top of page

Kérastase Blond Absolu Cicaextreme

Být blond je vzrušující. Kérastase BLOND ABSOLU přináší vašim blond vlasům intenzivní hydrataci, obnovení kvality vlasového vlákna a neutralizaci pro rozjasněné a zdravě vypadající vlasy.

Přihlašování k tomuto testování je již ukončeno
Zobrazit další testování
Kérastase Blond Absolu Cicaextreme
Kérastase Blond Absolu Cicaextreme

Čas a místo

02. 3. 2021 8:00 – 15. 3. 2021 22:00

Doručení produktů zdarma dopravcem

O události

VYBRANÍ TESTUJÍCÍ: Lucie H., Eliška N., Věra O., Ivana M., Michaela K., Vendula P., Ludmila M., Aneta S., Tereza L., Eva K., Zuzana V., Zdenka S., Markéta S., Nina V., Anna L.

PŘIHLAŠOVÁNÍ K TESTOVÁNÍ PROBÍHALO V OBDOBÍ  2. 3. - 15. 3. 2021

UPOZORŇUJEME: Pro řádnou účast v testování je třeba mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

Co testujeme (detaily produktů naleznete níže):

Kérastase Blond Absolu Cicaextreme

- Krémový šampon pro blond vlasy 75 ml

- Hloubkově regenerační maska 75 ml

Koho hledáme:

Hledáme 15 testerek se zesvětlovanými, melírovanými nebo přirozeně blond vlasy, které s námi otestují výše zmíněné produkty a následně se s námi podělí o své hodnocení formou vyplnění krátkého online dotazníku.

Podle čeho vybíráme:

All2test ze všech přihlášených formulářů náhodně vybere 15 registrovaných testerek, které v rámci přihlašování odpoví na otázky:

- Máte zesvětlované, melírované nebo přirozeně blond vlasy?

- Máte již předchozí zkušenost s vlasovou kosmetikou Kérastase?

Vybrané testery kontaktujeme prostřednictvím emailu a zašleme jim zmíněné produkty zdarma na adresu uvedenou přihlašovacím formuláři tohoto testování.

Seznam vybraných testerů (jméno a počáteční písmeno příjmení) naleznete po ukončení přihlašování v detailu této testovací události.

Pro řádnou účast v testování je třeba:

1. mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

2. obdržené produkty řádně a opakovaně osobně vyzkoušet za účelem napsání níže specifikované objektivní recenze.

3. napsat objektivní recenzi (min. 160 znaků včetně mezer) ke každému obdrženému testovanému produktu, a to formou vyplnění dotazníku, který Vám zašleme na Vámi uvedenou emailovou adresu 2 týdny po obdržení produktů. Na vyplnění dotazníků máte max. 7 dní pro řádné zpracování recenze prostřednictvím All2test.com. Nedojde-li k řádnému vyplnění dotazníku v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

Vrátí-li se nám zásilka z důvodu jejího nevyzvednutí či udáním špatné doručovací adresy, znovu ji zasílat nebudeme. Pokud se nám vrátí zásilka z důvodu nevyzvednutí či špatně udanou doručovací adresou již u druhého testování, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

V případě, že Vám testovaný produkt dorazí jakkoli v nepořádku, nebo máte jakékoli jiné dotazy ohledně testování, ozvěte se nám na info@all2test.com. Rádi vše k Vaší spokojenosti dořešíme.

Více o testovaných produktech:

KÉRASTASE BLOND ABSOLU BAIN CICAEXTREME 75 ML

Krémový šampon pro mytí po zesvětlení, obsahující kyselinu hyaluronovou, přináší dokonalý zážitek z mytí zcitlivělým blond vlasům. Jeho ultra jemná, bohatá a krémová textura hýčká vlasy vysoce smyslovou, hustou pěnou, která myje vlasy bez tření a zároveň přináší intenzivní hydrataci s vlasovým vláknem lehkým na dotek. Tato průlomová technologie krémového šamponu intenzivně hydratuje vlasy od kořínků po konečky, obnovuje a chrání blond vlasy pro pevnější a zdravější vlasové vlákno. Složení je obohacené o účinnou kombinaci dvojice kyseliny hyaluronové a oleje z protěže, hloubkově vyživuje a obnovuje pružnost, napravuje vlasy po zesvětlení pro pevnější, odolnější, lesklejší blond bez krepatění či roztřepených konečků.

Použití: Le Bain Cicaextreme krémovou šamponovou lázeň lze používat ve dvojici s Bain Ultra-Violet jako první pečující šamponovou lázeň nebo samostatně ve dvou aplikacích. Aplikujte na mokré vlasy. Přidejte vodu pro vytvoření bohaté, husté pěny. Napěňte. Opláchněte. Zopakujte.

KÉRASTASE BLOND ABSOLU MASQUE CICAEXTREME 75 ML

Krémovo-gelová maska hloubkově zpevňuje stavbu vlasového vlákna pro obnovu vlasů po zesvětlení. Intenzivně hydratuje a vyplňuje vlasové vlákno pro vlasy pevnější na pohled i na dotek. Dvojice kyseliny hyaluronové a oleje z protěže posiluje odolnost vlasového vlákna na prevenci budoucího lámání vlasů a roztřepených konečků, vlasy jsou díky tomu snáze upravitelné a snadno se rozčesávají. Maska Cicaextreme je vhodná pro nadměrně chemicky zatížené a velmi zcitlivělé blond vlasy, redukuje poréznost vlasů po zesvětlení a zaceluje otevřené šupinky pro sjednocené a zdravější vlasové vlákno. Vlasové vlákno je regenerované, pevnější, lesklejší a hloubkově uhlazené od délek po konečky.

Použití: Aplikujte na mokré vlasy. Nechte působit 5 minut. Opláchněte.

Sdílet událost

bottom of page