top of page

Přihláška k testování: Aeos Starter Kit - Startovací sada 8 miniproduktů 8x3 ml

Detaily a podmínky testování naleznete níže

Přihlašování k tomuto testování je již ukončeno
Zobrazit další testování
Přihláška k testování: Aeos Starter Kit - Startovací sada 8 miniproduktů 8x3 ml
Přihláška k testování: Aeos Starter Kit - Startovací sada 8 miniproduktů 8x3 ml

Čas a místo

10. 5. 2021 10:00 SELČ – 17. 5. 2021 22:00 SELČ

Doručení produktů zdarma dopravcem

O události

PŘIHLAŠOVÁNÍ K TESTOVÁNÍ PROBÍHALO V OBDOBÍ  10. 5. - 17. 5. 2021

ONLINE DOTAZNÍK S RECENZEMI JE TŘEBA VYPLNIT NEJPOZDĚJI DO 7. 6. 2021

VYBRANÍ TESTUJÍCÍ - RŮŽOVÝ SET: Jana F., Emma J., Gabriela V., Martina P., Veronika Z., Tereza Š., Veronika I.,   Natálie H., Vendula K., Marie Ř.

VYBRANÍ TESTUJÍCÍ - MODRÝ SET: Anna R., Beáta H., Linda Ch., Alexandra R., Lucie K., Lenka N., Linda T., Zuzana L., Tereza K., Thi Trami L.

UPOZORŇUJEME: Pro řádnou účast v testování je třeba mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

Co testujeme:

AEOS STARTOVACÍ SADA 8 PRODUKTŮ V MINIBALENÍ 8X3ML - MODRÉ NEBO ŘŮŽOVÉ PROVEDENÍ

Koho hledáme:

Hledáme 20 testujících, které oceňují přírodní kosmetiku a které s námi otestují výše zmíněné produkty a následně se s námi podělí o své hodnocení formou vyplnění krátkého online dotazníku.

Podle čeho vybíráme:

All2test ze všech přihlášených formulářů náhodně vybere 20 registrovaných testujících, které v rámci přihlašování odpoví na otázky:

- Oceňujete přírodní kosmetiku?

- Máte již předchozí zkušenost s přírodní kosmetikou aeos?

Vybrané testující kontaktujeme prostřednictvím emailu a zašleme jim zmíněné produkty zdarma na adresu uvedenou přihlašovacím formuláři tohoto testování.

Seznam vybraných testujících (jméno a počáteční písmeno příjmení) naleznete po ukončení přihlašování v detailu této testovací události.

Pro řádnou účast v testování je třeba:

1. mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

2. obdržené produkty po obdržení řádně a opakovaně osobně vyzkoušet za účelem napsání níže specifikované objektivní recenze v uvedeném termínu.

3. napsat objektivní recenzi (160 znaků včetně mezer) ke každému obdrženému testovanému produktu, a to formou vyplnění dotazníku, který Vám zašleme na Vámi uvedenou emailovou adresu. Online dotazník je třeba osobně vyplnit nejpozději do 7. 6. 2021 pro řádné zpracování recenze prostřednictvím All2test.com. Nedojde-li k řádnému vyplnění dotazníku v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

Vrátí-li se nám zásilka z důvodu jejího nevyzvednutí či udáním špatné doručovací adresy, znovu ji zasílat nebudeme. Pokud se nám vrátí zásilka z důvodu nevyzvednutí či špatně udanou doručovací adresou již u druhého testování, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

V případě, že Vám testovaný produkt dorazí jakkoli v nepořádku, nebo máte jakékoli jiné dotazy ohledně testování, ozvěte se nám na tester@all2test.com. Rádi vše k Vaší spokojenosti dořešíme.

Sdílet událost

bottom of page