top of page
header (1).png

 Termín přihlašování: 27. 5. - 2. 6. 2024 

TESTUJTE S NÁMI ZDARMA:

Max Factor Masterpiece Lash Wow & False Lash XXL Mascara, Facefinity All Day Flawless Korektor, Facefinity Pudr, 2000 Calorie Lesk na rty & Miracle Pure korektor

Řasenka 2 v 1 5 ml + řasenka, 12 ml + korektor 7.8 ml - na výběr ze dvou odstínů (10 nebo 20) + kompaktní pudr 10 g - odstín 003 Natural + náhradní náplň do kompaktního pudru 10 g - odstín 006 Golden + lesk na rty 3.7 ml - odstíny 000 Melting Ice, 075 Pink Fizz & 105 Berry Sorbet + korektor očního okolí 10 ml

header2.png

Tentokrát hledáme 125 testujících, které s námi vyzkouší hned 6 výše zmíněných produktů od Max Factor, a to i v různých odstínech! Staňte se jednou z vybraných testujících a podělte se s námi o své dojmy z testování. Stačí se s produkty řádně seznámit, zařadit je do své pečující rutiny po celou dobu testování (min. 2 týdny) a následně se s námi podělit o své dojmy!

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

VAŠE 3 ÚKOLY V RÁMCI TESTOVÁNÍ

1

SEZNAMTE SE

A TESTUJTE

Zařaďte testované produkty 

do své pečující rutiny, řádně a opakovaně je používejte po celou dobu testování (2 týdny), zatímco nebudete používat podobné produkty s podobnými účinky, tak aby bylo Vaše hodnocení objektivní. Seznamte se s vlastnostmi produktů a použitím. Všechny náležité informace o produktech naleznete na této stránce.

SDÍLEJTE

S NÁMI 

2

Podělte se o své zkušenosti z produktů pomocí videa/reels na Instagramu nebo TikToku společně s následujícími hashtagy a označením: @all2test,
#all2test, #maxfactorczsk,
#tipnakosmetiku, #makeup

PODROBNÉ INSTRUKCE OHLEDNĚ SDÍLENÍ NALEZNETE V ÚPLNÝCH PODMÍNKÁCH TESTOVÁNÍ ZDE.

3

OBJEKTIVNĚ

OHODNOŤTE

Řekněte nám formou objektivní recenze, jak se Vám testované produkty líbily, a to vyplněním online dotazníku, který naleznete v emailu od nás  společně s rekapitulací pravidel testování.

DĚKUJEME, ŽE NEUVÁDÍTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA", NEBOŤ SE NEJEDNÁ

O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ.

Pro řádnou účast v testování je třeba splnit výše zmíněné úkoly nejpozději do 1. 7. 2024.

Úplné podmínky testování naleznete zde

TESTOVANÉ PRODUKTY:

MaxFactor_Masterpiece2in1LashWOWMascara_Packshot3D_open_Black.psd-JPG-300dpi.jpeg

Max Factor Masterpiece Lash Wow
2 v 1 řasenka, 5 ml

- maximální objem
- veganské složení
- odolná proti odlupování
- nevytváří hrudky
- vhodná pro citlivé oči

Velikost testovaného balení: 5 ml

POPIS PRODUKTU:

Pro řasy, které vypadají delší a s maximálním objemem, je tu řasenka Max Factor Masterpiece 2 In 1 Lash Wow. Jednoduchým otočením pro transformaci vám jedinečný kartáček umožní vybrat si vzhled pro maximální výsledky. Oddělte a prodlužte nebo pozvedněte a zvětšete objem – volba je na vás! Veganské složení obsahuje ingredience, které jsou pro vás dobré a pomáhají pečovat o vaše řasy. Je odolná proti odlupování a nevytváří hrudky. Tato oftalmologicky testovaná prodlužující řasenka je vhodná pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček.

