top of page

Přihláška k testování: John Frieda - na výběr ze 4 různých setů dle Vašeho typu vlasů

Detaily a podmínky testování naleznete níže

Přihlašování k tomuto testování je již ukončeno
Zobrazit další testování
Přihláška k testování: John Frieda - na výběr ze 4 různých setů dle Vašeho typu vlasů
Přihláška k testování: John Frieda - na výběr ze 4 různých setů dle Vašeho typu vlasů

Čas a místo

24. 8. 2023 10:00 SELČ – 02. 9. 2023 10:20 SELČ

Doručení produktů zdarma dopravcem

O události

PŘIHLAŠOVÁNÍ K TESTOVÁNÍ PROBÍHÁ V OBDOBÍ  24. 8. - 2. 9. 2023

ONLINE DOTAZNÍK S RECENZEMI JE TŘEBA VYPLNIT NEJPOZDĚJI DO 8. 10. 2023 

VEŘEJNÉ SDÍLENÍ NA INSTAGRAMU NEBO TIKTOKU JE TŘEBA USKUTEČNIT NEJPOZDĚJI DO: 8. 10. 2023,

A TO ALESPOŇ JEDNÍM Z UVEDENÝCH FORMÁTŮ: PŘÍSPĚVEK S FOTKOU/VIDEEM, PŘÍBĚH NEBO VIDEO/REEL, S POVINNÝM OZNAČENÍM A HASHTAGY: #johnfrieda, #johnfrieda_czsk, #johnfriedaczsk, #johnfrieda, #JFisforme, #ItsForMe, #mojevlasy, #all2test, @johnfriedauk @all2test

VE SVÉM ONLINE SDÍLENÍ NEUVÁDĚJTE HASHTAG #REKLAMA NEBO POPISEK ,,REKLAMA" NEBOŤ SE NEJEDNÁ O PLACENOU FORMU PROPAGACE PRODUKTU, ALE SPOTŘEBITELSKÉ PRODUKTOVÉ TESTOVÁNÍ

SDÍLEJTE SVÉ DOJMY Z TESTOVÁNÍ NA INSTAGRAMU A TIKTOKU A VYHRAJTE KOMPLETNÍ RUTINU PRODUKTŮ JOHN FRIEDA V HODNOTĚ 1500 Kč (50€) A DÁRKOVÝ POUKAZ NA LUXUSNÍ POVLEČENÍ LEJAAN!

Všechny vybrané testující se navíc mohou účastnit soutěže o 5 balíčků kompletní rutiny produktů John Frieda v hodnotě 1500 Kč (50 EUR) a 5 dárkových poukazů v hodnotě 2000 Kč na cokoliv na e-shopu luxusního povlečení LEJAAN (www.lejaan.cz). Výherci soutěže se stane 5 soutěžících, jejichž online sdílené a řádně označené příspěvky (#johnfrieda, #johnfrieda_czsk, #johnfriedaczsk #johnfrieda, #JFisforme #ItsForMe #mojevlasy #all2test @johnfriedauk @all2test) z testování níže uvedených produktů na Instagramu nebo Tiktoku budou vybrány týmem značky John Frieda jako nejlepší zveřejněné příspěvky! Úplné podmínky soutěže naleznete zde.

UPOZORŇUJEME: Pro řádnou účast v testování je třeba mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

K jakým řadám na testování se můžete přihlásit? 

Řada Sheer Blonde Go Blonder 

1. John Frieda Sheer Blonde Go Blonder zesvětlující šampon pro blond vlasy, 250 ml 

2. John Frieda Sheer Blonde Go Blonder zesvětlující kondicionér pro blond vlasy, 250 ml  

Řada Frizz Ease Dream Curls

1. John Frieda Frizz Ease Dream Curls šampon pro vlnité vlasy, 250 ml 

2. John Frieda Frizz Ease Dream Curls kondicionér pro vlnité vlasy, 250 ml  

Řada Frizz Ease Miraculous Recovery

1. John Frieda Frizz Ease Miraculous Recovery obnovující šampon pro poškozené vlasy, 250 ml 

2. John Frieda Frizz Ease Miraculous Recovery obnovující kondicionér pro poškozené vlasy, 250 ml  

Řada Volume Lift

1. John Frieda Volume Lift Touchably Full šampon pro objem vlasů, 250 ml 

2. John Frieda Volume Lift Core Restore kondicionér pro objem jemných vlasů, 250 ml

Koho hledáme:

Hledáme 25  testujících pro každou řadu, celkem tedy 100 testujících, které s námi otestují výše zmíněné produkty a následně se s námi podělí o své hodnocení z testování produktu vyplněním online dotazníku a sdílením alespoň jednoho z formátů (příspěvek s fotkou nebo videem, příběh nebo video/reel) s výše uvedenými hashtagy a označením na svém veřejném Instagramovém nebo TikTokovém účtu.

