeba splnit všechny 3 zmíněné úkoly nejpozději do 28. 8. 2022.

Úplné podmínky testování naleznete zde

01_packshot_shampoo.png

shu uemura ashita supreme
posilující a revitalizující šampon 75 ml

- šetrně čistí vlasové vlákno i pokožku hlavy
- dodává vlasům lesk a hebkost
- snižuje riziko lámání vlasu
- péče vhodná pro všechny typy vlasů

Velikost testovaného balení: 75 ml

POPIS PRODUKTU:

Pro navrácení přirozené krásy vlasů nestačí dbát pouze o kondici vlasového vlákna, jelikož speciální péči vyžaduje také vlasová pokožka. Šampon shu uemura ashita supreme přináší komplexní revitalizační péči pro všechny typy vlasů.

Bílá krémová textura šetrně čistí vlasové vlákno i pokožku hlavy a dodává vlasům přirozený lesk a hebkost bez zatížení.

 

DŮKLADNÁ OČISTA POKOŽKY HLAVY
A POSÍLENÍ VLASOVÉHO VLÁKNA

FULL2.png

Značka shu uemura art of hair se inspirovala japonským systémem vrstvení a vytvořila řadu pro důkladnou očistu pokožky hlavy a posílení vlasového vlákna, jež je určená jak ženám, tak mužům.

Řada produktů ashita supreme nabízí péči vhodnou pro každý typ vlasů, zejména pak pro ty, kterým chybí lesk a síla. Ocení ji i lidé s citlivou vlasovou pokožkou.

02_packshot_condi.png

shu uemura ashita supreme
pečující balzám s revitalizujícím účinkem 40 ml

- intenzivně vyživuje a revitalizuje vlasy
- lehké složení pečuje o vlasy bez jejich zatížení
- zanechává vlasy lesklé
- chrání vlasy před lámáním
- umožňuje snadnější rozčesávání

Velikost testovaného balení: 40 ml

POPIS PRODUKTU:

Navraťte svým vlasům jejich přirozený lesk, sílu a hebkost, ať opět září. Kondicionér shu uemura ashita supreme revitalizuje a vyživuje vlasová vlákna od kořínku až ke konečkům. Lehká krémová textura zajišťuje snadnou a rovnoměrnou aplikaci, zatímco jemné složení obohacené o extrakt z Ashitaby vlasy vyhlazuje, posiluje a zanechává je hydratované.

03_packshot_serum.png

shu uemura ashita supreme
sérum na vlasy s revitalizujícím účinkem 30 ml

- intenzivní revitalizační péče vhodná pro všechny typy vlasů
- má lehké a nemastné složení
- zanechává vlasy hebké a snadno upravitelné
- lehká gelová textura nezatěžuje vlasy

Velikost testovaného balení: 30 ml

POPIS PRODUKTU:

Sérum shu uemura ashita supreme obohacené o extrakt z Ashitaby revitalizuje všechny typy vlasů. Lehká gelová textura vlasy hloubkově vyživuje a dodá jim hebkost bez zatížení.

POŽITEK PRO SMYSLY:
TAJEMNÁ A NEOBVYKLÁ VŮNĚ DŘEVITOSTI A SVĚŽESTI

FULL.png

Požitek pro smysly, to je tajemná a neobvyklá vůně odrážející vlastnosti úžasné ashitaby rostoucí v japonském lese. Pocítíte dřevitost a zároveň svěžest, jako by vás omývala mořská voda s nádechem citrusů a smyslné pačuli.

Použití:

ŠAMPON:

Šampon shu uemura ashita supreme naneste na vlhké vlasy a masírováním zpěňte. V případě potřeby přidejte trochu vody, čímž podpoříte bohatost pěny. Poté důkladně opláchněte. Pro důkladnou očistu aplikaci šamponu opakujte.

 

KONDICIONÉR:

Následně na čerstvě umyté, ručníkem vysušené vlasy naneste malé množství balzámu. Důkladně jej vmasírujte do délek a konečků s pomocí prstů, nechte 3 minuty působit a poté důkladně opláchněte.

 

SÉRUM:

Vlasové sérum aplikujte do suchých délek a konečků vlasů. Sérum je možné použít po vyfoukání vlasů, čímž budou přes den dodatečně vyživené a chráněné. Pro extra výživu můžete sérum nanést večer a nechat působit přes noc.