top of page

Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair

Navraťte svým namáhaným a poškozeným vlasům opět jejich krásu! Exkluzivní technologie Caviar Bond Enforcing Technology, která pomáhá znovu obnovit a zacelit kutikuly po dobu až deseti umytí. Pro hloubkovou obnovu a mladistvě krásné vlasy.

Přihlašování k tomuto testování je již ukončeno
Zobrazit další testování
Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair
Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair

Čas a místo

02. 3. 2021 8:00 – 15. 3. 2021 12:00

Doručení produktů zdarma dopravcem

O události

VYBRANÍ TESTUJÍCÍ: Zdenka S., Andrea L., Eva V., Barbora S., Naďa K., Jindřiška K., Šárka D., Kristýna H., Vendula P., Ludmila M.

PŘIHLAŠOVÁNÍ K TESTOVÁNÍ PROBÍHALO V OBDOBÍ  2. 3. - 15. 3. 2021

UPOZORŇUJEME: Pro řádnou účast v testování je třeba mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

Co testujeme (detaily produktů naleznete níže):

- Posilující šampon Alterna Caviar Bond Repair pro obnovu poškozených vlasů (5x7ml)

- Regenerační kondicionér Alterna Caviar Bond Repair pro hloubkovou obnovu vlasů (5x7ml)

Koho hledáme:

Hledáme 10 testerek s namáhanými a poškozenými vlasy, které s námi otestují výše zmíněné produkty a následně se s námi podělí o své hodnocení formou vyplnění krátkého dotazníku.

Podle čeho vybíráme:

All2test ze všech přihlášených formulářů náhodně vybere 10 registrovaných testerek, které v rámci přihlašování odpoví na otázky:

- Máte namáhané a poškozené vlasy?

- Máte již předchozí zkušenost s vlasovou kosmetikou Alterna?

Vybrané testery kontaktujeme prostřednictvím emailu a zašleme jim zmíněné produkty zdarma na adresu uvedenou přihlašovacím formuláři tohoto testování.

Seznam vybraných testerů (jméno a počáteční písmeno příjmení) naleznete po ukončení přihlašování v detailu této testovací události.

Pro řádnou účast v testování je třeba:

1. mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

2. obdržené produkty řádně a opakovaně osobně vyzkoušet za účelem napsání níže specifikované objektivní recenze.

3. napsat objektivní recenzi (min. 160 znaků včetně mezer) ke každému obdrženému testovanému produktu, a to formou vyplnění dotazníku, který Vám zašleme na Vámi uvedenou emailovou adresu 2 týdny po obdržení produktů. Na vyplnění dotazníků máte max. 7 dní pro řádné zpracování recenze prostřednictvím All2test.com. Nedojde-li k řádnému vyplnění dotazníku v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

Vrátí-li se nám zásilka z důvodu jejího nevyzvednutí či udáním špatné doručovací adresy, znovu ji zasílat nebudeme. Pokud se nám vrátí zásilka z důvodu nevyzvednutí či špatně udanou doručovací adresou již u druhého testování, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

V případě, že Vám testovaný produkt dorazí jakkoli v nepořádku, nebo máte jakékoli jiné dotazy ohledně testování, ozvěte se nám na info@all2test.com. Rádi vše k Vaší spokojenosti dořešíme.

Více o testovaných produktech:

1. ALTERNA CAVIAR ANTI-AGING RESTRUCTURING BOND REPAIR 

Posilující šampon pro obnovu poškozených vlasů

Jemně a přitom efektivně čistí vlasy, odstraňuje zbytky produktů, přebytečný maz a nečistoty. Současně pomáhá zpevnit vlasy, aby byly zdravé na pohled i na dotek.Obsahuje exkluzivní technologii Caviar Bond Enforcing Technology, která pomáhá znovu obnovit a zacelit kutikuly po dobu až deseti umytí. Klinické studie prokazují snížení lámavosti a roztřepených konečků.

Faktor stárnutí: Mnoho lidí se potýká s tím, že jejich vlasy zeslábnou a jsou křehké. Vystavení chemickým a tepelným agresorům, ale také každodennímu stylingu může způsobit, že jsou vlasy tuhé, méně poddajné a náchylné k lámání.

Vhodné pro: Slabé, poškozené vlasy.

Obsahuje:

  • výtažek z kaviáru
  • Caviar Bond Enforcing Technology
  • Komplex Age-Control-Complex®
  • Hydrolyzovaný zeleninový protein PG-PropylSilanetriol

Použití: Vmasírujte do mokrých vlasů a na pokožku hlavy, důkladně opláchněte. Pro dosažení nejlepšího výsledku použijte kondicionér Caviar Replenishing Bond Repair.

*Na základě klinické studie s použitím Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair oproti nijak neošetřovaným vlasům.

2. ALTERNA CAVIAR ANTI-AGING RESTRUCTURING BOND REPAIR

Regenerační kondicionér pro hloubkovou obnovu vlasů

Pro hloubkovou obnovu a mladistvě krásné vlasy. Posiluje vlasové vlákno. Obsahuje exkluzivní technologii Caviar Bond Enforcing Technology, která pomáhá znovu obnovit a zacelit kutikuly po dobu až deseti umytí. Klinické studie prokazují snížení lámavosti a roztřepených konečků.

Faktor stárnutí: Mnoho lidí se potýká s tím, že jejich vlasy zeslábnou a jsou křehké. Vystavení chemickým a tepelným agresorům, ale také každodennímu stylingu může způsobit, že jsou vlasy tuhé, méně poddajné a náchylné k lámání.

Obsahuje:

  • Výtažek z kaviáru
  • Caviar Bond Enforcing Technology
  • Komplex Age-Control-Complex®
  • Hydrolyzovaný zeleninový protein PG-PropylSilanetriol

Použití: Po použití posilujícího šamponu ALTERNA CAVIAR ANTI-AGING RESTRUCTURING BOND REPAIR  zlehka vmasírujte do umytých, vlhkých vlasů a důkladně opláchněte.

Sdílet událost

bottom of page