top of page
HEADER1.png

 Termín přihlašování: 24. 6. - 30. 6. 2024 

TESTUJTE S NÁMI ZDARMA:

Wellaflex Fullness Styling

Pěnové tužidlo pro jemné vlasy s extra silnou fixací 200ml + lak na vlasy pro jemné vlasy s extra silnou fixací 250ml + vlasové tonikum pro posílení vlasů 100ml

HEADER2.png

Právě nyní hledáme 50 žen s jemnými vlasy bez objemu, které zdarma získají výše zmíněné produkty od Wellaflex Fullness a zařadí je do své každodenní pečující rutiny. Staňte se jednou z vybraných testujících, seznamte se s produkty, řádně a opakovaně je používejte po dobu 2 týdnů a podělte se s námi o své dojmy z testování!

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sam/a určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

VAŠE 3 ÚKOLY V RÁMCI TESTOVÁNÍ

1

SEZNAMTE SE

A TESTUJTE

Seznamte se s produkty a s jejich použitím a vlastnostmi. Zařaďte testované produkty do své pečující rutiny po celou dobu testování

(2 týdny). Všechny náležité informace o produktu naleznete na této stránce.

SDÍLEJTE

S NÁMI

2

Podělte se o své zážitky a zkušenosti s produkty v příspěvku, příběhu nebo pomocí videa na Instagramu nebo TikToku společně s následujícími hashtagy a označením:  @all2test, @wellaflex_cz_sk, #wella, #wellaflex,  #wellaflexczsk, #wellaflexromy, #wellafullnessvolume, #all2test

3

OBJEKTIVNĚ

OHODNOŤTE

Řekněte nám formou objektivních recenzí, jak se Vám testované produkty líbily, a to vyplněním online dotazníku, který naleznete v emailu od nás  společně s rekapitulací pravidel testování a informacemi o produktech.

VE SVÉM ONLINE SDÍLENÍ NEUVÁDĚJTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA" NEBOŤ SE NEJEDNÁ O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ

Pro řádnou účast v testování je třeba splnit všechny 3 zmíněné úkoly nejpozději do 30. 7. 2024.

Úplné podmínky testování naleznete zde

TESTOVANÉ PRODUKTY:

4056800114757_1.png

Wellaflex Fullness pěnové tužidlo pro jemné vlasy s extra silnou fixací 200 ml

- extra silná fixace

- podtrhne přirozenou krásu jemných vlasů

- dodá vlasům viditelně plnější vzhled

- udrží účes neporušený po dobu 24 hodin

POPIS PRODUKTU:

Pozvedněte objem svého účesu na další úroveň. Pěnové tužidlo s extra silnou fixací Wella Wellaflex Fullness For Thin Hair Ultra Strong Mousse podtrhne přirozenou krásu jemných vlasů a dodá jim viditelně plnější vzhled. Pomocí technologie FlexActive udrží účes neporušený po dobu 24 hodin, a zároveň zachová pružnost a volný pohyb vlasů.

 

Použití:

Tužidlo Wellaflex Fullness For Thin Hair před použitím dobře protřepejte a při dávkování držte dnem vzhůru. Rovnoměrně naneste na mokré vlasy. Nakonec vyfénujte nebo nechte přirozeně uschnout. 

4056800114078_1.png

Wellaflex Fullness lak na vlasy pro jemné vlasy s extra silnou fixací 250 ml

- s extra silnou fixací

vlasy zachovají pružný a přirozený vzhled

- poskytuje UV ochranu

- nelepí

- snadno se rozčesává.

POPIS PRODUKTU:

Zajistěte si maximální kontrolu nad svými vlasy. Lak s extra silnou fixací Wella Wellaflex Fullness For Thin Hair Ultra Strong Hairspray dlouhodobě zafixuje váš účes, který tak zůstane neporušený až na 24 hodin. Díky technologii FlexActive si můžete být jistí, že si vlasy zachovají pružný a přirozený vzhled. Kromě toho lak poskytuje UV ochranu, nelepí a snadno se rozčesává.

Použití:

Lak Wellaflex Fullness For Thin Hair nastříkejte na jednotlivé prameny ze vzdálenosti 20–30 cm. Následně vlasy upravte podle potřeby. 

4064666802350_1.png

Wellaflex Fullness vlasové tonikum pro posílení vlasů 100 ml

- pro posílení vlasů
- pro přirozený vzhled vlasů bez zatížení

- veganské složení

- šetrné k pokožce hlavy

POPIS PRODUKTU:

Tonikum pro posílení vlasů. Pro přirozený vzhled vlasů bez zatížení. Péče pro pokožku hlavy. Veganské, zcela bez ingrediencí živočišného původu. Dermatologicky testováno. Šetrné k pokožce hlavy.

 

Použití:

Před použití dobře protřepejte. Nalijte si malé množství do dlaně. Naneste na vlhké vlasy a vyfénujte nebo nechte přirozeně uschnout.

bottom of page