top of page

Přihláška k testování: Alterna Caviar Anti-Aging Multiplying Volume šampon + kondicionér + fixační sprej

Detaily a podmínky testování naleznete níže

Přihlašování k tomuto testování je již ukončeno
Zobrazit další testování
Přihláška k testování: Alterna Caviar Anti-Aging Multiplying Volume šampon + kondicionér + fixační sprej
Přihláška k testování: Alterna Caviar Anti-Aging Multiplying Volume šampon + kondicionér + fixační sprej

Čas a místo

18. 3. 2021 14:00 – 18. 4. 2021 22:00

Doručení produktů zdarma dopravcem

O události

PŘIHLAŠOVÁNÍ K TESTOVÁNÍ PROBÍHALO V OBDOBÍ  18. 3. - 18. 4. 2021

VYBRANÍ TESTUJÍCÍ: Adéla S., Alena V., Veronika V., Daniela N., Eva S., Hana H., Irena P., Johana H., Klára K., Nora K., Lenka K., Lucie V., Marcela K., Martina N., Petra K., Hana D., Marie T., Vendula M., Zdenka H., Zuzana Z., Veronika D., Martina S., Kristýna M., Ivana V., Iva S., Karolína Z., Barbora K., Kristýna D., Adéla Š., Adéla O., Anežka S., Barbora M., Dominika B., Dominika M., Michaela F., Simona H., Eliška H., Julie H., Radka K., Karolína B., Eva K., Kateřina H., Kateřina M., Kateřina K., Kristýna S., Marcela T., Yveta Alžběta B., Jana G., Veronika H., Tereza Š.

UPOZORŇUJEME: Pro řádnou účast v testování je třeba mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

Co testujeme:

ALTERNA CAVIAR ANTI-AGING MULTIPLYING VOLUME SET OBSAHUJÍCÍ:

- Vlasový šampon pro objem vlasů 40 ml

- Vlasový kondicionér pro objem vlasů 40 ml

- Fixační sprej pro objem vlasů 25 ml

Koho hledáme:

Hledáme 50 testerek s jemnými vlasy postrádajícími objem, které s námi otestují výše zmíněné produkty a následně se s námi podělí o své hodnocení formou vyplnění krátkého online dotazníku.

Podle čeho vybíráme:

All2test ze všech přihlášených formulářů náhodně vybere 50 registrovaných testerek, které v rámci přihlašování odpoví na otázky:

- Máte jemné vlasy postrádající objem?

- Máte již předchozí zkušenost s vlasovou kosmetikou Alterna?

Vybrané testery kontaktujeme prostřednictvím emailu a zašleme jim zmíněné produkty zdarma na adresu uvedenou přihlašovacím formuláři tohoto testování.

Seznam vybraných testerů (jméno a počáteční písmeno příjmení) naleznete po ukončení přihlašování v detailu této testovací události.

Pro řádnou účast v testování je třeba:

1. mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

2. obdržené produkty řádně a opakovaně osobně vyzkoušet za účelem napsání níže specifikované objektivní recenze.

3. napsat objektivní recenzi (160 znaků včetně mezer) ke každému obdrženému testovanému produktu, a to formou vyplnění dotazníku, který Vám zašleme na Vámi uvedenou emailovou adresu 2 týdny po obdržení produktů. Na vyplnění dotazníků máte max. 7 dní pro řádné zpracování recenze prostřednictvím All2test.com. Nedojde-li k řádnému vyplnění dotazníku v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

Vrátí-li se nám zásilka z důvodu jejího nevyzvednutí či udáním špatné doručovací adresy, znovu ji zasílat nebudeme. Pokud se nám vrátí zásilka z důvodu nevyzvednutí či špatně udanou doručovací adresou již u druhého testování, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

V případě, že Vám testovaný produkt dorazí jakkoli v nepořádku, nebo máte jakékoli jiné dotazy ohledně testování, ozvěte se nám na info@all2test.com. Rádi vše k Vaší spokojenosti dořešíme.

Sdílet událost

bottom of page