top of page

Přihláška k testování: Mixa Hyalurogel Rich, Optimal Tolerance & Baby gel 2v1

Detaily a podmínky testování naleznete níže

Přihlašování k tomuto testování je již ukončeno
Zobrazit další testování
Přihláška k testování: Mixa Hyalurogel Rich, Optimal Tolerance & Baby gel 2v1
Přihláška k testování: Mixa Hyalurogel Rich, Optimal Tolerance & Baby gel 2v1

Čas a místo

13. 9. 2021 23:00 – 16. 9. 2021 16:00

Doručení produktů zdarma dopravcem

O události

PŘIHLAŠOVÁNÍ K TESTOVÁNÍ PROBÍHÁ V OBDOBÍ  13. 9. - 16. 9. 2021

ONLINE DOTAZNÍK S RECENZEMI JE TŘEBA VYPLNIT NEJPOZDĚJI DO 8. 10. 2021

VYBRANÍ TESTUJÍCÍ: Iva M., Adriana K., Iveta B., Anna Č., Romana B., Dominika T., Eva B., Irena B., Jana R., Kateřina P., Klára Š., Lenka K., Lucie B., Marketa M., Markéta D., Anna S., Andrea M., Miroslava H., Michaela K., Michaela K., Pavla Š., Sabina O., Simona M., Martina H., Zuzana T.

UPOZORŇUJEME: Pro řádnou účast v testování je třeba mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

Co testujeme:

- Mixa Hyalurogel Rich Intenzivně hydratační denní krém s kyselinou hyaluronovou 50 ml

- Mixa Optimal Tolerance Dvousložkový odličovač očí 125 ml

- Mixa Baby Extra vyživující mycí gel na tělo a vlásky 250 ml

Koho hledáme:

Hledáme 25 testujících, které s námi otestují výše zmíněné produkty a následně se s námi podělí o své hodnocení formou vyplnění krátkého online dotazníku.

Podle čeho vybíráme:

All2test ze všech přihlášených formulářů náhodně vybere 25 registrovaných testujících, které v rámci přihlašování odpoví na otázky:

- Používáte dvousložkový odličovač pro odlíčení každý den? 

- Máte již předchozí zkušenost s produkty značky Mixa?

Vybrané testující kontaktujeme prostřednictvím emailu a zašleme jim zmíněné produkty zdarma na adresu uvedenou přihlašovacím formuláři tohoto testování.

Seznam vybraných testujících (jméno a počáteční písmeno příjmení) naleznete po ukončení přihlašování v detailu této testovací události.

Pro řádnou účast v testování je třeba:

1. mít registrovaný účet na All2test.com. Pokud nejste registrovaní, stačí se zaregistrovat zde. Neregistrovaní uživatelé nejsou automaticky zařazení do výběru testerů.

2. obdržené produkty po obdržení řádně a opakovaně osobně vyzkoušet za účelem napsání níže specifikované objektivní recenze v uvedeném termínu.

3. napsat objektivní recenzi (160 znaků včetně mezer) ke každému obdrženému testovanému produktu, a to formou vyplnění dotazníku, který Vám zašleme na Vámi uvedenou emailovou adresu. Online dotazník je třeba osobně vyplnit nejpozději do 8. 10. 2021 pro řádné zpracování recenze prostřednictvím All2test.com. Nedojde-li k řádnému vyplnění dotazníku v uvedeném čase, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

Vrátí-li se nám zásilka z důvodu jejího nevyzvednutí či udáním špatné doručovací adresy, znovu ji zasílat nebudeme. Pokud se nám vrátí zásilka z důvodu nevyzvednutí či špatně udanou doručovací adresou již u druhého testování, budete automaticky vyřazen/a z dalšího výběru testování.

V případě, že Vám testovaný produkt dorazí jakkoli v nepořádku, nebo máte jakékoli jiné dotazy ohledně testování, ozvěte se nám na tester@all2test.com. Rádi vše k Vaší spokojenosti dořešíme.

Sdílet událost

bottom of page