top of page

Přihláška k testování: Garnier Skin Naturals Vitamin C UV Fluidy & Fructis Hair Food Masky na vlasy

Detaily a podmínky testování naleznete níže

Přihlašování k tomuto testování je již ukončeno
Zobrazit další testování
Přihláška k testování: Garnier Skin Naturals Vitamin C UV Fluidy & Fructis Hair Food Masky na vlasy
Přihláška k testování: Garnier Skin Naturals Vitamin C UV Fluidy & Fructis Hair Food Masky na vlasy

Čas a místo

17. 6. 2024 8:50 SELČ – 23. 6. 2024 23:50 SELČ

Doručení produktů zdarma dopravcem

O události

PŘIHLAŠOVÁNÍ K TESTOVÁNÍ PROBÍHÁ V OBDOBÍ 17. 6. - 23. 6. 2024

TENTOKRÁT STAČÍ PO OTESTOVÁNÍ PRODUKTŮ VAŠE ŘÁDNĚ OZNAČENÉ SDÍLENÍ DOJMŮ Z PRODUKTŮ NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH DLE PRAVIDEL TOHOTO TESTOVÁNÍ TESTOVÁNÍ :

VEŘEJNÉ SDÍLENÍ VAŠICH DOJMŮ Z PRODUKTŮ NA INSTAGRAMU, TIKTOKU NEBO YOUTUBE JE TŘEBA USKUTEČNIT NEJPOZDĚJI DO: 21. 7. 2024,

A TO ALESPOŇ JEDNÍM Z UVEDENÝCH FORMÁTŮ: PŘÍSPĚVEK S FOTKOU/VIDEEM, PŘÍBĚH NEBO VIDEO/REEL, YOUTUBE VIDEO/SHORT S POVINNÝM OZNAČENÍM A HASHTAGY: @all2test, @garnier_czsk, #hairfood, #GarnierVitC #garnierUVfluid

VE SVÉM ONLINE SDÍLENÍ NEUVÁDĚJTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA" NEBOŤ SE NEJEDNÁ O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ

UPOZORŇUJEME: Pro řádnou účast v testování je třeba mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

Co testujeme?

1. Garnier Skin Naturals denní rozjasňující UV fluid SPF 50+ glow 40 ml

2. Garnier Skin Naturals denní rozjasňující UV fluid SPF 50+ invisible 40 ml

3. Garnier Hair Food vyplňující maska pro jemné a zplihlé vlasy 400 ml

4. Garnier Hair Food rozjasňující maska pro dlouhé vlasy s roztřepenými konečky 400 ml

5. Garnier Hair Food vyživující maska pro suché vlasy 400 ml

6. Garnier Hair Food hydratační maska pro normální až suché vlasy 400 ml

Koho hledáme:

Právě nyní hledáme 140 testujících, kteří s námi otestují výše zmíněné nové lehké denní fluidy a masky na vlasy a následně se s námi podělí o své dojmy z testovaných produktů sdílením alespoň jednoho z formátů (post, story nebo video/reel, youtube video/short) s výše uvedenými hashtagy a označením na svém veřejném Instagramovém, TikTokovém nebo Youtube účtu.

Podle čeho vybíráme:

All2test ze všech přihlášených formulářů vybere 140 registrovaných testujících, které v rámci přihlašování odpoví na otázky:

- Jaký máte typ vlasů?

- Jaký máte typ pleti?

- Uveďte Váš rok narození.

- Jaký produkt nebo jaké produkty obdobné testovanému nyní používáte?

- Jaká je Vaše oblíbená značka vlasové kosmetiky?

- Jaká je Vaše oblíbená značka pleťové kosmetiky?

- Máte již předchozí zkušenost se značkou Garnier?

- Máte veřejný profil na Instagramu?

- Máte veřejný profil na TikToku?

- Kolik followers má Váš Instagramový účet?

- Kolik followers má Váš účet na TikToku?