ODDĚLTE A PRODLUŽTE NEBO POZVEDNĚTE A ZVĚTŠETE OBJEM,
VYBERTE SI PREFEROVANÝ VZHLED PRO MAXIMÁLNÍ VÝSLEDKY

masterpiece_mascara.png

Použití:

Před aplikací na řasy setřete přebytečné množství z kartáčku řasenky. Otáčením konce rukojeti si zvolte svůj preferovaný vzhled – délku nebo objem. Umístěte kartáček ke kořínkům horních řas. Pohybujte kartáčkem směrem nahoru, abyste pokryli řasy od kořínků ke špičce, a přidejte i trochu pohybu ze strany na stranu pro rovnoměrné nanesení. Opakujte pro vnitřní a vnější koutky. Na spodní řasy naneste řasenku od středu pohybem dolů a poté použijte kartáček svisle na koutky.

xxl_mascara_pack.png

Max Factor False Lash XXL řasenka 12 ml

- okamžitý efekt prodloužení řas
- obsahuje arginin, panthenol a vitamín E
- odolná proti rozmazání
- vhodná pro citlivé oči

Velikost testovaného balení: 12 ml

POPIS PRODUKTU:

Max Factor False Lash Effect XXL řasenka vám poskytne okamžitý efekt prodloužení řas jako salon nicméně bez jejich poškození. Složení Full Stretch obsahuje zodpovědně získané látky, které jsou pro vás dobré, včetně argininu, panthenolu a vitamínu E. Použijte se speciálně navrženým kartáčkem přesýpacích hodin se štětinovým kartáčkem ve tvaru okvětních lístků a vaše přirozené řasy budou vypadat prodloužené, a to jak do objemu, tak do délky. Složení je odolné proti rozmazání, ale přesto se snadno odličuje. Vhodné pro citlivé oči. Testováno oftalmologem.

OKAMŽITÝ EFEKT PRODLOUŽENÍ ŘAS,
ODOLNÁ PROTI ROZMAZÁNÍ

xxl_mascara.png

Použití:

Nejprve naneste 2 vrstvy podkladové řasenky False Lash Effect Primer a poté 2 vrstvy řasenky False Lash Effect XXL.

KOREKTOR_PACK.png

Max Factor Facefinity All Day Flawless korektor 7.8 ml

- 30 hodinová výdrž

- veganské složení

- neucpává póry
- nezatěžuje pleť

K TESTOVÁNÍ NA VÝBĚR ZE 2 ODSTÍNŮ: 

ODSTÍN 10 nebo ODSTÍN 20

POPIS PRODUKTU:

Ať už hledáte korektor na tmavé kruhy, chcete zakrýt nepoddajné skvrny nebo doladit nerovnoměrný tón pleti, korektor Facefinity All Day Flawless je vaším nezbytným pomocníkem a nabízí nyní až 30 hodinovou výdrž. Veganské složení tohoto lehkého korektoru zakryje nedokonalosti a póry. Zároveň poskytuje střední až plné krytí. Matný povrch s měkkým efektem airbrush je rovněž odolný vůči klimatickým podmínkám, je odolný vůči vodě, teplu i vlhkosti. Rovněž chrání pokožku před modrým světlem.

BEZCHYBNÝ VZHLED PO CELÝ DEN,
NEUCPÁVÁ PÓRY A NEZATĚŽUJE PLEŤ

korektor.png

K TESTOVÁNÍ NA VÝBĚR ZE 2 ODSTÍNŮ: 

10 NEBO 20

korektor_shades.png

Použití:

Jakmile na čerstvě vyčištěnou tvář nanesete podkladovou bázi a hydratující přípravky pod oči, začněte nanášením korektoru. Jemně naneste několik teček korektoru pod oči blízko řas, přičemž dbejte na to, abyste ho nanesli na vnitřní koutky. Štětcem na korektor nebo prsty jemně vklepejte korektor, aby splynul. Korektor můžete v případě potřeby nanést i na jiné oblasti, jako je brada, nos a ústa.

KOMPACT_PACK.png

Max Factor Facefinity kompaktní pudr 10 g - odstín 003 Natural

- bezchybný matný vzhled
vydrží až 24 hodin

- SPF 20

V RÁMCI TESTOVÁNÍ OBDRŽÍTE TAKÉ NÁHRADNÍ NÁPLŇ V ODSTÍNU 006 GOLDEN

Velikost testovaného balení: 10 g

POPIS PRODUKTU:

Pro nekonečnou pudrovou dokonalost a bezchybný matný vzhled make-upu, zvolte Max Factor Facefinity Compact Foundation. Pudrový make-up poskytuje krytí tekutého make-upu s lehkým pocitem jako u pudru na obličeji, které vydrží až 24 hodin. Nyní lze doplnit jediným kliknutím. Antioxidační a veganský make-up funguje jako štít, který chrání pleť před znečištěním, zatímco SPF 20 ji pomáhá chránit před UVA UVB zářením.

