top of page
HEADER.png

 Termín přihlašování: 25. 4. - 30. 4. 2023 

Wellaton Intense & Wellaflex Wild Berry Touch Dry Shampoo

Permanentní barva na vlasy - na výběr z 16 odstínů dle preference, 2 ks

+ suchý šampon s jemnou květinovou parfemací 180 ml

Wellaton_banner_1430x520px_CZ (1).jpg

Buďte první, kdo vyzkouší barvu na vlasy Wellaton Intense s novým složením s pečujícím arganovým olejem!

Trápí Vás šediny nebo šedivé odrosty a nemáte čas na neustálé návštěvy kadeřníka? 

Objevte s námi permamentní barvu na vlasy Wellaton Intense s novým pečujícím složením a buďte první, kdo ji vyzkouší! 

Wellaton Intense permanentní barva na vlasy poskytuje 100% krytí šedin. Nové, pečující, hydratační složení s arganovým olejem napomáhá zdravému vzhledu a lesku vlasů. Složení obsahuje vysoký podíl barvící složky – speciálně navržený pro intenzivní výsledek barvení.

 

Dopřejte svým vlasům barvu s profesionálních kvalitou a snadnou domácí úpravou, která šetří čas i peníze. Protože čas lze trávit důležitějšími věcmi v životě, například se svou rodinou. 

Právě nyní hledáme 100 testujících žen nad 35 let, které trápí šediny nebo šedivé odrosty, pravidelně používají permanentní barvy na vlasy, barví si vlasy doma a nebojí se experimentovat nebo měnit značky barvy na vlasy. 

Vybrané testující zdarma získají 2 ks balení barvy na vlasy Wellaton Intense pro pokrytí celých délek svých vlasů v odstínu, který si samy zvolí v přihlašovacím formuláři. Na výběr máte hned z 16 odstínů (viz níže). dle Vašich preferencí. K otestování navíc obdržíte i suchý šampon Wellaflex Wild Berry Touch s jemnou květinovou parfemací!

Staňte se jednou z vybraných testujících a podělte se o své dojmy z testování!

10 TESTUJÍCÍCH S NEJLEPŠÍM SDÍLENÝM PŘÍSPĚVKEM NAVÍC ZÍSKÁ BALÍČEK S PRODUKTY WELLA V HODNOTĚ 1200 Kč!

Všichni testující se navíc mohou účastnit soutěže o 10 balíčků obsahujících kompletní rutinu péče o vlasy a stylingu Wella společně s 5 baleními barvy na vlasy Wellaton Intense (ve svém zvoleném odstínu) v celkové minimální hodnotě 1200 Kč!

 

Výherci soutěže se stanou ty testující, jejichž online sdílené příspěvky z testování barvy na vlasy Wellaton Intense na Instagramu nebo Tiktoku, které splňují podmínky sdílení popsané níže, budou vybrány týmem značky Wella jako nejlepší zveřejněné příspěvky (post, reels, story nebo tiktok video)! Úplné podmínky soutěže naleznete zde.

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

VAŠE 3 ÚKOLY V RÁMCI TESTOVÁNÍ

1

SEZNAMTE SE

A TESTUJTE

Jakmile  barvu na vlasy obdržíte, seznamte se s jejími 

vlastnostmi a použitím, aplikujte ji  na své vlasy a po dobu 3 týdnů po aplikaci pozorujte její okamžitý i dlouhodobý efekt na vlasech.

Všechny náležité informace o produktu naleznete na této stránce.

SDÍLEJTE

S NÁMI

2

Podělte se o své zážitky a zkušenosti z testování v příspěvku, příběhu nebo pomocí videa na Instagramu nebo TikToku společně s následujícími hashtagy a označením: #wellaton #casnakrasnevlasy, #wella, #wellaflex_cz_sk, @wellaflex_cz_sk,

@all2test, #all2test

3

OBJEKTIVNĚ

OHODNOŤTE

Řekněte nám formou objektivní recenze, jak se Vám testované produkty líbily, a to vyplněním online dotazníku, který naleznete gratulačním emailu společně s rekapitulací pravidel testování a informacemi o produktech.

