top of page

Přihláška k testování: Miss Sporty Makeup Mix

Detaily a podmínky testování naleznete níže

Přihlašování k tomuto testování je již ukončeno
Zobrazit další testování
Přihláška k testování: Miss Sporty Makeup Mix
Přihláška k testování: Miss Sporty Makeup Mix

Čas a místo

20. 5. 2024 9:00 SELČ – 26. 5. 2024 23:50 SELČ

Doručení produktů zdarma dopravcem

O události

UPOZORŇUJEME: Pro řádnou účast v testování je třeba mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé jsou automaticky vyřazení z výběru testujících.

PŘIHLAŠOVÁNÍ K TESTOVÁNÍ PROBÍHÁ V OBDOBÍ 20. 5. - 26. 5. 2024

ONLINE DOTAZNÍK S RECENZEMI JE TŘEBA VYPLNIT NEJPOZDĚJI DO 24. 6. 2024

PODROBNÉ INSTRUKCE KE SDÍLENÍ NA INSTAGRAMU NEBO TIKTOKU:

1. TERMÍN PRO SDÍLENÍ: NEJPOZDĚJI DO 24. 6. 2024

2. FORMÁT SDÍLENÍ: REELS NA INSTAGRAMU NEBO VIDEO NA TIKTOKU

3. POVINNÉ HASHTAGY A OZNAČENÍ: #misssportyczsk; #misssportytesting; #all2test, @miss_porty_CZSK, @all2test  

4. DOBROVOLNÉ HASHTAGY: #tipnakosmetiku; #makeup

5. POČET SDÍLENÝCH VIDEÍ: 

a. Video recenze: recenze produktu, ukázka efektů před/po.

b. Make-up tutoriál: vytvořte na videu celkový make-up look. Můžete ukázat další produkty Miss Sporty, které již máte doma (ale ne jiných značek).

c. Trendy formáty: Vyberte si trendový formát videa s trendovou hudbou na TikToku/IG reels a vytvořte s ním video s produkty Miss Sporty.

6. UPOZORNĚNÍ:  VE VIDEU JE ZAKÁZÁNO UKAZOVAT NEBO ZMIŇOVAT PRODUKTY JINÝCH ZNAČEK!

VE SVÝCH VIDEÍCH SE VĚNUJTE TESTOVANÝM PRODUKTŮM NAMÍSTO ALL2TEST JAKO TAKOVÉHO

Co testujeme:

1. Miss Sporty Pump Up Booster řasenka 12 ml 

2. Miss Sporty Studio Lash oční linky - odstín 001 Extra Black 3 ml 

3. Miss Sporty Just Clear transparentní řasenka 8 ml 

4. Miss Sporty Naturally Perfect Match tekutý make-up 30ml -  na výběr ze dvou odstínů: 

- odstín 10 Neutral  

- odstín 20 Cool 

5. Miss Sporty Naturally Perfect korektor 7 ml - na výběr ze dvou odstínů: 

- odstín 01 Light 

- odstín 02 Natural 

6. Miss Sporty Naturally Perfect kompaktní pudr - odstín 001

UDĚLÁME MAXIMUM PRO TO, ABY KAŽDÁ VYBRANÁ TESTUJÍCÍ ZÍSKALA TY ODSTÍNY TESTOVANÝCH PRODUKTŮ, KTERÉ PREFERUJE V PŘIHLAŠOVACÍM FORMULÁŘI. BOHUŽEL TO VŠAK VZHLEDEM K LIMITOVANÝM KUSŮM PRODUKTŮ V DANÝCH ODSTÍNECH NEMŮŽEME ZARUČIT.

Koho hledáme:

Hledáme 125 testujících žen ve věku 18-35 let, které s námi otestují výše zmíněné produkty a následně se s námi podělí o své hodnocení z testování produktů vyplněním online dotazníku a sdílením reels nebo videí dle výše uvedených instrukcí na svém veřejném Instagramovém nebo TikTokovém účtu.

Podle čeho vybíráme:

All2test ze všech přihlášených formulářů vybere 125 registrovaných testujících, kteří v rámci přihlašování odpoví na otázky:

- Který z odstínů rozjasňující tekutého make-upu Miss Sporty Naturally Perfect Match byste ráda otestovala?

- Který z odstínů korektoru Miss Sporty Naturally Perfect byste ráda otestovala? 

- Z kterou z testovaných značek máte již předchozí zkušenost?

- Máte veřejný profil na Instagramu?