Výsledky spotřebitelské studie*:

- 90 % respondentů souhlasí s tím, že poskytuje dlouhotrvající krytí

- 94 % respondentů souhlasí s tím, že poskytuje bezchybný vhled make-upu

- 95 % respondentů souhlasí s tím, že se dokonale roztírá

- 97 % respondentů souhlasí s tím, že je prodyšný

- 96 % souhlasí s tím, že poskytuje přirozený vzhled

 

*Spotřebitelská studie, 104 účastníků.

PUDROVÝ MAKE-UP S KRYTÍM TEKUTÉHO MAKE-UPU 
A LEHKÝM PUDROVÝM POCITEM

kompact.png

V RÁMCI TESTOVÁNÍ OBDRŽÍTE TAKÉ
NÁHRADNÍ NÁPLŇ V ODSTÍNU 006 GOLDEN

KOMPACT_SHADES.png

Použití:

Doporučujeme používat aplikátor na make-up, který je součástí kompaktního balení, nebo štětec, abyste make-up nanesli a hladce rozetřeli. Zaměřte se na oblasti, které potřebují co nejplnější pokrytí, jako je T-zóna, a vrstvěte kompaktní pudr pro dosažení požadovaného krytí.

2000_LIP_GLAZE_PACK.png

Max Factor 2000 Calorie lesk na rty 3.7 ml

- dodá rtům okamžitý objem

- maximální komfort na rtech

- nelepivé složení

 V RÁMCI TESTOVÁNÍ OBDRŽÍTE 3 ODSTÍNY:

000 MELTING ICE, 075 PINK FIZZ & 105 BERRY SORBET

POPIS PRODUKTU:

Vychutnejte si požitek z objemných rtů se zrcadlovým efektem díky 2000 Calorie Lip Glaze od Max Factor. Tento hydratační lesk již v jediném tahu oživí vaše rty neuvěřitelným leskem, dodá jim okamžitý objem a maximální komfort. Lehké veganské složení neslepuje rty a je obohaceno o vyživující komplex kyseliny hyaluronové a skvalenu, který zanechává rty příjemně hydratované. Díky extra velkému polštářkovému aplikátoru, který perfektně nalíčí rty, nemůže být aplikace jednodušší. Veganský lesk na rty 2000 Calorie Lip Glaze můžete nosit samostatně pro plnější vzhled rtů nebo jej můžete nanést na rtěnku pro zrcadlový efekt.

DODÁ RTŮM OKAMŽITÝ OBJEM,
MÁ NELEPIVÉ SLOŽENÍ

2000_LIP_GLAZE.png

 V RÁMCI TESTOVÁNÍ OBDRŽÍTE 3 ODSTÍNY:
000 MELTING ICE, 075 PINK FIZZ & 105 BERRY SORBET

2000_LIP_GLAZE_SHADES.png

Použití:

Před nanesením se ujistěte, že jsou rty čisté. Pomocí polštářkového aplikátoru naneste vrstvu lesku na horní a dolní rty. Lehce o sebe rty promněte, abyste zajistili rovnoměrné nanesení lesku na rty.

eye_pack.png

Max Factor korektor očního okolí Miracle Pure 10 ml - odstín 01 Rose

- působící proti únavě

- rozjasňuje podoční partie

- působí proti tmavým kruh

- krémová textura

-obsahuje kofein a vitamin C

Velikost testovaného balení: 10 ml

POPIS PRODUKTU:

Získejte vzhled jako po 8 hodinách spánku v tubičce s korektorem Max Factor Miracle Pure Eye Enhancer. Tento barvu korigující a proti únavě působící krémový korektor okamžitě rozjasňuje podoční partie tím, že působí proti tmavým kruhům. Je vyroben na bázi péče o pleť, která obsahuje kofein a vitamin C, které časem snižují výskyt tmavých kruhů a otoků. Díky masážnímu aplikátoru probudíte své oční okolí. Lehké a snadno vrstvitelné veganské složení se snadno rozplývá na pleti, je příjemné a vyhlazuje jemné vrásky kolem očí. Začněte svou ranní rutinu a noste jej samostatně nebo vrstvěte se svým oblíbeným korektorem Max Factor pro dokonalý vzhled.

PŮSOBÍ PROTI TMAVÝM KRUHŮM,
OBSAHUJE KOFEIN A VITAMIN C

MIRACLE_PURE_EYE_ENHANCER.png

Použití:

Odstraňte uzávěr a jemně dávkujte krémový korektor; masážní špičkou lehce naneste na oblast pod očima. Pomocí houbičky na make-up, štětce nebo prstu produkt jemně vklepejte, dokud není úplně rozetřen.

bottom of page