top of page

Přihláška k testování: Kérastase Genesis posilující šampon 250 ml + kondicionér 200 ml proti padání vlasů

Detaily a podmínky testování naleznete níže

Přihlašování k tomuto testování je již ukončeno
Zobrazit další testování
Přihláška k testování: Kérastase Genesis posilující šampon 250 ml + kondicionér 200 ml proti padání vlasů
Přihláška k testování: Kérastase Genesis posilující šampon 250 ml + kondicionér 200 ml proti padání vlasů

Čas a místo

18. 11. 2021 16:00 – 24. 11. 2021 23:59

Doručení produktů zdarma dopravcem

O události

PŘIHLAŠOVÁNÍ K TESTOVÁNÍ PROBÍHÁ V OBDOBÍ  18. 11. - 24. 11. 2021

ONLINE DOTAZNÍK S RECENZEMI JE TŘEBA VYPLNIT NEJPOZDĚJI DO 14. 12. 2021

UPOZORŇUJEME: Pro řádnou účast v testování je třeba mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

Co testujeme:

- Kérastase Genesis Bain Hydra-Fortifiant posilující šampon proti padání vlasů 250 ml

- Kérastase Genesis Bain Fondant Renforcateur posilující kondicionér proti padání vlasů 200 ml

Koho hledáme:

Hledáme 25 testujících, které s námi otestují výše zmíněné produkty a následně se s námi podělí o své hodnocení formou vyplnění krátkého online dotazníku.

Podle čeho vybíráme:

All2test ze všech přihlášených formulářů náhodně vybere 25 registrovaných testujících, kteří v rámci přihlašování odpoví na otázky:

- Jaká je Vaše oblíbená vlasová kosmetika? 

- Máte již předchozí zkušenost s produkty značky Kérastase?

Vybrané testující kontaktujeme prostřednictvím emailu a zašleme jim zmíněné produkty zdarma na adresu uvedenou přihlašovacím formuláři tohoto testování.

Seznam vybraných testujících (jméno a počáteční písmeno příjmení) naleznete po ukončení přihlašování v detailu této testovací události.

Pro řádnou účast v testování je třeba:

1. mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

2. obdržené produkty po obdržení řádně a opakovaně osobně vyzkoušet za účelem napsání níže specifikované objektivní recenze v uvedeném termínu.

3. napsat objektivní recenzi (160 znaků včetně mezer) ke každému obdrženému testovanému produktu, a to formou vyplnění dotazníku, který Vám zašleme na Vámi uvedenou emailovou adresu. Online dotazník je třeba osobně vyplnit nejpozději do 14. 12. 2021 pro řádné zpracování recenze prostřednictvím All2test.com. Nedojde-li k řádnému vyplnění dotazníku v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

Odesláním přihlášky do testování potvrzujete, že jste připraven/a vyzkoušet a seznámit se s výše zmíněnými produkty a napsat recenzi vyplněním online dotazníku ve výše uvedeném časovém termínu.

Vrátí-li se nám zásilka z důvodu jejího nevyzvednutí či udáním špatné doručovací adresy, znovu ji zasílat nebudeme. Pokud se nám vrátí zásilka z důvodu nevyzvednutí či špatně udanou doručovací adresou již u druhého testování, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

V případě, že Vám testovaný produkt dorazí jakkoli v nepořádku, nebo máte jakékoli jiné dotazy ohledně testování, ozvěte se nám na tester@all2test.com. Rádi vše k Vaší spokojenosti dořešíme.

Sdílet událost

bottom of page