Podle čeho vybíráme:

All2test ze všech přihlášených formulářů vybere 100 registrovaných testujících, kteří v rámci přihlašování odpoví na otázky:

- Kterou z řad byste rád/a otestoval/a?

- Jaký produkt nebo jaké produkty obdobné testovanému nyní používáte?

- Jaká je Vaše oblíbená značka vlasové kosmetiky?

- Máte již předchozí zkušenost se značkou John Fireda?

- Chcete se v rámci testování účastnit soutěže o balíček s produkty John Frieda?

- Máte veřejný profil na Instagramu?

- Máte veřejný profil na TikToku?

- Kolik followers má Váš Instagramový účet?

- Kolik followers má Váš účet na TikToku?

- Na co je Váš Instagramový nebo TikTokový účet zaměřen nejvíce?

- Jaký  je odkaz na Váš Instagramový účet nebo uživatelské jméno?

- Jaký je odkaz na Váš účet nebo uživatelské jméno na TikToku?

- Preferujete sdílení Vašeho testování na svém Instagramu nebo Tiktoku?

Vybrané testující kontaktujeme na kontaktní email uvedený v přihlašovacím formuláři tohoto testování, a to nejpozději do 5 pracovních dnů od ukončení přihlašování k testování. Ve stejném obdrženém emailu testující zároveň naleznou odkaz na online dotazník, který do výše uvedeného data vyplní pro získání recenzí k testovaným produktům.

Výše zmíněné produkty zašleme vybraným testujícím zdarma na doručovací adresu uvedenou v přihlašovacím formuláři tohoto testování nebo na uvedené odběrné místo Zásilkovny, pokud jej testující ve formuláři preferuje, a to zpravidla do 5-10 pracovních dnů od ukončení přihlašování na testování, pokud nenastanou mimořádné okolnosti nebo není uvedeno jinak.

Pro řádnou účast v testování je třeba:

1. mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

2. testované produkty bez prodlení převzít nebo vyzvednout u dopravce, který bude všechny vybrané testující kontaktovat o podrobnostech doručení. Seznámit se podrobně s vlastnostmi a použitím testovaných produktů a testované produkty po obdržení bez prodlení zařadit do své každodenní pečující rutiny. Zmíněné produkty řádně a opakovaně osobně používat po celou dobu testování  za účelem napsání níže specifikované objektivní recenze v uvedeném termínu.

3. napsat objektivní recenzi (160 znaků včetně mezer) včetně doplňujících otázek ke každému obdrženému testovanému produktu, a to vyplněním  online dotazníku, který vybraným testujícím zašleme na emailovou adresu uvedenou v přihlašovacím formuláři testování. Online dotazníky je třeba osobně vyplnit nejpozději do výše uvedených dat pro řádné zpracování recenze prostřednictvím All2test.com Nedojde-li k řádnému vyplnění dotazníku v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

4. sdílet na svém veřejném Instagramovém nebo TikTokovém účtu své testování výše zmíněných produktů, a to alespoň jedním z uvedených formátů (příspěvek s fotkou nebo videem, příběh nebo video/reel) s výše uvedenými hashtagy a označením stránek, a to nejpozději do data uvedeného výše pro jeho řádné zpracování prostřednictvím All2test. Nedojde-li k řádnému sdílení v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

Odesláním přihlášky do testování potvrzujete, že jste připraven/a bez odkladů převzít a vyzkoušet výše zmíněné produkty a seznámit se s jejich řádným použitím a vlastnostmi, vyplnit oba příslušné online dotazníky a sdílet veřejný příspěvek, příběh nebo video/reel (alespoň jeden formát z uvedených) s označením a hashtagy (výše uvedenými) na svém veřejném účtu na Instagramu nebo TikToku ve výše uvedeném časovém termínu.

Odeslaním příhlášky do testování zároveň potvrzujete, že použití výše zmíněných produktů v rámci testování je z Vaší strany plně dobrovolné a nesete za něj plnou odpovědnost.

Přispěvky označené @all2test budou dále zveřejněny v rámci daného testování na našich stránkách www.all2test.com.

Vrátí-li se nám zásilka z důvodu jejího nevyzvednutí či udáním špatné doručovací adresy, znovu ji zasílat nebudeme. Pokud se nám vrátí zásilka z důvodu nevyzvednutí či špatně udanou doručovací adresou již u druhého testování, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

V případě, že Vám testovaný produkt dorazí jakkoli v nepořádku, nebo máte jakékoli jiné dotazy ohledně testování, ozvěte se nám na contact@all2test.com. Rádi vše k Vaší spokojenosti dořešíme.

Sdílet událost

bottom of page