VE SVÉM ONLINE SDÍLENÍ NEUVÁDĚJTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA" NEBOŤ SE NEJEDNÁ O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ

Pro řádnou účast v testování je třeba splnit všechny 3 zmíněné úkoly nejpozději do 9. 6. 2023.

Úplné podmínky testování naleznete zde

pack.png

Wellaton Intense

permanentní barva na vlasy s novým složením s arganovým olejem 2x 110 ml

- 100% krytí šedin

- intenzivní barevné výsledky

- dlouhotrvající efekt

- hydratační péče s arganovým olejem

- napomáhá udržovat vlasy zdravé a lesklé

Na výběr z 16 různých odstínů

dle Vašich preferencí v přihlašovacím formuláři.

2 ks balení k testování.

POPIS PRODUKTU:

Wellaton Intense permanentní barva na vlasy poskytuje 100% krytí šedin a péči o vlasy. Spojuje výsledky intenzivního barvení na povrchu a zdravě vypadajícího, pevného vlasu vevnitř. Hloubková hydratační péče po barvení uzavře strukturu vlasů, čím jim dodá vynikající výsledek barvení, optimální lesk a hebkost po dobu až 6 týdnů od aplikace. Péče obsahuje jemnou parfemaci s přitažlivou květinovou vůní - opulentní bílé květy na dřevitém základu. Poznejte Wellaton Intense, dokonalé krytí a péči o vaše vlasy zároveň!

 

WELLATON. ČAS NA KRÁSNÉ VLASY.
100 % INTENZIVNÍ BARVA, 100% KRYTÍ ŠEDIN

FULL2.png

NA VÝBĚR Z 16 RŮZNÝCH ODSTÍNŮ
DLE VAŠICH PREFERENCÍ
V PŘIHLAŠOVACÍM FORMULÁŘI

ODSTÍNY-ČESKY.png

K TESTOVÁNÍ ZÍSKÁTE 2 KS BALENÍ
PRO POKRYTÍ CELÝCH DÉLEK VAŠICH VLASŮ

odstiny-cesky-2.png

Použití:

Vyberte si barvu, které není odlišná o více než 2 odstíny od vaši. Pečlivě smíchejte barvící krém a vývojovou emulzi. Jakmile je barva smíchaná a směs zhoustne, můžete začít s aplikací. Natáhněte si rukavice. Barvu aplikujte na suché vlasy od kořínků a nechte působit 20 minut. Barvu následně naneste do celé délky vlasů a nechte působit dalších 10 minut. Důkladně vypláchnete. Vlasy vysušte ručníkem. Použijte hydratační kondicionér, který je součástí balení. Péči vmasírujte od kořínků do celé délky vlasů a nechte působit 2 minuty.  Vlasy opláchněte teplou vodou, vysušte a upravte jak jste zvyklí.

DRY_PACK.png

Wellaflex Wild Berry Touch

suchý šampon s jemnou květinovou parfemací 180 ml

- pohlcuje přebytečnou mastnotu

- dodává vlasům energii a lesk

- vytváří bohatý a vzdušný objem

- zanechává vlasy provoněné

- dodává tvar a poskytuje jemnou fixaci

- zajišťuje pružnost a elasticitu účesu

- prodlužuje efekt umytých vlasů

POPIS PRODUKTU:

Suchý šampon Wella Wellaflex Wild Berry Touch vrátí vašemu účesu objem a svěží vzhled. Užijte si pocit čistých vlasů i bez nutnosti jejich umytí. A ušetřete čas například po ránu, kdy se vám hlava opravdu mýt nechce!

 

VRACÍ VAŠEMU ÚČESU OBJEM
A SVĚŽÍ VZHLED BEZ NUTNOSTI UMYTÍ

DRY.png

Použití:

Nádobu před použitím důkladně protřepejte. Nastříkejte zejména ke kořínkům vlasů ze vzdálenosti 20–30 cm od hlavy. Prsty jemně vmasírujte do jednotlivých pramenů a poté důkladně vyčešte.

barva
bottom of page