- Jaký  je odkaz na Váš Instagramový účet nebo uživatelské jméno?

- Jaký je odkaz na Váš účet nebo uživatelské jméno na TikToku?

- Máte aktivní účet na Youtube?

- Jaký je odkaz na Váš aktivní účet na Youtube?

- Preferujete sdílení Vašeho testování na svém Instagramu, Tiktoku nebo Youtube?

- Souhlasíte s tím, že budete testované produkty používat pravidelně po celou dobu testování (2 týdny) a teprve následně vyplníte online dotazník?

- Souhlasíte s tím, že po celou dobu testování nebudete používat jiné podobné produkty s podobnými účinky pro viditelný efekt testovaných produktů na Vaší pleti a vlasech?

- Souhlasíte s tím, že budete sdílet své dojmy z produktů online na Instagramu, Tiktoku nebo Youtube v souladu s podmínkami testování?

Vybrané testující kontaktujeme na kontaktní email uvedený v přihlašovacím formuláři tohoto testování, a to nejpozději do 5 pracovních dnů od ukončení přihlašování k testování.

Výše zmíněné produkty zašleme vybraným testujícím zdarma na doručovací adresu uvedenou v přihlašovacím formuláři tohoto testování nebo na uvedené odběrné místo Zásilkovny, pokud jej testující ve formuláři preferuje, a to zpravidla do 5-10 pracovních dnů od ukončení přihlašování na testování, pokud nenastanou mimořádné okolnosti nebo není uvedeno jinak.

Pro řádnou účast v testování je třeba:

1. mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

2. testované produkty bez prodlení převzít nebo vyzvednout u dopravce, který bude všechny vybrané testující kontaktovat o podrobnostech doručení. Seznámit se podrobně s vlastnostmi a použitím testovaných produktů a testované produkty po obdržení bez prodlení zařadit do své každodenní pečující rutiny po celou dobu testování. Zmíněné produkty řádně a opakovaně osobně používat po celou dobu testování  a zaroveň nepoužívat žádný jiný podobný produkt s podobnými účinky za účelem napsání níže specifikované objektivní recenze v uvedeném termínu.

3. sdílet na svém veřejném Instagramovém, TikTokovém nebo Youtube účtu své dojmy testování výše zmíněných produktů, a to alespoň jedním z uvedených formátů (příspěvek s fotkou nebo videem, příběh nebo video/reel, Youtube video/short) s výše uvedenými hashtagy a označením stránek, a to nejpozději do data uvedeného výše pro jeho řádné zpracování prostřednictvím All2test. Nedojde-li k řádnému sdílení v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

Odesláním přihlášky do testování potvrzujete, že jste připraven/a bez odkladů převzít a vyzkoušet výše zmíněné produkty a seznámit se s jejich řádným použitím a vlastnostmi a sdílet veřejný příspěvek, příběh, video/reel nebo youtube video/short (alespoň jeden formát z uvedených) s označením a hashtagy (výše uvedenými) na svém veřejném účtu na Instagramu, TikToku nebo Youtube ve výše uvedeném časovém termínu.

Odeslaním příhlášky do testování zároveň potvrzujete, že použití výše zmíněných produktů v rámci testování je z Vaší strany plně dobrovolné a nesete za něj plnou odpovědnost.

Přispěvky označené @all2test budou dále zveřejněny v rámci daného testování na našich stránkách www.all2test.com.

Vrátí-li se nám zásilka z důvodu jejího nevyzvednutí či udáním špatné doručovací adresy, znovu ji zasílat nebudeme. Pokud se nám vrátí zásilka z důvodu nevyzvednutí či špatně udanou doručovací adresou již u druhého testování, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

V případě, že Vám testovaný produkt dorazí jakkoli v nepořádku, nebo máte jakékoli jiné dotazy ohledně testování, ozvěte se nám na contact@all2test.com. Rádi vše k Vaší spokojenosti dořešíme.

Sdílet událost

bottom of page