top of page

Přihláška k testování: L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro Longer šampon + bezoplachový krém

Detaily a podmínky testování naleznete níže

Přihlašování k tomuto testování je již ukončeno
Zobrazit další testování
Přihláška k testování: L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro Longer šampon + bezoplachový krém
Přihláška k testování: L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro Longer šampon + bezoplachový krém

Čas a místo

17. 4. 2021 18:42 – 21. 4. 2021 22:00

Doručení produktů zdarma dopravcem

O události

PŘIHLAŠOVÁNÍ K TESTOVÁNÍ PROBÍHALO V OBDOBÍ  17. 4. - 21. 4. 2021

VYBRANÍ TESTUJÍCÍ: Monika D., Aneta R., Eliška Č., Drahomíra N., Hana P., Aneta F., Veronika K., Vendula S., Anna H., Ivana J., Karolína A., Lucie V., Eliška R., Jana S., Denisa S., Jana H., Klára A., Eliška S., Natálie N., Eva M., Adriána P., Adéla H., Hana H., Aneta M., Lucie Š.

UPOZORŇUJEME: Pro řádnou účast v testování je třeba mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

Co testujeme:

L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro Longer posilující šampon pro obnovu délek vlasů 100 ml

L'Oréal Professionnel Serie Expert Pro Longer bezoplachový krém pro obnovu délek vlasů 50 ml

Koho hledáme:

Hledáme 25 testerek s lámavými vlasy s roztřepenými konečky, které s námi otestují výše zmíněné produkty a následně se s námi podělí o své hodnocení formou vyplnění krátkého online dotazníku.

Podle čeho vybíráme:

All2test ze všech přihlášených formulářů náhodně vybere 25 registrovaných testerek, které v rámci přihlašování odpoví na otázky:

- Máte lámavé vlasy s roztřepenými konečky?

- Máte již předchozí zkušenost s vlasovou kosmetikou L'Oréal Professionnel?

Vybrané testujícíc kontaktujeme prostřednictvím emailu a zašleme jim zmíněné produkty zdarma na adresu uvedenou přihlašovacím formuláři tohoto testování.

Seznam vybraných testujících (jméno a počáteční písmeno příjmení) naleznete po ukončení přihlašování v detailu této testovací události.

Pro řádnou účast v testování je třeba:

1. mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

2. obdržené produkty v období 2 týdnů po obdržení řádně a opakovaně osobně vyzkoušet za účelem napsání níže specifikované objektivní recenze.

3. napsat objektivní recenzi (160 znaků včetně mezer) ke každému obdrženému testovanému produktu, a to formou vyplnění dotazníku, který Vám zašleme na Vámi uvedenou emailovou adresu 2 týdny po obdržení produktů. Na vyplnění dotazníků máte max. 7 dní pro řádné zpracování recenze prostřednictvím All2test.com. Nedojde-li k řádnému vyplnění dotazníku v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

Vrátí-li se nám zásilka z důvodu jejího nevyzvednutí či udáním špatné doručovací adresy, znovu ji zasílat nebudeme. Pokud se nám vrátí zásilka z důvodu nevyzvednutí či špatně udanou doručovací adresou již u druhého testování, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

V případě, že Vám testovaný produkt dorazí jakkoli v nepořádku, nebo máte jakékoli jiné dotazy ohledně testování, ozvěte se nám na tester@all2test.com. Rádi vše k Vaší spokojenosti dořešíme.

Sdílet událost

bottom of page