top of page

Přihláška k testování: Kérastase Elixir Ultime L'Huile Originale Univerzální zkrášlující olej 100 ml

Detaily a podmínky testování naleznete níže

Přihlašování k tomuto testování je již ukončeno
Zobrazit další testování
Přihláška k testování: Kérastase Elixir Ultime L'Huile Originale Univerzální zkrášlující olej 100 ml
Přihláška k testování: Kérastase Elixir Ultime L'Huile Originale Univerzální zkrášlující olej 100 ml

Čas a místo

10. 11. 2021 18:30 – 19. 11. 2021 23:59

Doručení produktů zdarma dopravcem

O události

PŘIHLAŠOVÁNÍ K TESTOVÁNÍ PROBÍHÁ V OBDOBÍ  10. 11. - 19. 11. 2021

ONLINE DOTAZNÍK S RECENZEMI JE TŘEBA VYPLNIT NEJPOZDĚJI DO 9. 12. 2021

VEŘEJNÝ PŘÍSPĚVEK S FOTKOU, OZNAČENÍM A HASHTAGY NA INSTAGRAMU JE TŘEBA ZVEŘEJNIT NEJPOZDĚJI DO 9. 12. 2021

UPOZORŇUJEME: Pro řádnou účast v testování je třeba mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

Co testujeme:

- Kérastase Elixir Ultime L'Huile Originale Univerzální zkrášlující olej 100 ml

Koho hledáme:

Hledáme 25 testujících, které s námi otestují výše zmíněné produkty a následně se s námi podělí o své hodnocení formou vyplnění krátkého online dotazníku a zveřejněním příspěvku s fotkou z testování produktů s níže specifikovanými hashtagy a označením. 

Podle čeho vybíráme:

All2test ze všech přihlášených formulářů vybere 25 registrovaných testujících, kteří/které mají veřejný účet na Instagramu a v rámci přihlašování odpoví na otázky:

- Jaká je Vaše oblíbená vlasová bezoplachová péče? 

- Máte již předchozí zkušenost s produkty značky Kérastase?

- Máte veřejný profil na Instagramu?

- Kolik followers má Váš Instagramový účet? 

- Na co je Váš Instagramový účet zaměřen nejvíce?

- Jaký je odkaz na Váš Instagramový účet nebo uživatelské jméno?

Vaše odpovědi na otázky slouží pouze pro účel přihlášení do testování a výběr vhodných testujících. S odpověďmi je zacházeno s náležitou péčí v oblasti zabezpečení dat a veškeré odpovědi jsou analyzovány anonymně. Přihlášením se do testování souhlasíte s tím, že Vaše odpovědi budou analyzovány za účelem výběru testujících do tohoto testování.

Odesláním přihlášky do tohoto testování potvrzujete, že Vámi uvedený odkaz na Instagramový účet nebo uživatelské jméno patří k Vašemu profilu na Instagramu. Berete na vědomí, že sdílení profilu patřícího třetí straně je zneužitím osobních údajů, což je v rozporu s podmínkami našeho testování a vede k automatickému vyřazení z dalšího výběru testování.

Vybrané testující kontaktujeme prostřednictvím emailu a zašleme jim zmíněné produkty zdarma na adresu uvedenou přihlašovacím formuláři tohoto testování.

Seznam vybraných testujících (jméno a počáteční písmeno příjmení) naleznete po ukončení přihlašování v detailu této testovací události.

Pro řádnou účast v testování je třeba:

1. mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

2. obdržené produkty po obdržení řádně a opakovaně osobně vyzkoušet za účelem napsání níže specifikované objektivní recenze v uvedeném termínu.

3. napsat objektivní recenzi (160 znaků včetně mezer) ke každému obdrženému testovanému produktu, a to formou vyplnění dotazníku, který Vám zašleme na Vámi uvedenou emailovou adresu. Online dotazník je třeba osobně vyplnit nejpozději do 9. 12. 2021 pro řádné zpracování recenze prostřednictvím All2test.com. Nedojde-li k řádnému vyplnění dotazníku v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

4. sdílet na svém veřejném Instagramovém účtu příspěvek nebo příběh s fotkou z testování výše zmíněných produktů s  hashtagy #kerastase a #all2test a označením stránek @kerastase_official a @all2test, a to nejpozději do 9. 12. 2021 pro jeho řádné zpracování prostřednictvím All2test.com. Nedojde-li k řádnému zveřejnění příspěvku v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

Odesláním přihlášky do testování potvrzujete, že jste připraven/a vyzkoušet a seznámit se s výše zmíněnými produkty, napsat recenzi a sdílet veřejný příspěvek s fotkou a označením na svém účtu na Instagramu ve výše uvedeném časovém termínu.

Přispěvky označené @all2test budou dále zveřejněny v rámci daného testování na našich stránkách www.all2test.com.

Vrátí-li se nám zásilka z důvodu jejího nevyzvednutí či udáním špatné doručovací adresy, znovu ji zasílat nebudeme. Pokud se nám vrátí zásilka z důvodu nevyzvednutí či špatně udanou doručovací adresou již u druhého testování, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

V případě, že Vám testovaný produkt dorazí jakkoli v nepořádku, nebo máte jakékoli jiné dotazy ohledně testování, ozvěte se nám na tester@all2test.com. Rádi vše k Vaší spokojenosti dořešíme.

Sdílet událost

bottom of page