top of page
HEADER.png

 Termín přihlašování: 19. 6. - 25. 6. 2023 

Yves Saint Laurent Black Opium Le Parfum

 & All Hours Foundation & Rouge Pur Couture

 The Bold

Parfémovaná voda pro ženy 30 ml + dlouhotrvající make-up 25 ml

- na výběr z 5 odstínů + krémová hydratační rtěnka - na výběr ze 3 odstínů

HEADER2.png

Je čas vydat se s pýchou a hrdostí za všemi našimi nočními dobrodružstvími. Yves Saint Laurent představuje novou vůni Black Opium Le Parfum - nejintenzivnější vůni z ikonické řady Black Opium.

3 IKONICKÉ PRODUKTY YSL V JEDNOM TESTOVÁNÍ

YSL BLACK OPIUM LE PARFUM

Nová vůně Black Opium Le Parfum je pro silně smyslné a silné ženy, které ve víru nekonečných nocí zanechávají za sebou nekončící ozvěnu. Kávový akord, typický pro vůně Black Opium, nyní doprovází výjimečné vanilkové kvarteto. Pro novinku Le Parfum byly vybrány ty nejkrásnější odrůdy vanilky, které se navzájem doplňují, a přitom jsou odlišné. Příběh vůně Black Opium pokračuje novou generací – odvážnou, divokou, výraznou a doslova předávkovanou vanilkou.

YSL ALL HOURS FOUNDATION

Dokonalá pleť, na kterou se můžete spolehnout po celý den, celou noc, CELÉ HODINY. Vylepšené lehké složení make-upu ALL HOURS FOUNDATION poskytuje 24hodinové plné krytí s pocitem beztíže. Zažijte mimořádně smyslný pocit pokožky na pokožce s bezproblémovým krycím účinkem, jako byste měli bezchybnou nahou pleť. Vybrat si můžete z 5 odstínů dle Vaší preference.*

YSL ROUGE PUR COUTURE THE BOLD

Rouge Pur Couture THE BOLD dodává luxusní, intenzivní barvu spolu s neutichajícím leskem a překvapivě silnou výdrží. Slibuje odvážný styl a maximální sílu ženskosti celou dobu nošení, při každém použití, každý den. Vybrat si můžete ze 3 odstínů dle Vaší preference.;

 

Právě nyní hledáme 40 testujících ve věku 18-40 let, které s námi vyzkouší výše zmíněné produkty. Staňte se jednou z vybraných testujících a podělte se s námi o své dojmy z testování. Stačí se s produkty řádně seznámit, zařadit je do své pečující rutiny po celou dobu testování (2 týdny) a následně vyplnit online dotazník!

* Vzhledem k limitovanému množství produktů v jednotlivých odstínech se budeme maximálně snažit vyhovět Vašim preferencím odstínů, ale nemůžeme je 100% zaručit. 

1

REGISTRUJETE SE
ZDARMA

Pokud již nejste zaregistrován/a, je třeba se nejprve registrovat zde.

Zabere to chvilku a nic to nestojí!

2

PŘIHLÁSÍTE SE
K TESTOVÁNÍ

Chcete se stát součástí testování uvedených

 produktů? Stačí se přihlásit k testování níže na této stránce! Jednoduše, online a komplet zdarma.

3

TESTUJETE
A OBJEVUJETE

Jste-li mezi vybranými testujícími, zašleme Vám produkty k testování zdarma  dopravcem na místo, které si sama určíte. Pak už jen stačí se s produkty seznámit a začít testovat. 

4

SDÍLÍTE S NÁMI
SVÉ DOJMY

Dáte nám vědět, jak se Vám produkty líbily dle pravidel tohoto testování, která naleznete v přihlašovací části testování. Jednoduše, upřímně a autenticky především.

EDP_PACK.jpg

Yves Saint Laurent Black Opium Le Parfum

Parfémová voda 30 ml

- vůně pro silně smyslné a silné ženy

- kávový akord doprovázený výjimečnýn vanilkovým kvartetem

- odvážná, výrazná a doslova předávkovaná vanilka

- flakon připomínající luxusní kamen se třpytivým středem

- silná, hypnotizující a žádaná vůně

Velikost testovaného produktu: 30 ml

POPIS PRODUKTU:

Nová vůně Black Opium je pro silně smyslné a silné ženy, které ve víru nekonečných nocí zanechávají za sebou nekončící ozvěnu.

Kávový akord, typický pro vůně Black Opium, nyní doprovází výjimečné vanilkové kvarteto. Pro novinku Le Parfum byly vybrány ty nejkrásnější odrůdy vanilky, které se navzájem doplňují, a přitom jsou odlišné. Příběh vůně Black Opium pokračuje novou generací – odvážnou, divokou, výraznou a doslova předávkovanou vanilkou.

Flakón nové vůně Black Opium Le Parfum připomíná tmavý kousek luxusního kamene s vytesaným třpytivým srdcem. Intenzitu vonné esence ve svém nitru odráží jako černý lesklý drahokam. Střed s třpytkami vyvolává vzpomínku na blikající světla velkoměsta uprostřed noci, stejně silné, hypnotizující a žádané.

 

NOVÁ VŮNĚ BLACK OPIUM LE PARFUM,
NEJINTENZIVNĚJŠÍ VŮNĚ Z ŘADY BLACK OPIUM

edp_full1.png

Složky vůně:

Zažijte absolutní předávkování vanilkou díky výjimečnému vanilkovému kvartetu doplněný ikonický akordem černé mleté kávy, která kontrastuje se zářivými bílými květy a přinášejí absolutní potěšení.

