top of page

čt 07. 9.

|

Doručení produktů zdarma dopravcem

Přihláška k testování: adidas Active Skin & Mind 4 sprchové gely pro ženy a muže 250 ml

Detaily a podmínky testování naleznete níže

Přihlašování k tomuto testování je již ukončeno
Zobrazit další testování
Přihláška k testování: adidas Active Skin & Mind 4 sprchové gely pro ženy a muže 250 ml
Přihláška k testování: adidas Active Skin & Mind 4 sprchové gely pro ženy a muže 250 ml

Čas a místo

07. 9. 17:30 SELČ – 17. 9. 23:59 SELČ

Doručení produktů zdarma dopravcem

O události

DŮLEŽITÉ: POKUD CHCETE JAKO ŽENA PŘIHLÁSIT MUŽE K TESTOVÁNÍ PÁNSKÝCH SPRCHOVÝCH GELŮ, NEDĚLEJTE TO POD SVÝM ŽENSKÝM JMÉNEM. TESTUJÍCÍ MUŽ BY MĚL BÝT SAMOSTATNĚ ZAREGISTROVANÝ DO DATABÁZE (zde) A NÁSLEDNĚ PŘIHLÁŠENÝ ZDE POD SVÝM JMÉNEM COBY MUŽ S JEHO VLASTNÍMI INICIÁLY.

PŘIHLAŠOVÁNÍ K TESTOVÁNÍ PROBÍHÁ V OBDOBÍ  7. 9. - 17. 9. 2023

ONLINE DOTAZNÍK S RECENZEMI JE TŘEBA VYPLNIT NEJPOZDĚJI DO 15. 10. 2023 

VEŘEJNÉ SDÍLENÍ NA INSTAGRAMU NEBO TIKTOKU JE TŘEBA USKUTEČNIT NEJPOZDĚJI DO: 15. 10. 2023,

A TO VE FORMÁTU INSTAGRAMOVÉHO REEL VIDEA NEBO TIKTOK VIDEA, S POVINNÝM OZNAČENÍM A HASHTAGY: #adidas, #activeskinandmind #makingskinmatter, #all2test, @all2test

VE SVÉM ONLINE SDÍLENÍ NEUVÁDĚJTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA" NEBOŤ SE NEJEDNÁ O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ

SDÍLEJTE SVÉ DOJMY Z TESTOVÁNÍ NA INSTAGRAMU A TIKTOKU A VYHRAJTE 12 BALÍČKŮ KOSMETICKÝCH PRODUKTŮ ADIDAS!

Vybrané testující ženy se navíc mohou účastnit soutěže o 12 balíčků kosmetických produktů adidas. Výherkyněmi soutěže se stane 12 testujících žen, jejichž online sdílené a řádné označené reelsy na Instagramu nebo Tiktok videa (#adidas, #activeskinandmind #makingskinmatter, #all2test @all2test) z testování níže uvedených produktů budou mít poslední den testování (15. 10. 2023) největší počet shlednutí! Úplné podmínky soutěže naleznete zde.

UPOZORŇUJEME: Pro řádnou účast v testování je třeba mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

Co testujeme:

PRO 100 VYBRANÝCH TESTUJÍCÍCH ŽEN:

1. adidas Active Skin & Mind Energy Kick Osvěžující sprchový gel pro ženy 250 ml 

2. adidas Active Skin & Mind Deep Care Pečující sprchový gel s kyselinou hyaluronovou pro ženy 250 ml

PRO 100 VYBRANÝCH TESTUJÍCÍCH MUŽŮ:

adidas Active Skin & Mind Energy Kick Energizující sprchový gel pro muže 250 ml

adidas Active Skin & Mind Deep Clean Čisticí sprchový gel pro muže 250 ml

Koho hledáme:

Hledáme 100  testujících žen a 100 testujících mužů aktivních na sociálních sítích, celkem tedy 200 testujících, kteří s námi otestují výše zmíněné produkty a následně se s námi podělí o své hodnocení z testování produktu vyplněním online dotazníku a sdílením reels videa nebo tiktok videa s výše uvedenými hashtagy a označením na svém veřejném Instagramovém nebo TikTokovém účtu.

Podle čeho vybíráme:

All2test ze všech přihlášených formulářů vybere 200 registrovaných testujících, kteří v rámci přihlašování odpoví na otázky:

- Jaký je Váš rok narození?

- Přejete si testovat dámské sprchové gely nebo pánské sprchové gely?

- Jaká je Vaše oblíbená kosmetická značka každodenní péče?