- Máte veřejný profil na TikToku?

- Kolik followers má Váš Instagramový účet?

- Kolik followers má Váš účet na TikToku?

- Jaký  je odkaz na Váš Instagramový účet nebo uživatelské jméno?

- Jaký je odkaz na Váš účet nebo uživatelské jméno na TikToku?

- Preferujete sdílení Vašeho testování na svém Instagramu nebo Tiktoku?

- Souhlasíte s tím, že budete testované produkty používat pravidelně po celou dobu testování (2 týdny) a teprve následně vyplníte online dotazník?

- Souhlasíte s tím, že si pečlivě projdete úplné instrukce ke sdílení na Instagramu a Tiktoku (viz úplné podmínky testování) a budete sdílet veřejně reels nebo videa dle daných instrukcí?

Vybrané testující kontaktujeme na kontaktní email uvedený v přihlašovacím formuláři tohoto testování, a to nejpozději do 5 pracovních dnů od ukončení přihlašování k testování. Ve stejném obdrženém emailu testující zároveň naleznou odkaz na online dotazník, který do výše uvedeného data vyplní pro získání recenzí k testovaným produktům.

Výše zmíněné produkty zašleme vybraným testujícím zdarma na doručovací adresu uvedenou v přihlašovacím formuláři tohoto testování nebo na uvedené odběrné místo Zásilkovny, pokud jej testující ve formuláři preferuje, a to zpravidla do 5-10 pracovních dnů od ukončení přihlašování na testování, pokud nenastanou mimořádné okolnosti nebo není uvedeno jinak.

Pro řádnou účast v testování je třeba:

1. mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

2. testované produkty bez prodlení převzít nebo vyzvednout u dopravce, který bude všechny vybrané testující kontaktovat o podrobnostech doručení. Seznámit se podrobně s vlastnostmi a použitím testovaných produktů a testované produkty po obdržení bez prodlení zařadit do své každodenní pečující rutiny. Zmíněné produkty řádně a opakovaně osobně používat po celou dobu testování  za účelem napsání níže specifikované objektivní recenze v uvedeném termínu.

3. napsat objektivní recenzi (160 znaků včetně mezer) včetně doplňujících otázek ke každému obdrženému testovanému produktu, a to vyplněním  online dotazníku, který vybraným testujícím zašleme na emailovou adresu uvedenou v přihlašovacím formuláři testování. Online dotazníky je třeba osobně vyplnit nejpozději do výše uvedených dat pro řádné zpracování recenze prostřednictvím All2test.com Nedojde-li k řádnému vyplnění dotazníku v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

4. sdílet na svém veřejném Instagramovém nebo TikTokovém účtu své testování výše zmíněných produktů, a to alespoň jedním z uvedených formátů (video/reel) dle výše popsaných instrukcí s výše uvedenými hashtagy a označením stránek, a to nejpozději do data uvedeného výše pro jeho řádné zpracování prostřednictvím All2test. Nedojde-li k řádnému sdílení v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

VE SVÉM ONLINE SDÍLENÍ NEUVÁDĚJTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA" NEBOŤ SE NEJEDNÁ O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ

Odesláním přihlášky do testování potvrzujete, že jste připraven/a bez odkladů převzít a vyzkoušet výše zmíněné produkty a seznámit se s jejich řádným použitím a vlastnostmi, vyplnit oba příslušné online dotazníky a sdílet veřejný příspěvek, příběh nebo video/reel (alespoň jeden formát z uvedených) s označením a hashtagy (výše uvedenými) na svém veřejném účtu na Instagramu nebo TikToku ve výše uvedeném časovém termínu.

Odeslaním příhlášky do testování zároveň potvrzujete, že použití výše zmíněných produktů v rámci testování je z Vaší strany plně dobrovolné a nesete za něj plnou odpovědnost.

Přispěvky označené @all2test budou dále zveřejněny v rámci daného testování na našich stránkách www.all2test.com.

Vrátí-li se nám zásilka z důvodu jejího nevyzvednutí či udáním špatné doručovací adresy, znovu ji zasílat nebudeme. Pokud se nám vrátí zásilka z důvodu nevyzvednutí či špatně udanou doručovací adresou již u druhého testování, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

V případě, že Vám testovaný produkt dorazí jakkoli v nepořádku, nebo máte jakékoli jiné dotazy ohledně testování, ozvěte se nám na contact@all2test.com. Rádi vše k Vaší spokojenosti dořešíme.

Sdílet událost

bottom of page