Hlava: hruška, zelená mandarinka

Srdce: jasmín sambakový, pomerančový květ, skořice

Základ: čtveřice vanilek, pryskyřice ambroxan, káva, esence z pačuli

ABSOLUTNÍ PŘEDÁVKOVÁNÍ VANILKOU
DÍKY VÝJIMEČNÉMU VANILKOVÉMU KVARTETU

edp_full2.png
MUP_PACK.png

Na výběr z 5 odstínů dle Vaší preference

- LC1, LC3, LN7, MN5, MN7

Velikost testovaného produktu: 50 ml

Yves Saint Laurent Encre de Peau All Hours Foundation Make-up 25 ml

- na výběr z 5 odstínů

- poskytuje plné krytí nedostatků

- po 24 hodin udržuje pleť hydratovanou

- zjemňuje, vyhlazuje a zmatňuje pleť

- zanechává ji přirozeně zářivou

- má příjemnou, beztížnou texturu

- je odolný vůči vodě, teplu i otěru

POPIS PRODUKTU:

Dokonalá pleť, na kterou se můžete spolehnout po celý den, celou noc, CELÉ HODINY. Vylepšené lehké složení poskytuje 24hodinové plné krytí s pocitem beztíže. Zažijte mimořádně smyslný pocit pokožky na pokožce s bezproblémovým krycím účinkem, jako byste měli bezchybnou nahou pleť. Nové složení je obohaceno o kyselinu hyaluronovou. Poskytuje vám celodenní pocit hydratace a celodenní péči o pleť, a to i po jejím odlíčení. Výsledkem je jemnější, hladší a hydratovaná pleť. Pro letošní renovaci ALL HOURS vyvinula značka YSL svou první technologii Skin-Fusing™, která napodobuje složení pleti a zajišťuje její úplné splynutí. Zároveň dosahuje trojitou odolnost: proti otěru, vodě a pocení při sportu. Po jeho aplikaci pleť zůstává bezchybná a svěží, s přirozeně zářivým matným výsledkem po nalíčení.

24 HODIN VYSOKÉHO KRYTÍ, POCITOVĚ NAHÁ PLEŤ,
POCIT LEHKOSTI A KRÁSY PO CELÝ DEN, 
NA VÝBĚR Z 5 ODSTÍNŮ DLE VAŠÍ PREFERENCE
 

shades2.png

Použití:

Rozetřete make-up All Hours Foundation od středu obličeje směrem ven, abyste sjednotili pleť. Všude tam, kde je to potřeba, nanášejte krycí make-up. Pro přirozenější střední krytí použijte konečky prstů, a to gesty roztírání. Pro střední až vysoké krytí použijte raději štětec na make-up a klouzavými pohyby nanášejte na pleť. A pro bezchybné vysoké krytí použijte make-up houbičku, která se taky nanáší gesty roztírání.

ROUGE_PACK.png

Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture

The Bold Rtěnka - na výběr ze 3 odstínů

- dlouhotrvající výdrž

- vysoká pigmentace

- hydratuje a pečuje o rty

Na výběr ze 3 odstínů dle Vaší preference

-06 - REIGNITED AMBER, 13 - NUDE ERA, 14 - NUDE LOOK

POPIS PRODUKTU:

Rouge Pur Couture THE BOLD dodává luxusní, intenzivní barvu spolu s neutichajícím leskem a překvapivě silnou výdrží.

 

Luxusní a vysoce pigmentovaná barva jediným tahem zahalí vaše rty filmem lehkým jako druhá pokožka s intenzivní hydratací a hlubokou péčí díky dvojici přírodních olejů. Olej z červeného papaveru, pocházející z komunitních zahrad YSL Ourika, rty krásně uklidňuje a hydratuje, zatímco hroznový olej zvyšuje hydrataci a poskytne antioxidační vlastnosti. Její černo-zlaté balení připomíná módní šperk s vyrytým ikonickým logem od Cassandra. Slibuje odvážný styl a maximální sílu ženskosti celou dobu nošení, při každém použití, každý den.

RTĚNKA S LESKLÝM FINIŠEM
VĚNOVANÁ SEBEVĚDOMÝM ŽENÁM,
NA VÝBĚR ZE 3 ODSTÍNŮ DLE VAŠÍ PREFERENCE

ROUGE_SHADES.png

ZAMILUJTE SI VŠECHNY JEJÍ BENEFITY:

ZÍSKEJTE BOHATĚ LESKLOU BARVU RTŮ, TAK INTENZIVNÍ A TAK LEHKOU DÍKY ELASTICKÉ TEXTUŘE.

VYCHUTNÁVEJTE SI JI BEZ ZÁBRAN DÍKY JEMNÉMU FILMU, KTERÝ JAKO DRUHÁ POKOŽKA PŘILNE NA VAŠE RTY A PERFEKTNĚ DRŽÍ BEZ ROZMÁZÁVÁNÍ.

DOPŘEJTE SVÝM RTŮM DOKONALÉ POHODLÍ DÍKY UKLIDŇUJÍCÍM A INTENZIVNĚ OŠETŘUJÍCÍM OLEJŮM A HLUBOCE HYDRATAČNÍM SLOŽKÁM.

Použití:

Vyrovnejte kontury svých rtů pomocí rozjasňujícího pera YSL Touche Éclat. Rouge Pur Couture THE BOLD začněte nanášet od středu rtů směrem ke koutkům. Následně zvolte opačný pohyb pro maximální barevný efekt.

bottom of page