- Máte již předchozí zkušenost s kosmetikou značky adidas ?

- Chcete se v rámci testování účastnit soutěže o balíček se značkou adidas?

- Máte veřejný profil na Instagramu?

- Máte veřejný profil na TikToku?

- Kolik followers má Váš Instagramový účet?

- Kolik followers má Váš účet na TikToku?

- Jaký  je odkaz na Váš Instagramový účet nebo uživatelské jméno?

- Jaký je odkaz na Váš účet nebo uživatelské jméno na TikToku?

- Preferujete sdílení Vašeho testování na svém Instagramu nebo Tiktoku?

- Souhlasíte s tím, že budete testované produkty používat pravidelně po celou dobu testování (2 týdny) a teprve následně vyplníte online dotazník?

- Souhlasíte s tím, že budete min. 1x sdílet své dojmy z testovaných produktů v reelsna Instagramu nebo ve videu na Tiktoku dle pravidel testování?

Vybrané testující kontaktujeme na kontaktní email uvedený v přihlašovacím formuláři tohoto testování, a to nejpozději do 5 pracovních dnů od ukončení přihlašování k testování. Ve stejném obdrženém emailu testující zároveň naleznou odkaz na online dotazník, který do výše uvedeného data vyplní pro získání recenzí k testovaným produktům.

Výše zmíněné produkty zašleme vybraným testujícím zdarma na doručovací adresu uvedenou v přihlašovacím formuláři tohoto testování nebo na uvedené odběrné místo Zásilkovny, pokud jej testující ve formuláři preferuje, a to zpravidla do 5-10 pracovních dnů od ukončení přihlašování na testování, pokud nenastanou mimořádné okolnosti nebo není uvedeno jinak.

Pro řádnou účast v testování je třeba:

1. mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

2. testované produkty bez prodlení převzít nebo vyzvednout u dopravce, který bude všechny vybrané testující kontaktovat o podrobnostech doručení. Seznámit se podrobně s vlastnostmi a použitím testovaných produktů a testované produkty po obdržení bez prodlení zařadit do své každodenní pečující rutiny. Zmíněné produkty řádně a opakovaně osobně používat po celou dobu testování  za účelem napsání níže specifikované objektivní recenze v uvedeném termínu.

3. napsat objektivní recenzi (160 znaků včetně mezer) včetně doplňujících otázek ke každému obdrženému testovanému produktu, a to vyplněním  online dotazníku, který vybraným testujícím zašleme na emailovou adresu uvedenou v přihlašovacím formuláři testování. Online dotazníky je třeba osobně vyplnit nejpozději do výše uvedených dat pro řádné zpracování recenze prostřednictvím All2test.com Nedojde-li k řádnému vyplnění dotazníku v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

4. sdílet na svém veřejném Instagramovém nebo TikTokovém účtu své testování výše zmíněných produktů, a to alespoň jedním z uvedených formátů (příspěvek s fotkou nebo videem, příběh nebo video/reel) s výše uvedenými hashtagy a označením stránek, a to nejpozději do data uvedeného výše pro jeho řádné zpracování prostřednictvím All2test. Nedojde-li k řádnému sdílení v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

Odesláním přihlášky do testování potvrzujete, že jste připraven/a bez odkladů převzít a vyzkoušet výše zmíněné produkty a seznámit se s jejich řádným použitím a vlastnostmi, vyplnit oba příslušné online dotazníky a sdílet veřejný příspěvek, příběh nebo video/reel (alespoň jeden formát z uvedených) s označením a hashtagy (výše uvedenými) na svém veřejném účtu na Instagramu nebo TikToku ve výše uvedeném časovém termínu.

Odeslaním příhlášky do testování zároveň potvrzujete, že použití výše zmíněných produktů v rámci testování je z Vaší strany plně dobrovolné a nesete za něj plnou odpovědnost.

Přispěvky označené @all2test budou dále zveřejněny v rámci daného testování na našich stránkách www.all2test.com.

Vrátí-li se nám zásilka z důvodu jejího nevyzvednutí či udáním špatné doručovací adresy, znovu ji zasílat nebudeme. Pokud se nám vrátí zásilka z důvodu nevyzvednutí či špatně udanou doručovací adresou již u druhého testování, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

V případě, že Vám testovaný produkt dorazí jakkoli v nepořádku, nebo máte jakékoli jiné dotazy ohledně testování, ozvěte se nám na contact@all2test.com. Rádi vše k Vaší spokojenosti dořešíme.

Sdílet událost

bottom of page